Page 11 of 11

Posted: 01 Sep 2008, 13:55
by Qu'est ce que c'est
paskutinikart vaziuojanti PladuPlada maciau B2g fetyvalyje. per pieva su motokaule

Posted: 01 Sep 2008, 14:05
by mindaugasa vol.2
Qu'est ce que c'est wrote:paskutinikart vaziuojanti PladuPlada maciau B2g fetyvalyje. per pieva su motokaule
su Iskaita vaziavo ar be?

Posted: 01 Sep 2008, 14:45
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:o tai kur vaziuoja visi "rimti" ziedo meistrai?
tipo turiu omeny Pladas&Co

lenkijos chempionate/Lietuvos iskaitoje?
niekur nevaziuoja iskaitoje?
kur papuole ir be iskaitu?
niekas nevaziuoja, paseno anie meistrai
kitas variantas?

?parasykite kas ka zinote

Sarunas Pladas vaziuoja Lietuvos chempionate kuris vyksta Lenkijoje.

Posted: 01 Sep 2008, 15:10
by mindaugasa vol.2
na bet nasakyk: lenkuose stumdosi techniskoje trasoje su kokias 40 fryku. chempionato lygis ten aukstas.
sutinku, kad sugryzus pasiimti lietuvos chempiono varda yra gudru. bet pernai jis kacergoj vare.

vienok ne vien pladu mes gyvi. o kur rusla, skaidrius etc.?

Posted: 01 Sep 2008, 15:22
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:o kur rusla, skaidrius etc.?
ogi ten pat. buvai ir nematei? :)

Posted: 01 Sep 2008, 15:32
by gonzas
Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.

Posted: 01 Sep 2008, 17:07
by sai
gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
bet uztai su apynauja karvute! :)

Posted: 01 Sep 2008, 17:14
by gonzas
sai wrote:
gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
bet uztai su apynauja karvute! :)

vo sito dar nezinojau. ka isigijo? vakar kazkaip nesusitikau gonkese jo.

Posted: 01 Sep 2008, 17:19
by storms
gonzas wrote:
sai wrote:
gonzas wrote:Vilius R tai varo alaus! po senovei i ta pacia RIMI.
bet uztai su apynauja karvute! :)

vo sito dar nezinojau. ka isigijo? vakar kazkaip nesusitikau gonkese jo.
06-07 juodmargele
maciau kyviskese ji
beja, ten is jo visi taip pat zvengia kaip ir visur kitur

Posted: 01 Sep 2008, 17:44
by gonzas
nu ish manes irgi zhvengia, ypac jaunos mergaites, kai nusirengiu plikai.

nezhvengia tik Vito.