jega tokia pat, bet sviediniai pigesni ir prieziura paprastesneRashyd wrote:is ko saudet, is floberto?
swiat motocykli
jamciau ta floberta, jei butu kokybisku pabuklu su kokybiskais soviniais 
patys pabuklai kaip uz nemaza kaina tikrai sh, nei taiklumo, nei patvarumo. Puse velnio agregatas vel turi savo minusu - isvis milziniska kaina, dedasi tik penki soviniai.
o tie soviniai, vel - moki 0.6-1.0 uz vieneta, ir dar kiekviena raikia vos ne rankytemis taisyti, nes tai kliba, tai stringa, tai pabyra.... ka as zinau
is kitos puses balionelius keiciu kas ~50 suviu - veliau labai mazeja tikslumas
patys pabuklai kaip uz nemaza kaina tikrai sh, nei taiklumo, nei patvarumo. Puse velnio agregatas vel turi savo minusu - isvis milziniska kaina, dedasi tik penki soviniai.
o tie soviniai, vel - moki 0.6-1.0 uz vieneta, ir dar kiekviena raikia vos ne rankytemis taisyti, nes tai kliba, tai stringa, tai pabyra.... ka as zinau
is kitos puses balionelius keiciu kas ~50 suviu - veliau labai mazeja tikslumas
