Page 2 of 3
Posted: 05 Feb 2007, 09:47
by mindaugasa
Posted: 05 Feb 2007, 10:46
by Arvis
storms wrote:klausimas atrakcija:
kodel karvute pastovejus garaze prarado priekinius stabdzius?
manau paieskojes rasi daugiau kas neveik....karvute sugalvojo kershija del ozhia...
Skaitau laikas tau fotkintis prisidejus juoda juostele kryzmai.
Posted: 05 Feb 2007, 10:54
by _hey
tai ir piktutes reik remontuoti :?:

Posted: 02 Jan 2010, 19:30
by matt
klausimas del stabdziu skyscio, standartiskai nurodytas DOT4 or higher stabdziu skystis, ka geriau pirkti ar reisingini dot 4 ar paprasta dot5? ka pilat i saviskius? kaip suprantu dot4 nuo dot5 skiriasi tik virimo temp, t.y. dot5 aukstesne? ar kuo nors reisinginis dot4 geresnis uz paprasta dot5?
Posted: 02 Jan 2010, 23:37
by inter
Kai pries metus sprendziau ta pacia dilema kaip matt, buvau visiskai pasimetes tarp desimciu siulomu stabdziu skysciu rusiu (taip, ebay atveria vartus i pasauli). Skaiciau gamintoju brosiureles, bet tai tik dar labiau susuko galva. Ka jau ka, o brosiuras gamintojai moka rasyti: "musu stabdziu skystis sukurtas ekstremaliam Racing"..."musu Racing skystis va anuo situo parametru pranoksta absoliuciai visus kitus Racing skyscius"..."o musu stabdziu skystis toks geras, kad profesionalus gontscikai ji naudoja kaip koncentrata ir skiedzia vandeniu"...
Aha, tai apie ka as cia. Aaa, gi apie tai kuom skiriasi DOT4 Racing nuo DOT5. Kaip man kvalifikuotai isaiskino kvalifikuotam techniniu fliuidu shope, skiriasi jie tuom, kad DOT5 virimo temperatura aukstesne uz DOT4. Po velniu, ji tokia auksta, kad netgi aukstesne uz DOT4 Racing! O tai koks to Racing vaidmuo, klausiate jus? Aha, ogi pasirodo DOT4 Racing virimo temperatura aukstesne uz eilinio ir placiai sutinkamo DOT4, o sukurtas jis specialiai lenktynems (jebitute, is cia gi ir Racing!!!), tiesa, parolimpinems, kitaip tariant - vistgaidziu pogrupiui, kur DOT5 naudoti draudziama.
Tai dabar atvirai prisipazinkit, ar patys tokia beprotybe ismastytumet?!! Cia jau istisas stabdziu skyscio mokslas!

Posted: 03 Jan 2010, 01:36
by matt
o, geras:) dekui uz info, piIu dot5 for abs ryt i sistema!

Posted: 13 Jan 2010, 22:55
by matt
prisidyrbau, reikia konsultacijos: tvarkiau stabdzius ir gavosi kad dezuteje kurioje laikiau stabdziu kaladeles pribego sabdziu skyscio, nemaciau to apie pora dienu, jos tiesiog mirko jame, ar kaladelem basta ar stabdziu skystis ne tepalas ir nieko nenutiks? aciu
Posted: 13 Jan 2010, 22:57
by gonzas
kaladelems bus BASTA
garantuoju
Posted: 13 Jan 2010, 23:02
by matt
shaize

Posted: 13 Jan 2010, 23:13
by gonzas
o tu pasizurek, ant kiek gerai imirke?
Posted: 13 Jan 2010, 23:18
by matt
ta prasme montuot ant disko ir visgi megint pravaziuoti?
Posted: 13 Jan 2010, 23:32
by gonzas
paskutinek koki kampa

Posted: 14 Jan 2010, 06:36
by wundis
tagi dek tas kaladeles ir ziurek. jei susidros dek kitas. nu.
Posted: 01 Mar 2010, 09:21
by Arvis
Prikeliu tema nes reikia. Kur gaut ? Pasakykit!
Mindaugai tu tai jau tikrai turi kazkur uzslepes?
Posted: 01 Mar 2010, 09:25
by mindaugasa vol.2
prasom pas oldtimeriu myletojus. jie toki naudoja. dar maciau kataloge. as naudoju kitoki.