3 lemai apsiperka maximoj. ner ne del to, kad ten gerai, o del to kad ten pigu.liankas wrote:Del rysio irgi daug neprikomentuosi... kiekvieanam kitaip sviecia. 1,5 lemo zmoniu naudojasi, reiskia ne toks jau ir sudas.storms wrote:uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
Arvi?
o tai kas norfoj apsiperka?storms wrote:3 lemai apsiperka maximoj. ner ne del to, kad ten gerai, o del to kad ten pigu.liankas wrote:Del rysio irgi daug neprikomentuosi... kiekvieanam kitaip sviecia. 1,5 lemo zmoniu naudojasi, reiskia ne toks jau ir sudas.storms wrote:uwaga: t2 rysys gerokai sudinesnis uz bites. faktas. bet ne ant tiek, kad butu verta moketi daugiau.
Yra ir su Bite, nesnervokit
Kaune bent dvi vietas apie centrą žinau, kur Bitės ryšio "duobės". O tas pats T2, pvz., Lampėdžiuose, kur jokio ryšio nėra, vien pušys ir t.t., veikia puikiausiai. T.y. su kitais operatoriais telefonu kalbėt eidavau į balkoną, o uošvienė su T2 sėdėdavo ir ramiai pliurpdavo kambaryje.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
o nah ne? tau gaila ar ka? vel lendi su savo atmetimais? lysk i budawundis wrote:o nah*je ce tas polas?
pvz pas mane kai buvo naudojamas telefonas pokalbiams buvo omnio planas smagus. o dabar kapsi ten tie 4 lt menesiui tele2 tik kad numeri islaikyt. nu.
siaip tele2 gaidys.
geriausia yra pirkti ezi arba bebra
Re: Arvi?
Susidūriau su keista situacija. Tiesa, ryšys ne T2, bet vis tiek paklausiu. Turiu vieną gaminaitę, gyvenančią užsienyje ir atvažiuojančią į LT kas keli metai giminių aplankyt. Turi ji kažkokį lietuvišką pildyką, kurį atvažiavusi pasipildo.
Taigi, vakar parašau jai SMS iš iPhone (Omnitel), gaunu atsakymą, vėl bandau rašyt jai, telefas sako: cannot send message. Ir nors tu ką.. Ok, parašiau iš HTC Diamond (Eurocom). Gavau atsakymą. Bandau jai vėl rašyt - jau ir šitas rašo cannot send message. Wtf? Visiems kitiems siunčia, skambina abu telefonai, tik šitas numeris kažkos bugovas
Taigi, vakar parašau jai SMS iš iPhone (Omnitel), gaunu atsakymą, vėl bandau rašyt jai, telefas sako: cannot send message. Ir nors tu ką.. Ok, parašiau iš HTC Diamond (Eurocom). Gavau atsakymą. Bandau jai vėl rašyt - jau ir šitas rašo cannot send message. Wtf? Visiems kitiems siunčia, skambina abu telefonai, tik šitas numeris kažkos bugovas
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas