Page 11 of 12
Re: Tepalai
Posted: 28 Dec 2016, 08:58
by El Traxo
Kam tepaliuko?
https://www.facebook.com/autodinaracing ... 2117348882" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Tepalai
Posted: 03 Jan 2017, 09:54
by mindaugasa
Labadiena, o tai kas parduoda nevietinio fasavimo kastroli? Bet kastroli. Ir ne tik variklini, platesne gama.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Tepalai
Posted: 03 Jan 2017, 09:59
by storms
Būk biškį paprastesnis. Vietinis, mat jam netinka.
O šiaip, jei nori, galim iš fricų partrmpt. Bet ten bus babajiškas
Re: Tepalai
Posted: 03 Jan 2017, 10:21
by mindaugasa
Tuoj skambinu diregtoriui.
Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Re: Tepalai
Posted: 01 Apr 2017, 10:10
by storms
Eina gandas, kad PL paėmė didžiulį fabriką verdantį Motul tepalus iš atravotkės. Auto ir moto. Produkcija jau mūsų turguose ir jau yra kalusių variklių.
Taupyti juk negėda. Varom gariūnuosna
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Re: Tepalai
Posted: 01 Apr 2017, 18:50
by wundis
o taigi, smirda, ar nepatyrusiai ausiai nesmirda? ar ten nesmirda visai?
Re: Tepalai
Posted: 01 Apr 2017, 19:03
by storms
Ten tokys reikals, kad xebra ne tai kad pigesnius tepalus į Motul pakuotę pylstė, bet tiesiog paprastą valytą atrabotkę su priedais varė
Rispekc
Re: Tepalai
Posted: 01 Apr 2017, 23:20
by wundis
neblogas biznis jauciu. surenki nemokamai, gamybine linija... pardavineji po kokius 4 eurus litrui urmu kaip labai zjbs alyva?
pirmininkas ar isidemejote verslo plana?
Tepalai
Posted: 02 Apr 2017, 01:37
by El Traxo
storms wrote:Ten tokys reikals, kad xebra ne tai kad pigesnius tepalus į Motul pakuotę pylstė, bet tiesiog paprastą valytą atrabotkę su priedais varė
Rispekc
Kai balandzio pirmai, uzskaitau. Bet as Motul atrabotkes uzkorkintam bakelyje jau pirkau pas atstova, tai kaip sako rusai - v kazdoj sutke jiest dolia sutki.
Re: Tepalai
Posted: 02 Apr 2017, 09:30
by storms
Čia ne šūtka.
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Re: Tepalai
Posted: 02 Apr 2017, 22:28
by mindaugasa
reikia pirkti silkolene arba ipone su zemuogiu kvapu. bus sunku atrabotke priversti kvepet zemuogemis, todel jos nepadirbines. ir perkant patogu pasitikrinti
Re: Tepalai
Posted: 03 Apr 2017, 09:15
by storms
Motūlis man kvepia bombonkėm
Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Tepalai
Posted: 05 Apr 2017, 21:56
by El Traxo
Cia pailiustruosiu kaip lenkai maskuoja atrabotke. Ogi paraso, kad tepalas su molibdeno bisulfidu ir voila, viskas taip ir turi but. PLATINAM!!!

Re: Tepalai
Posted: 07 Apr 2017, 09:56
by Proxas
och tu blec :/
cia per kur jis platinamas? kaip tik turiu garazhe dar nepradaryta keturlitri bet lyg is normalaus atstovo...
Re: Tepalai
Posted: 07 Apr 2017, 10:42
by storms
Kas yra normalus actovas?