Page 11 of 17

Posted: 17 Jun 2009, 21:10
by Vito
Kalibruoti stendà reikëtø kartà per mënesá. Ar Sevite tas daroma, ðito neþinau.

Posted: 17 Jun 2009, 22:44
by efk0nas
Nežinau, kaip ten pas jus, bet aš ant to metzelerio nerandu jokių rodyklių :pazors:

Posted: 17 Jun 2009, 23:34
by efk0nas
:suicide:

Posted: 17 Jun 2009, 23:42
by dunse
efk0nas wrote:Nežinau, kaip ten pas jus, bet aš ant to metzelerio nerandu jokių rodyklių :pazors:
jei da gyvas biski, tai dar ieskok.... ](*,) :eyecrazy:

Posted: 18 Jun 2009, 00:00
by efk0nas
Radau! Po pakartotino patūpčiojimo aplink mocą ir jo pastumdymo pirmyn-atgal (kad tikrai apžiūrėt visą padangą), rodyklę RADAU. Kaip ir galvojau, įdėdamas priekinį ratą taip pat kaip galinį, įdėjau jį atvirkščiai.. :pazors:

Posted: 18 Jun 2009, 09:42
by mindaugasa vol.2
:toilet:
tai gal bent ant stabdziu disku surask rodykles, kuriuo galu rata i sakes det.
px ta padanga i kuria puse. jei per lietu nevaziuosi.
o tu aplamai vaziuosi kada nors?
:-k

Posted: 18 Jun 2009, 11:12
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote::toilet:
tai gal bent ant stabdziu disku surask rodykles, kuriuo galu rata i sakes det.
px ta padanga i kuria puse. jei per lietu nevaziuosi.
o tu aplamai vaziuosi kada nors?
:-k
Kada nors :)

Posted: 26 Jun 2009, 20:54
by efk0nas
Iki širdies gelmių sujaudintas MJ mirties beigi graudaus pirminyko aprašymo apie motoabstinenciją, nukiūtinau į garažą surinkinėt moco galo su ta mintim, kad keleivio sėdynės spynelės klausimu "ką nors sugalvosiu eigoje". Ir.. sugalvojau! :wav:

Žodžiu, galą surinkau. Tuo pačiu, siekdamas išlaikyti autentišką graužtukai racing stilių, viską gausiai paskaninau lipnia juosta :albino: Belieka sulaukt iš tolimojo čiukčialiando per priešingą Žemės pusę keliaujančių veidrodėlių ir priekinio lęšio ir varysim ant dviejųpem :chain:

Posted: 27 Jun 2009, 22:16
by mindaugasa vol.2
man atrodo, gerb efkunai, kad tupciojimo apie motocikla procesas nuejo per toli.
kai ateis lesis ir kas ten dar, tai sutvarkyta nindze bus perduota visuomenes poreikiams pagal tdks, o pats pirksi koki perpista grauztuka is jav ir pradesi viska nuo pradziu.
tauri, nepavojinga veikla visuomenes (moto visuomenes!) labui.
aciu

Posted: 28 Jun 2009, 14:55
by efk0nas
:thebirdman:

Šiandien dar prisabačinau Juzė-approved numerio laikiklį iš Senukų ir prasmaugiam apie rajoną. Laukiam laukiam, mes lęšiuko laukiam =D>

Posted: 28 Jun 2009, 15:34
by Username
Hehe, cia tas kuris is pradziu sake kad "ne, tokio numerio laikiklio tai jau nereikia" :albino:

Posted: 28 Jun 2009, 16:41
by efk0nas
Username wrote:Hehe, cia tas kuris is pradziu sake kad "ne, tokio numerio laikiklio tai jau nereikia" :albino:
Tai aš jį modifikavau, kad tiktų prie dizaino! :albino:

Posted: 28 Jun 2009, 16:48
by mindaugasa vol.2
binaras?
is ko juoktis?

Posted: 28 Jun 2009, 17:06
by efk0nas
Lyja, tingiu eit fotkint :oops:

Posted: 28 Jun 2009, 19:59
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:binaras?
is ko juoktis?
Vaizdzelis iš galo:
Image

Numerio apšvietimas:
Image

Laikiklis (juodas, graužtukai-racing stiliaus):
Image