Page 2 of 2

Posted: 12 Jul 2006, 16:43
by gediminas
w919 wrote:butu, bet tai nx isvis tada baikai? :) (tokia isvada padariau po keliones)
nu ja, turbut labiau verta baikus nusivezti su fura pvz i pietu prancuzija, o ten jau varineti kokia savaite ant ju ir paskui vel parvezti su fura :)

Posted: 12 Jul 2006, 16:44
by _hey
o moto nuoma ne opcija? imho netgi pigiau atseina :-k

Posted: 12 Jul 2006, 21:40
by mindaugasa
tai ateinantiems metams mano mintys krypsta link moto pervezimo fura. cia buvo A.
B. del akiracio pletimo nesiskaito. na tiksliau, tai nepakeicia TT , o gali buti maloni opcija antrai atostogu daliai.
C. jei apie pinigus.
ieskant kur maziau pinigu isleisti, pasirinkimas paprastas: haneris, avizieniai-dukstos, plento baras, max. ignalina. nors is cia galima papulti tukstanciui-kitam pvz. subeldus baika.
antras variantas - vid. dydzio biudzetas ir tiek pat emociju, tai gal tada is tiesu pietu prancuzija, nordsleifas etc. bet, imho kelione turi tureti tiksla, koki nors rengini, istorine ar labai grazia vieta ar pan. tiesiog pasikatulinti gal ir galima, bet skaitau gyvenimas per trumpas, ji taip vidutiniskai shvaistyti.
jei kas turi konstruktyviu ideju del vid. biudzeto dydzio kelione, but l. idomu isgirsti.

Posted: 13 Jul 2006, 08:42
by w919
ech... BUVO NEBUVO... JEMU DAR VIENA PASKOLA!!! minde, aciu tau!!

Posted: 13 Jul 2006, 09:30
by mindaugasa
w919 wrote:ech... BUVO NEBUVO... JEMU DAR VIENA PASKOLA!!! minde, aciu tau!!
e...e...e, pala! paskola - kita medalio puse. ar jau sakiau, kad skolintus pinigus reiketu rimciau investuoti, o ne i consumer goods ar, juo labiau emocijas? :!:

Posted: 13 Jul 2006, 09:32
by w919
ble.. sugriovei mano svajone...

Posted: 13 Jul 2006, 11:51
by Username
:la: