Page 11 of 46

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 19:59
by storms
yzi
kairiam posukyje lengva pasiaukstint begi. zemint taip uzguldzius, kad pirstu galais asfalta slifuotum skaitau tenka retai. ir isvis taip daryt nereiktu

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:08
by Username
inter wrote:Ne, bet o rimtai, tai kam tas GP style bėgių perjungimo šabluons? Apart to, kad kietai (o kas kietai tai aš žinau, nes šiandien iš pašto parėjo traktorinis supersproxas).
Ir ar greitai persilaužiama ant smaugimo GP stilium? Ir apskritai, Šaras taip smaugia? Kas dar Lietuvoj taip smaugia? Turiu omenyj motoGP stilium :blackeye: .
Turbut pagrindinis dalykas kodel reverse-shift naudojamas tai begiu jungimas (aukstyn) ilguose posukiuose begejantis. Jeigu reikia uzkishti koja po kojele tai kartais ta koja (peda) gali trintis i asfalta (kacergoje po azuolo man taip buvo keleta kartu).

Poto seka kiti smulkesni niuansai: patogumas, netyciuku tikimybes sumazinimas ir t.t.

Beje nevisi rimti gonscikai naudoja toki stiliu, is nepatikrintu saltiniu, MotoGP Doohanas, Biaggis ir Hopkinsas naudojo standartini varianta, is BSB/WSBK Chris Walker (tas tai apskirtai su baiko vaziavimo technika daznai kertasi, pvz sedejimu ir pan. Bet jam pokui), is AMA Mladinas ir manau dar daugiau tokiu galima butu atrasti.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:30
by Wobbler
kad vidury posukio kanopa nebutu tarp asfalto ir lapkes
jei su racing sablonu, tai koja laikysi virs lapkes, pasiruoses ijungti aukstesni begi, isejes is posukio
jei road sablonu - koja bus po lapke ,sumazes ground clearance'as

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:32
by mindaugasa vol.2
na prie mladino ir duhano tai jau butinai i kompanija parasysiu
turejau atbulinius rearsetus ant motobloko aka sp2
priprantama greitai
atprantama sunkiau
nzn del poreikio perjungineti pavaras posukyje (arba nemoku, arba kacergoj tokiu nera), taciau man patiko del faino perjungimo greitejant, kad ir paprastoje tiesiojoje.
tik trakst-trekst-pyst-kliurkt ir visos pavaros sumestos.
atvirksciai, pries posuki jau nepatogu zemintis.
taciau kas svarbiau?
kur prioritetai?
zinoma, kad maximaliai begetis.
aciu

edit: sakau, ble, kad ne del to dariau. cia savaime gavosi bonusas,hehe.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:38
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:2
priprantama greitai
atprantama sunkiau
pardoksas
as labai greitai pripratau vairuoti kaireje kelio puseje,
grizus i marijos zeme buvo tragedija ir katastrofa, mamma mia vienzo
tik tiek ir norejau pasakyt

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:52
by mindaugasa vol.2
uz tiek pliuso negausi
:spyktomayhand:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 24 Jan 2011, 20:55
by inter
Nutai jei Biaggis varo standartiniu bėgių perjungimo šablonu, tai man šitos argumentacijos per akis. Tuo labiau, kad mano akių lygis prasideda kažkur vaikiškai ties 160cm, o koja gausiai plaukuota ir tuo pačiu moteriška (41d) ground clearanco neįtakoja :gay:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 11:33
by mindaugasa vol.2
Image

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 11:43
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:Image
woohooo, race ready! :)
ruosiames smaugimui. paziuriu i mindauga ir pavydas jama, nes iki garazo taip ir nedavaziuoju! :chain:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 11:43
by Username
Jau gatavas? kada startas?
green pover ftw!!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 12:16
by tckd
solidus remejai :rock: :joja:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 12:34
by Wobbler
nu tai ir lengtynynikas ne is kelmo spirtas :briedis: :smaugia:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 05 Feb 2011, 13:07
by Yvl
Wobbler wrote:nu tai ir lengtynynikas ne is kelmo spirtas :briedis: :smaugia:

prie kelmo suspardytas?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 07 Feb 2011, 23:51
by rprznt
nu bet nakleikiu gausumas...

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 08 Feb 2011, 08:45
by mindaugasa vol.2
esmine nakleika yra ant stikliuko: biski misano trasikeje busiu vazinejes :bd:
siaip spoilerai parejo is kaip ir race teamo. tai drisciau speti, kad ant bajerio sulipdyta ne visai viskas
zinoma, truksta esminio - vilniaus manojezo (neriebaus)