Page 2 of 4
Posted: 17 Feb 2007, 23:02
by gonzas
a vot kaune, tai taves neapsaugos niekas.
ypac, jei prie kebabu sustoji arba pasakai, kad mane pazisti.
Posted: 17 Feb 2007, 23:47
by didzhej
As taip suprantu, jei jau eiti nakti i kebabine, tai reikai turetu uztaisyta karabina. Nors neseniai buvau Kaune kebabineje ~2 val nakties, valge dar ir diedai rimti... ir ka? - NIEKO!
Pradedu netiketi...
Posted: 17 Feb 2007, 23:56
by gonzas
nu tai rimti diedai pushkom nesisaudo. anie ima zhudanciu zhvilgsniu, kaip koks smauglys anakondas.
Posted: 18 Feb 2007, 00:02
by didzhej
silpnai.. cia matyt ne ta kategorija kur uz 10 litu i bmw pila koloneleje...
Netokie jau jie ir ... diedai.
Fe.. snypstas.
Posted: 18 Feb 2007, 00:05
by gonzas
mano simpatija kolonkej dirba. tai sake buna kad ir uzh 5 litus duju pila. hehe, nx nx.
Posted: 18 Feb 2007, 00:37
by didzhej
taupei lekia!
Posted: 19 Feb 2007, 15:17
by mindaugasa
vos nepraziurejau tokios temos! hehe.
Aivarai, pls uzrashyk mane i visas treniruotes!
leksim, oj leksim!
Storms, Wajdaj?
Posted: 19 Feb 2007, 15:18
by storms
mindaugasa wrote:vos nepraziurejau tokios temos! hehe.
Aivarai, pls uzrashyk mane i visas treniruotes!
leksim, oj leksim!
Storms, Wajdaj?
under construction
Posted: 19 Feb 2007, 15:40
by motobiker
mindaugasa wrote:vos nepraziurejau tokios temos! hehe.
Aivarai, pls uzrashyk mane i visas treniruotes!
leksim, oj leksim!
Storms, Wajdaj?
tai kaip suprantu, ziedo varzybose irgi dalyvausi ? registruoju ten irgi

Posted: 19 Feb 2007, 15:47
by storms
motobiker wrote:mindaugasa wrote:vos nepraziurejau tokios temos! hehe.
Aivarai, pls uzrashyk mane i visas treniruotes!
leksim, oj leksim!
Storms, Wajdaj?
tai kaip suprantu, ziedo varzybose irgi dalyvausi ? registruoju ten irgi

tai dalyvaus!
priversim!
Posted: 19 Feb 2007, 15:49
by mindaugasa
motobiker wrote:mindaugasa wrote:vos nepraziurejau tokios temos! hehe.
Aivarai, pls uzrashyk mane i visas treniruotes!
leksim, oj leksim!
Storms, Wajdaj?
tai kaip suprantu, ziedo varzybose irgi dalyvausi ? registruoju ten irgi

sprinte. jo!
ziede gal dar biski ne?
argumentai: baisu, padangos, geda, sheima.
Posted: 19 Feb 2007, 16:31
by Renaz
Sprintas taicia vienas ratukas ant greituju? Tipo "greitukas"?
Emotikonu, tokiu kaip

ir

neskaitysiu.
Posted: 19 Feb 2007, 17:15
by didzhej
Kaip sakydavau, sprintas duo drago skiriasi tik pavadinimo senumu

Posted: 19 Feb 2007, 18:30
by mindaugasa
nu gal biski sudetingiau negu drage? ar ne?
as skaitau, kad sprintas yr ideali disciplina pradedantiesiems, pagyvenusiems ir pan. megejams: investicijos minimalios, nedidcka rizikia, kazkiek varzybu jaudulio ir adrenalino lashas. ir geri prisiminimai.
uo, kiek pliusu!
Posted: 19 Feb 2007, 18:32
by didzhej
mindaugasa wrote:nu gal biski sudetingiau negu drage? ar ne?
Gal siek tiek, nes auto sprinte dar sustoti ir apsisukti reikia.
as skaitau, kad sprintas yr ideali disciplina pradedantiesiems, pagyvenusiems ir pan. megejams: investicijos minimalios, nedidcka rizikia, kazkiek varzybu jaudulio ir adrenalino lashas. ir geri prisiminimai.
uo, kiek pliusu!
Cia pavadinimai skiriasi.
Turbut sprintu vadinate kazka pansaus kaip i kalnu lenktynes? Kaip ne pilna ratuka ziedu sukt reikia, max. arne?