Page 11 of 17
Posted: 17 Jun 2009, 21:10
by Vito
Kalibruoti stendà reikëtø kartà per mënesá. Ar Sevite tas daroma, ðito neþinau.
Posted: 17 Jun 2009, 22:44
by efk0nas
Nežinau, kaip ten pas jus, bet aš ant to metzelerio nerandu jokių rodyklių

Posted: 17 Jun 2009, 23:34
by efk0nas
Posted: 17 Jun 2009, 23:42
by dunse
efk0nas wrote:Nežinau, kaip ten pas jus, bet aš ant to metzelerio nerandu jokių rodyklių

jei da gyvas biski, tai dar ieskok....

Posted: 18 Jun 2009, 00:00
by efk0nas
Radau! Po pakartotino patūpčiojimo aplink mocą ir jo pastumdymo pirmyn-atgal (kad tikrai apžiūrėt visą padangą), rodyklę RADAU. Kaip ir galvojau, įdėdamas priekinį ratą taip pat kaip galinį, įdėjau jį atvirkščiai..

Posted: 18 Jun 2009, 09:42
by mindaugasa vol.2
tai gal bent ant stabdziu disku surask rodykles, kuriuo galu rata i sakes det.
px ta padanga i kuria puse. jei per lietu nevaziuosi.
o tu aplamai vaziuosi kada nors?

Posted: 18 Jun 2009, 11:12
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:
tai gal bent ant stabdziu disku surask rodykles, kuriuo galu rata i sakes det.
px ta padanga i kuria puse. jei per lietu nevaziuosi.
o tu aplamai vaziuosi kada nors?

Kada nors

Posted: 26 Jun 2009, 20:54
by efk0nas
Iki širdies gelmių sujaudintas MJ mirties beigi graudaus pirminyko aprašymo apie motoabstinenciją, nukiūtinau į garažą surinkinėt moco galo su ta mintim, kad keleivio sėdynės spynelės klausimu "ką nors sugalvosiu eigoje". Ir.. sugalvojau!
Žodžiu, galą surinkau. Tuo pačiu, siekdamas išlaikyti autentišką graužtukai racing stilių, viską gausiai paskaninau lipnia juosta

Belieka sulaukt iš tolimojo čiukčialiando per priešingą Žemės pusę keliaujančių veidrodėlių ir priekinio lęšio ir varysim ant dviejųpem

Posted: 27 Jun 2009, 22:16
by mindaugasa vol.2
man atrodo, gerb efkunai, kad tupciojimo apie motocikla procesas nuejo per toli.
kai ateis lesis ir kas ten dar, tai sutvarkyta nindze bus perduota visuomenes poreikiams pagal tdks, o pats pirksi koki perpista grauztuka is jav ir pradesi viska nuo pradziu.
tauri, nepavojinga veikla visuomenes (moto visuomenes!) labui.
aciu
Posted: 28 Jun 2009, 14:55
by efk0nas
Šiandien dar prisabačinau Juzė-approved numerio laikiklį iš Senukų ir prasmaugiam apie rajoną. Laukiam laukiam, mes lęšiuko laukiam

Posted: 28 Jun 2009, 15:34
by Username
Hehe, cia tas kuris is pradziu sake kad "ne, tokio numerio laikiklio tai jau nereikia"

Posted: 28 Jun 2009, 16:41
by efk0nas
Username wrote:Hehe, cia tas kuris is pradziu sake kad "ne, tokio numerio laikiklio tai jau nereikia"

Tai aš jį modifikavau, kad tiktų prie dizaino!

Posted: 28 Jun 2009, 16:48
by mindaugasa vol.2
binaras?
is ko juoktis?
Posted: 28 Jun 2009, 17:06
by efk0nas
Lyja, tingiu eit fotkint

Posted: 28 Jun 2009, 19:59
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:binaras?
is ko juoktis?
Vaizdzelis iš galo:
Numerio apšvietimas:
Laikiklis (juodas, graužtukai-racing stiliaus):
