Page 2 of 6

Posted: 09 Jan 2007, 12:54
by didzhej
storms wrote:
didzhej wrote:as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!

edit: uzdejau minusa
kurbledzvake?
Vis dar Jutoje, nes dar IBO nebuvau kaune. Zinok.
Bet cia greitai bus pataisyta situacija! Greitai greitai.

Posted: 09 Jan 2007, 12:56
by w919
didzhej wrote:
storms wrote:
didzhej wrote:as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!

edit: uzdejau minusa
kurbledzvake?
Vis dar Jutoje, nes dar IBO nebuvau kaune. Zinok.
Bet cia greitai bus pataisyta situacija! Greitai greitai.
dar turetai susitikti pats zinai su kuo ir paimti pats zinai ka. dekingas esu jau seniai!!

Posted: 09 Jan 2007, 13:01
by didzhej
Einu jam paskambinti.

Posted: 09 Jan 2007, 13:02
by Rashyd
skaitau, jei nenmyli borato, gali ir man zvake atvezti. ibo, nuo neapykantos iki meiles trunpas kelias! isprestume pliusu klausima, dar litu duociau?!

didzhej wrote:
storms wrote:
didzhej wrote:as nemylou borato, as nekenciu rashydo!!!

edit: uzdejau minusa
kurbledzvake?
Vis dar Jutoje, nes dar IBO nebuvau kaune. Zinok.
Bet cia greitai bus pataisyta situacija! Greitai greitai.

Posted: 09 Jan 2007, 13:12
by didzhej
Pasakyk tiksliai, su skaiciukais. Zinai, kaip per matematikos pamoka.
Nors esminis skirtumas, man reikai galutiniu skaiciuku, sprnedimo budas nedomina!

Posted: 09 Jan 2007, 13:23
by Rashyd
1 vnt. NGK IRIDIUM IX DPR9EIX-9

su salyga jei ano nebusm tada 1 vnt.
NGK IRIDIUM IX DPR8EIX-9

didzhej wrote:Pasakyk tiksliai, su skaiciukais. Zinai, kaip per matematikos pamoka.
Nors esminis skirtumas, man reikai galutiniu skaiciuku, sprnedimo budas nedomina!

Posted: 09 Jan 2007, 15:31
by didzhej
Iridiju nera.

Posted: 09 Jan 2007, 15:37
by _hey
:pazors:

sakiau, kad teks siustis is uk - pats pernai bandziau iridiuma nusipirkt ](*,)

Posted: 09 Jan 2007, 15:40
by Rashyd
aha, pats norejai pirkt, o kitiems aiskinai kad jos ciulpe?! kaip suprasti. Buvai nesaziningas motofrakcijso atzvilgiu?
_hey wrote::pazors:

sakiau, kad teks siustis is uk - pats pernai bandziau iridiuma nusipirkt ](*,)

Posted: 09 Jan 2007, 15:42
by _hey
Rashyd wrote:aha, pats norejai pirkt, o kitiems aiskinai kad jos ciulpe?! kaip suprasti. Buvai nesaziningas motofrakcijso atzvilgiu?
turiu pasiteisinima :!: prisiskaiciau reklaminiu bukletu apie ta iridiuma, tada bandziau lt per visokius atstovus nusipirkti, bet kai negavosi, tada uzklausiau i savo pirdalo foruma, kur buvo pasakyta, kad geriau merginai geliu nupirkciau, nes tokiem neavanced aparatam, kaip musu jos mazai groja - geriau pasikeist dazniau paprasta.

uzskaitysi? parasyk :!:

Posted: 09 Jan 2007, 15:57
by Rashyd
parašysiu.
reikai myleti technika, o ne kaži ką, tadu tokiu klausimu (apie geles) nekils..

Posted: 09 Jan 2007, 15:59
by _hey
sakai geles nyvalyt?

Posted: 10 Jan 2007, 19:03
by didzhej
Rashyd wrote: .
Taigi nieko nezadesiu, bet 5-adieni turetu parvaziuoti tavo parodytos NGK zvakutes. Storms 2 u 2!

Posted: 10 Jan 2007, 19:38
by Rashyd
o jei jau nereikia?

Posted: 10 Jan 2007, 19:58
by didzhej
nereikia, tai nereikia. reikes! :D
turesiu.