Page 11 of 30

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 21 Sep 2011, 21:12
by ezhiukas
visai fun turetu buti. Kiek teko skaityti atsiliepimu, nauji uralai patikimumo prasme gerokai pasistumejo i prieki, motorai laiko, generai, karbai japoniski, stabdziai brembo, amortikai irgi normalus. Amerikonai pradzioj kai pradejo import uralus, keikdavosi smarkiai, dabar jau nebesikeikia, pagrindines bedas sutvarke. Daiktu i kaliaske gali prisikraut daug, vienintele beda kad nivalit. Na bet kokioj afrikoj labai ir nepaskubesi, keliai ten ne autobanai :)

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 22 Sep 2011, 08:36
by Abbath
Gerai kai i priekaba atsarginis uralas telpa.

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 22 Sep 2011, 08:37
by ezhiukas
o kam tas atsarginis uralas? Atsargini motora, deze ir reduktoriu isidejai ir uztenka :D

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 22 Sep 2011, 09:06
by tckd
ezhiukas wrote:o kam tas atsarginis uralas? Atsargini motora, deze ir reduktoriu isidejai ir uztenka :D
tai kaip suprantu priekaba tam ir skirta? o tu daug daiktu telpa :fart:

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 22 Sep 2011, 09:40
by ezhiukas
nu tai kai be keleivio vaziuoji, kaip be atsarginio motoro? Vis i posukius lengviau eit :)

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 22 Sep 2011, 12:50
by Yvl
kanka! :)
http://www.motofrakcija.lt/forum/uralu- ... t3679.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 08:31
by mindaugasa vol.2
labadiena,

siuomi eilini karta patvirtintas teiginys, kad ir motorcyklai turi kazka. t.y. pvz. pavydo jausma. tik patupinejau daugiau apie varna ir kwakaliukas naotrez atsisake uzsivesti. lemputes sviecia, variklis sukasi, o vat nesikuria ir nors tu ka. ka? reikes kazkakip atsiprasineti kwakaliuko?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 09:31
by Abbath
ipilk 50

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 09:38
by tckd
tai cia faktas kaip blynas. tik budavo uzsiglostau berga, ziurek versis ir meta per raga. :dontknow: [-o<

ps. hmm bet dar didesne idomibe kad ir as ir pirmininkas turim po varna ir kwakali :-k jin ir jan? :gayfight:

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 09:48
by storms
ir dar materija VS antimaterija. skaitau kad skaitau...
jei laikytumet viename garaze - visatos pabaiga kaip mat pasibelstu i duris...

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 09:57
by mindaugasa vol.2
beje, sis technikos pavydo efektas, dar zinomas tkdc permetimo per raga pavadinimu, taip pat pastebimas ir maziau dvasingu organizmu tarpe, t.y. tarp automobiliu.
skaitau ilga laika tupinejant apie motorcykla, glostant ji, ipuciama kazkiek gyvybes?

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 12:54
by zil130
Technika turi dvasią, visa, pamenu kaip aną kart keičiau rankinio trosą automobiliui, ir ką, anas atsidėkojo ir dabar rankinis puikiai laiko.
Beje motociklus laikau atskirai, vienas darbi kits garaži, tai per atstumą nenujaučia, todėl abu vedasi puikiai...

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 20:52
by El Traxo
Tai čia totaliai must! Grįžtu ant hondos - paglostau garlį, kad nepavydėtų, ir atvirkščiai :)

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 21:33
by Username
Apie AMA racing komandu biudzetus post-krizes laikotarpiu:
"Attack Performance team
owner and jack-of-all-trades Richard Stanboli
says it still takes serious money to run a singlerider
program a full season, between $500,000
and $600,000"
Larry Pegram, who
also runs his own program, puts the numbers at
between $500,000 and $750,000 depending upon
whether or not the rider also serves as the team
manager and “does the jobs of three people.

Beje paskutiniame RoadRacingWorld zurnale yra idomus straipsnis kaip gaminamas ir is ko susideda AMA racing baikas.

Re: Suzhinokite: margumynai ir idomybes

Posted: 30 Jan 2012, 22:14
by zil130
Nu pvz Kamaz Master Team kosminės technologijos netenkina, per prastai..