Page 2 of 6

Posted: 04 Mar 2007, 17:42
by tckd
oj aciu uz rieporta,
bo vietoi televizorius nutariau pasimelst sv. garazo dievui :salut:


edit: po pamaldu rankos siekitiek dreba.apie kojas tyliu.

Posted: 04 Mar 2007, 20:03
by w919
Renaz wrote:Ar nesvarstei keisti kvalifikacija i sporto komentatoriu? Skaitau, kad uzteks tas babkes skaiciuot ir saugot! Metas i zurnalistika! Zurnalistams leidzia naudotis interneto, ir siaip pabrowsint. Ne taip kaip ten pas jumi...
ne tik svarsciau, bet netgi svajoju :)

Posted: 02 May 2007, 15:22
by w919
btw, nezinau ar matet, bet si savaitgali vyko Superbike etapas Assene. vakar ziurejau kartojima per Eurosport - ispudinga!!!
antrame vaziavime Baylissas ir Toselandas kovesi nerealiai - jeigu rasite is kur parsisiusti tai pasakykit ir man - tikrai verta pamatyti!!!

kolkas neturiu kada rasyti straipsnio, rezultatai trumpai:
1 - J. Toseland
2 - N. Haga
3 - R. Xaus

1 - T. Bayliss
2 - J. Toseland
3 - M. Biaggi

Posted: 29 Sep 2007, 12:08
by nepykit
Motofrakcijos naujienose skaitykite rytoj vyksianciu WSBK lenktyniu Vallenugoje previewsa
Image

Posted: 30 Sep 2007, 13:51
by nepykit
Suzinokite kad BMW ateina y WSBK!

Posted: 08 Oct 2007, 11:07
by w919
Nakagi, negalime nepasidziaugti Jamesui Toselandui tapus 2007-uju World Superbike cempionu!!!

:wav: :wav: :wav:
:occasion5: :occasion5: :occasion5:

p.s. ar minejau, kad Toselandas gyvena Ramsey miestelyje Isle Of Man , kuriame kasmet savaitei apsistoja ir Motofrakcijos atstovai?

Posted: 08 Oct 2007, 12:41
by storms
vakar ziurejau sbk ir staiga susimasciau , kaip turejo jaustis YZF, kai vyko smarki kontaktine kova tarp Nieto (KAWA) ir Corserio (R1)...
jei dar sitoj kompanijoj rossis su honda butu buves, turbut kazka i ligonine butu isveze.
kaip jaustis as klausiu?

Posted: 08 Oct 2007, 12:51
by w919
xaxa :) kaipir dviguba pagaida gaunasi. btw, vargsa Corseri vakar dauze ne tik Nieto, nuo Biaggio pora gavo ne ka blogesniu... bet vare tai gerai!!

p.s. dar is SBK patiko buves storms varzovas Superstock klaseje Maxas Neukirchneris.

Posted: 08 Oct 2007, 12:53
by nepykit
w919 wrote:p.s. dar is SBK patiko buves storms varzovas Superstock klaseje Maxas Neukirchneris.
Jeigu ne Baylisso chuliganavojimas tai sits vokietukas pirmose gonkese butu atvaziaves antras! Sejp talantas.. skaitau kitais metais bus pretendentas i cempionus.

Posted: 08 Oct 2007, 12:55
by storms
w919 wrote:xaxa :) kaipir dviguba pagaida gaunasi. btw, vargsa Corseri vakar dauze ne tik Nieto, nuo Biaggio pora gavo ne ka blogesniu... bet vare tai gerai!!

p.s. dar is SBK patiko buves storms varzovas Superstock klaseje Maxas Neukirchneris.
yra teke su juo susikaut...

Posted: 08 Oct 2007, 12:57
by w919
jep, galu gale neatlaike vaikis spaudimo, bet nereikia noret! gerai kad galu gale protingai islaike turima pozicija.

btw, daugeliu tokiu kaip vakar kontakto atveju SBK raideriu sugebejimas nenukristi man yra tiesiog NESUVOKIAMAS!!

Posted: 08 Oct 2007, 12:57
by nepykit
storms wrote:yra teke su juo susikaut...
as tai nesuprantu kodel jis tada Superstocke vaziavo?

Posted: 08 Oct 2007, 12:58
by w919
storms wrote:
p.s. dar is SBK patiko buves storms varzovas Superstock klaseje Maxas Neukirchneris.
yra teke su juo susikaut...
pripazink, kad biski pasidavei idant nezlugdyt jauno talento?

Posted: 08 Oct 2007, 13:01
by storms
nepykit wrote:
storms wrote:yra teke su juo susikaut...
as tai nesuprantu kodel jis tada Superstocke vaziavo?
jis tada vaziavo absoliuciai visose klasese!

Posted: 08 Oct 2007, 13:02
by storms
w919 wrote:
storms wrote:
p.s. dar is SBK patiko buves storms varzovas Superstock klaseje Maxas Neukirchneris.
yra teke su juo susikaut...
pripazink, kad biski pasidavei idant nezlugdyt jauno talento?
na sakykim taip:
nesinorejio zlugdyt perspektyvaus lenktynininko...