Posted: 12 Feb 2007, 15:18
ee...ka pasakei ? .... tuoj islipsiu is mashinos!Vee Crunchy wrote:750 yra geriausias 600.
Pasimsi 600 - balandzio 8 diena motofrakcijoj imesi tema "Uzipisau. Keiciu 600 i HD FSXKGDASJRGAF Fatboy"
ee...ka pasakei ? .... tuoj islipsiu is mashinos!Vee Crunchy wrote:750 yra geriausias 600.
Pasimsi 600 - balandzio 8 diena motofrakcijoj imesi tema "Uzipisau. Keiciu 600 i HD FSXKGDASJRGAF Fatboy"
Tuoj palauk, tik alu dageriu..Arvis wrote:
ee...ka pasakei ? .... tuoj islipsiu is mashinos!
Neparduok nieko. Bo bus kaip man - pardaviau, o nieko nenusipirkau.mindaugasa wrote:plyyz, atkalbek maneee......
tarp musu mergaichiu... ot tai butu sprendimas..!!Renaz wrote:Neparduok nieko. Bo bus kaip man - pardaviau, o nieko nenusipirkau.mindaugasa wrote:plyyz, atkalbek maneee......
Jordi labas!Jordis wrote:Vaziavau su 636, nu nezinau, man tikrai pasirode kad tikrai yra pridusus ir reikia smaugt, R6 pasirode siek tiek skalsesnis. Malonumo smaugiant nejauciau. Sedau nuo 929.