Page 11 of 14
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 21:39
by tckd
tai pajami faneros laminuotos ir atsparios dregmej lapa ir tiek reikalu, bet nematau prasmes nebent smeli vezt, visa kita ir an reilu laikosi?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 19 May 2015, 23:38
by El Traxo
tckd wrote:bet nematau prasmes nebent smeli vezt, visa kita ir an reilu laikosi?
Nu kai nulipsi iš kažkelinto aukšto arčiau žamies, tai pamatysi prasmę

Re: Priekaba motociklams
Posted: 20 May 2015, 10:35
by sai
El Traxo wrote:Rodau pirminykui plosciu nauja, sako seno dar neisvedinau.
Biaja, ta furine plokste. Kas ten per alchemija? Ping #Pirmynikas
guli pas gariunu lenkus, kai reiks, dok zinot.
kai dugna pakloji tai tu slidziu nebereik per visa ilgi, pasilieki pora gabaliuku prieky ir gale, kaip kreipianciasias ir psio
Re: Priekaba motociklams
Posted: 20 May 2015, 11:50
by zil130
Na dugno bet kokiu atveju reikia. O bortai jau reikia žiūrėt kiek lieka plokštes. Darbe mes vežiojame nebirius krovinius, tai tie bortai išvis nx reikalingi, tik maišo.
Priekaba motociklams
Posted: 25 Aug 2015, 17:12
by El Traxo
Ezhiuko kolega vazineja su GMC Sprinter. Skaitau hilux ruko
Tapatok
Re: Priekaba motociklams
Posted: 25 Aug 2015, 17:23
by storms
GMC rūko
ElCamino ištraukia

Re: Priekaba motociklams
Posted: 25 Aug 2015, 17:56
by El Traxo
Tos pacios obels
Tapatok
Re: Priekaba motociklams
Posted: 27 Oct 2015, 22:56
by storms
Prikeliu temą.
Kažkada kažkas postino sulankstomos priekabikės įdėją.
Su sąlyga, kad viliukas kariauja, reik kompaktiško sprendimo 1 baikui vežti.
A yr patikimų neperbrangiųbsprendimų?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 27 Oct 2015, 23:14
by zil130
Pas mus man rodos viskas turi eiti per regitra.
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:07
by tckd
Realybej sutinkamos
arba Brenderup for moto
arba kokios bortines lenkiskos
arba zubrionkai/samapalai lupenos..
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:11
by storms
Mintis yra suskleifžiama, kad garažan tilptų. Brėdas?
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:19
by ezhiukas
krosialkas galima vezioti ir taip :
http://www.4boysmfg.com/product/racks/m ... rrier.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sportbaikas itariu jau bus per sunkus
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:24
by zil130
nu tai pas morką prašom, ans vežiojo
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:28
by ezhiukas
nors esu mates kroatijoj kai vokietukas 1.8 suzuki cioperi nusikrove nuo tokio racko su kemperiu atvaziaves, tai gal galima ir sportbaikui rasti racka, jei pas volva pakankamai tvirtas kablys. Manau puikus sprendimas butu, nei tau technikine papildoma, nei draudimas, garaze irgi vietos nedaug uzima
Re: Priekaba motociklams
Posted: 28 Oct 2015, 08:43
by storms
Kažkaip ant kablio širšę kabint nesinori.