Page 11 of 15
Posted: 27 Jun 2008, 08:51
by ezhiukas
Renaz wrote:
seliavycha. a ku padarysi? galvot reikejo pries perkant skaitau.
nu tai jei viska priregistruosi tai gales vazinet su normalia striuke, nereiks jokios iskirptes. Tada nudribus papai nenukentes

Posted: 08 Jul 2008, 16:05
by El Traxo
Regitra-info. Perpostinu istorijai.
Automobilių iš JAV registruota 31 proc. daugiau
Nors bendras į Lietuvą įvežtų ir registruotų naudotų lengvųjų automobilių srautas šiemet sumažėjo 7,9 proc., automobilių iš JAV registruota 31 proc. daugiau.
Šiemet nuo sausio 1 d. iki birželio 1 d. šalyje registruota (pirmoji registracija Lietuvoje) 73,6 tūkst. iš užsienio šalių įvežtų naudotų lengvųjų automobilių, tarp jų – 3,2 tūkst. anksčiau registruotų JAV (2007.01.01-2007.06.01 atitinkamai 79,9 tūkst. ir 2,5 tūkst.).
Atsižvelgdama į padidėjusį gyventojų susidomėjimą naudotų kelių transporto priemonių iš JAV registravimo galimybėmis Lietuvoje, valstybės įmonė „Regitra“ informuoja, jog, registruojant iš trečiųjų šalių, tarp jų – ir iš JAV įvežtas kelių transporto priemones, be kitų privalomų dokumentų reikalaujama pateikti ir pažymą apie atliktą transporto priemonės atitikties įvertinimą. Jį pagal Valstybinės kelių transporto priemonių inspekcijos nustatytą tvarką atlieka oficialūs automobilių gamintojų atstovai ir ekspertizių įmonės.
„Be to, gyventojai, norintys Lietuvoje registruoti iš JAV įvežtus naudotus automobilius, turėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad tokių užsienio šalyse išduotų dokumentų, kaip automobilio sunaikinimo pažymėjimas (angl. „Certificate of destruction“) ar neremontuojamo automobilio pažymėjimas (angl. „Nonrepairable Certificate“) pagrindu transporto priemonės Lietuvoje negali būti registruojamos. Būtina reikalauti, kad pardavėjas pirkėjui pateiktų originalų ankstesnį transporto priemonės registravimą patvirtinantį dokumentą. Šio dokumento reikės automobilį registruojant „Regitroje“, - sakė VĮ „Regitra“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Leonardas Kęstutis Jasūdis.
Posted: 08 Jul 2008, 19:12
by Arvis
El Traxo wrote:pateiktų originalų ankstesnį transporto priemonės registravimą patvirtinantį dokumentą
kaip jis turi atrodyt ?
Posted: 08 Jul 2008, 19:30
by ezhiukas
ka, nesi mates kokio "salvage title" popierelio?
Posted: 30 Jul 2008, 15:54
by El Traxo
Paskutinės
naujienos
Kaip suprantu, iki 2009-01 galima bus sertifikuoti su JAV leNpom ir žibintais:
„Žibintai galės būti skirti tik JAV rinkai, bet spalvinė gama ir toliau turės atitikti europinius reikalavimus"
Naujai keičiamose taisyklėse numatyta, kad išlyga galios tik iki kitų metų sausio į Lietuvą atvežtiems amerikietiškų automobilių žibintams, o atgabentiems vėliau ir toliau reikės atitikti europinius standartus."
O bet kaip tada su TA? Tuvlita formaliai irgi su E reikalauja

Posted: 30 Jul 2008, 16:00
by Teo
nieko nesupratau...
kalba eina apie galinius žibintis (raudoni vs geltoni) po to apie priekinių žibintų šviesos kryptis... chujnia kažkokia...
Posted: 30 Jul 2008, 16:11
by ezhiukas
zurnalistai kaip visada primala beleko, taip kad nieko suprast neina. Reikia pasikelt originalu dokumenta ir pasiskaityt
Posted: 30 Jul 2008, 16:13
by El Traxo
Teo wrote:nieko nesupratau...
Kiek supratau, importuotojai užspiso kariauti sertifikuojant europonių analogų neturinčius žibintus, ir kažką Seime "suinteresavo" sužvelninti taisykles ir leisti išduoti atitikties sertifikatus TP su JAV lempom (žibintais). Laikinai. Iki kito suinteresavimo
Posted: 30 Jul 2008, 16:29
by El Traxo
ezhiukas wrote:zurnalistai kaip visada primala beleko, taip kad nieko suprast neina. Reikia pasikelt originalu dokumenta ir pasiskaityt
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... _id=321046
ale ir painiai surašyta

Posted: 30 Jul 2008, 16:32
by El Traxo
Beje, naujausias atitikties vertintojų sąrašas:
Vadovaudamasis Transporto priemonių ir sudėtinių transporto priemonių dalių atitikties įvertinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2006 m. kovo 24 d. įsakymu Nr. 3-114 (Žin., 2006, Nr. 41-1477), 78 punktu ir Naudotų kelių transporto priemonių atitikties įvertinimo taisyklių, patvirtintų Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2003 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. 2B-391 (Žin., 2003, Nr. 122-5567; 2008, Nr. 61-2332), 11 punktu:
1. S u t e i k i u teisę vienus metus atlikti atitikties įvertinimą naudotoms kelių transporto priemonėms šiems ūkio subjektams:
1.1. UAB „Skirlita“;
1.2. UAB „Techalga“;
1.3. UAB „Transkona“;
1.4. UAB Tauragės techninių apžiūrų centrui;
1.5. UAB Šiaulių techninių apžiūrų centrui;
1.6. UAB Telšių techninių apžiūrų centrui;
1.7. UAB Panevėžio techninės apžiūros centrui;
1.8. UAB Utenos techninių apžiūrų centrui;
1.9. Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tuvlita“;
1.10. UAB Kauno techninės apžiūros centrui;
1.11. UAB „Transporto studijos“.
Posted: 30 Jul 2008, 16:36
by ezhiukas
vien sitos teises nepakanka. Atitikties sertifikatus gali israsinet tik eksperto kvalifikacija turintis darbuotojas. Smulkesnese imonese daznai jis buna tik vienas. Susirgo, atostogauja ar dar kas nors ir gauni ilgai laukt
Posted: 05 Oct 2009, 18:07
by drzet'as
ezhiukas wrote:tada pezda. Nuliova neuzregistruosi. Reikia kad bent viena karta butu jau registruotas ir turetu title - cia musu techpasio atitikmuo. Jei to nera, tai registruoti kiek zinau gali tik dileriai.
O yra buve kad yamaha motors yra taip padare ?
Ir padeja uzregistruoti ...
Posted: 28 Jun 2010, 13:39
by Martynas
Matau tema uzmirsta darosi, tai klasimas. Kaip issprendete problema su gabaritine sviesa pas HD? Grezti faros nesinori, beto kiek teko susidurti automobiliais, tai negalima grezioti lempu...
Galima atskirai gabarita pakabinti, bet reik su E raide...
Posted: 28 Jun 2010, 14:01
by Yvl
dar galima
nusipirkt europine lenpa ir nepist smegenu...

Posted: 28 Jun 2010, 14:32
by Martynas
nupirkt, kaip ir variantas.
Bet man asmeniskai amerikoniska tikrai grazesne, skaidrus stiklas, zenkliukas ... O Europine fara reikalinga tik sertifikacijai ir tech apziurai...
Gal turi paskolinti kas nuo Dynos?
