swiat motocykli

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Rashyd wrote:is ko saudet, is floberto?
jega tokia pat, bet sviediniai pigesni ir prieziura paprastesne :) gamo pt90 :)
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

orinukas? pas mane Kora Brno flobertas. Ten galima parako prisabacint ir turi jegos daugiau...
nepatinka, tik kad garsiai saudo, reik i miska vaziuot, kitavertus galima gezus gasdinti.

o tie orinukai, kaip tes su pildymu ju balioneliu? neuzpisa po 65 suviu keisti?


Image
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

jamciau ta floberta, jei butu kokybisku pabuklu su kokybiskais soviniais :(
patys pabuklai kaip uz nemaza kaina tikrai sh, nei taiklumo, nei patvarumo. Puse velnio agregatas vel turi savo minusu - isvis milziniska kaina, dedasi tik penki soviniai.
o tie soviniai, vel - moki 0.6-1.0 uz vieneta, ir dar kiekviena raikia vos ne rankytemis taisyti, nes tai kliba, tai stringa, tai pabyra.... ka as zinau :)

is kitos puses balionelius keiciu kas ~50 suviu - veliau labai mazeja tikslumas :(
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nu neturiu problemu, skarbonkiems saudyt pora kart epr metus uztenka.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

a ka $?

didzhej
Post Reply