Arvi?

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

liankas wrote:
storms wrote:uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
:albino:
Del rysio irgi daug neprikomentuosi... kiekvieanam kitaip sviecia. 1,5 lemo zmoniu naudojasi, reiskia ne toks jau ir sudas.
3 lemai apsiperka maximoj. ner ne del to, kad ten gerai, o del to kad ten pigu.
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

storms wrote:
liankas wrote:
storms wrote:uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
:albino:
Del rysio irgi daug neprikomentuosi... kiekvieanam kitaip sviecia. 1,5 lemo zmoniu naudojasi, reiskia ne toks jau ir sudas.
3 lemai apsiperka maximoj. ner ne del to, kad ten gerai, o del to kad ten pigu.
o tai kas norfoj apsiperka?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

klausimas kas blogiau
bet ne tame esme. minti supratai
realiai t2 su rysiu rakam do kitaja iki bites. tiek padengimo, tiek luzinejimo prasme
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

storms wrote:klausimas kas blogiau
bet ne tame esme. minti supratai
realiai t2 su rysiu rakam do kitaja iki bites. tiek padengimo, tiek luzinejimo prasme
nu reiks artimiausiu metu patvirtint arba paneigt stormso teorija =;
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

atvaziuok pas mane i garaza
tik skambink pries ieidamas:)
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

storms wrote:atvaziuok pas mane i garaza
tik skambink pries ieidamas:)
paliubomu, cia paskutini karta liankas apie t2 ir kitus snekejo.
marazmas ble
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

liankas wrote:paliubomu, cia paskutini karta liankas apie t2 ir kitus snekejo.
marazmas ble
ni marazmas o subtilaus klijanto nomone. gi del del bites paantrinciau pastabu neyra.
less teeth, more tits.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Yra ir su Bite, nesnervokit =; Kaune bent dvi vietas apie centrą žinau, kur Bitės ryšio "duobės". O tas pats T2, pvz., Lampėdžiuose, kur jokio ryšio nėra, vien pušys ir t.t., veikia puikiausiai. T.y. su kitais operatoriais telefonu kalbėt eidavau į balkoną, o uošvienė su T2 sėdėdavo ir ramiai pliurpdavo kambaryje.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

O davai padarykit MF pola: "koki operatoriu naudojat". Ir isvardinti trys variantai. Be jokiu sudu visi prabalsuoja ir paziurim statistika. Siaip for fun.

nu?
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

o ką daryt, jei pas mane du skirtingų operatorių telefonai? o ką daryt, jei vienas iš jų yra suboperatorius, t.y. Eurocom?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

o nah*je ce tas polas?
pvz pas mane kai buvo naudojamas telefonas pokalbiams buvo omnio planas smagus. o dabar kapsi ten tie 4 lt menesiui tele2 tik kad numeri islaikyt. nu.
siaip tele2 gaidys.

geriausia yra pirkti ezi arba bebra
+2/-14
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

wundis wrote:o nah*je ce tas polas?
pvz pas mane kai buvo naudojamas telefonas pokalbiams buvo omnio planas smagus. o dabar kapsi ten tie 4 lt menesiui tele2 tik kad numeri islaikyt. nu.
siaip tele2 gaidys.

geriausia yra pirkti ezi arba bebra
o nah ne? tau gaila ar ka? vel lendi su savo atmetimais? lysk i buda :chain:
Image
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

efk0nas wrote:o ką daryt, jei pas mane du skirtingų operatorių telefonai? o ką daryt, jei vienas iš jų yra suboperatorius, t.y. Eurocom?

parink ta, su kuriuo draugauji ilgiau. nu kaip? :)
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nuuuu.. Eurocominis, prieš ex-darbovietei ten pabėgant dėl Maximos spaudimo, gal 8 metus irgi buvo Omnitel. Taip kad Omnitelis vienareikšmiškai, jei pagal draugystės ilgumą :)
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: Arvi?

Post by efk0nas »

Susidūriau su keista situacija. Tiesa, ryšys ne T2, bet vis tiek paklausiu. Turiu vieną gaminaitę, gyvenančią užsienyje ir atvažiuojančią į LT kas keli metai giminių aplankyt. Turi ji kažkokį lietuvišką pildyką, kurį atvažiavusi pasipildo.

Taigi, vakar parašau jai SMS iš iPhone (Omnitel), gaunu atsakymą, vėl bandau rašyt jai, telefas sako: cannot send message. Ir nors tu ką.. Ok, parašiau iš HTC Diamond (Eurocom). Gavau atsakymą. Bandau jai vėl rašyt - jau ir šitas rašo cannot send message. Wtf? Visiems kitiems siunčia, skambina abu telefonai, tik šitas numeris kažkos bugovas :(
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply