Page 11 of 38

Posted: 08 Oct 2009, 20:43
by gonzas
susirask pastovu pliusa. a tai begsi nuo mentu, uzhgesinsi lempa ir uzhges dzipsas. kur tu dingti tada?


p.s. grisiu / padarysiu, jeigu pats nepasidarysi iki tol/.

Posted: 08 Oct 2009, 20:58
by El Traxo
gonzas wrote:susirask pastovu pliusa. a tai begsi nuo mentu, uzhgesinsi lempa ir uzhges dzipsas. kur tu dingti tada?
p.s. grisiu / padarysiu, jeigu pats nepasidarysi iki tol/.
ha, tai kol birbini, tol pliusas anyvėj :D pagal schemą skaitau geriausiai ir arčiausiai būt laidas kur į apšvietimo jungiklių dėžutę atain

Posted: 08 Oct 2009, 21:05
by mindaugasa vol.2
o kokia priblema prasimest kabeliuka tiesiai nuo kleimo, su atskiru saugikliuku ir, jei reikia, jungtuku? ismestum lemonai visus 5lt.

Posted: 08 Oct 2009, 21:11
by Rashyd
Skaitai turi batarke sita stebukla?
mindaugasa vol.2 wrote:o kokia priblema prasimest kabeliuka tiesiai nuo kleimo, su atskiru saugikliuku ir, jei reikia, jungtuku? ismestum lemonai visus 5lt.

Posted: 08 Oct 2009, 21:20
by mindaugasa vol.2
Rashyd wrote:Skaitai turi batarke sita stebukla?
mindaugasa vol.2 wrote:o kokia priblema prasimest kabeliuka tiesiai nuo kleimo, su atskiru saugikliuku ir, jei reikia, jungtuku? ismestum lemonai visus 5lt.
eee... koki?
lemonoj imame 'O' ar 'Y' tipo uzspaudziamus antgalius, 'in line' saugikliuka, kabeli ir iseiam sujungimui vamzdelio tipo jungciu. na dar termokembriko.
malonus, jokio litavimo nereikalaujantys sujungimai. metam tiesiai nat batareikos kleimu, prasitempiam kabeliuka i kur reikia, kad rozetka butu ir psio.
daryta kelis kartus. veikia.
?

Posted: 08 Oct 2009, 21:24
by gonzas
nenene, neklausyk to seno zhydruno!

jokiu uzhspaudeju!
cia tik unitazai ir panasonikai gyvena su uzhspaudejais.
normaliai technikai - tik litavimas!

Posted: 08 Oct 2009, 21:29
by mindaugasa vol.2
gonzas wrote:nenene, neklausyk to seno zhydruno!

jokiu uzhspaudeju!
cia tik unitazai ir panasonikai gyvena su uzhspaudejais.
normaliai technikai - tik litavimas!
jei ger esate ivaldes galinga lituokli, kuris tirpdys macna lydmeteli, leidziu lituoti. o su tuomi skystalu, kur lituojame viska ish eiles, tai neleidziu. mechanishkai nepatikima. o pravodke, kaip bebutu keista, patiria mechanines apkrovas. atsikratys gpso maitinimas kritiniu momentu, ir nuvaziuos traxas ne i pagramanti, o i baisogala. kas acakys?

edit: aple! dashuta, kas turet omeny. sorry :oops:

Posted: 08 Oct 2009, 21:43
by tts
tai turi batarke sita pyrda?

Posted: 09 Oct 2009, 09:05
by El Traxo
ple, mindaugai, būtų akumas, neklausinėčiau tokių nesamonių :D
XR'as yra true kick'as (neskaitant dekompresoriaus) ir jokio akumo neturi
ne nu..

Posted: 09 Oct 2009, 09:10
by Arvis
neturi ? tai idek!

Posted: 09 Oct 2009, 09:12
by Rashyd

Posted: 09 Oct 2009, 09:50
by El Traxo
jo, šitie postai jau išžiūrėti anksčiau :) o bet su salyga, kad kruizerį (vis dar) turiu, antras nereikalingas.
Kol kas artimiausiuose planuose:
- praeit TA,

Iki pavasario:
- einamasis remontas - pakeist galinės šakės guolius, stabdžių kaladėles, gal galinį st. diską
- pasikeist vairą į labiau iškeltą. Stokinis jau iškeltas, bet mažai.
- .....ką nors nulaušiu - bus ką rašyt :)

Posted: 24 Nov 2009, 19:15
by El Traxo
XRR'ui kalėdos atėjo anksčiau:

Image

ieškojau variklio apsaugos, užsiroviau ant imi apsaugą - dalys ir knyga dovanų dylo ....iš Santa Barbaros. Teko paimt :)

Posted: 24 Nov 2009, 19:17
by didzhej
tai kai dziugina tokios smulkmenos!
net nesvarbu kiek apsauga kainuoja.
taip?

Posted: 24 Nov 2009, 19:20
by El Traxo
didzhej wrote:tai kai dziugina tokios smulkmenos!
net nesvarbu kiek apsauga kainuoja.
taip?
Taip, apsauga kainuoja. Visur ir visokia, nes jos tokia paskirtis - saugoti nuo didesnių nOstuolių*.

* nevalingai pagalvojau apie gandonus :D