Posted: 01 Sep 2008, 13:55
paskutinikart vaziuojanti PladuPlada maciau B2g fetyvalyje. per pieva su motokaule
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
su Iskaita vaziavo ar be?Qu'est ce que c'est wrote:paskutinikart vaziuojanti PladuPlada maciau B2g fetyvalyje. per pieva su motokaule
mindaugasa vol.2 wrote:o tai kur vaziuoja visi "rimti" ziedo meistrai?
tipo turiu omeny Pladas&Co
lenkijos chempionate/Lietuvos iskaitoje?
niekur nevaziuoja iskaitoje?
kur papuole ir be iskaitu?
niekas nevaziuoja, paseno anie meistrai
kitas variantas?
?parasykite kas ka zinote
ogi ten pat. buvai ir nematei?mindaugasa vol.2 wrote:o kur rusla, skaidrius etc.?
bet uztai su apynauja karvute!gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
sai wrote:bet uztai su apynauja karvute!gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
06-07 juodmargelegonzas wrote:sai wrote:bet uztai su apynauja karvute!gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
vo sito dar nezinojau. ka isigijo? vakar kazkaip nesusitikau gonkese jo.