Page 11 of 15
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:29
by storms
alpe adria 190/55 visi mina
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:32
by Wobbler
Tai dabar idomu pasidare: 180/60 turi didesni sukibimo plota nei 180/55, taip?
180/60 turi toki pati ar panasu sukibimo plota kaip 190/55, taip?
Bet 180/60 yra aukstesne ir del to kai kuriems motociklams netinka. Reikalingos modifikacijos.
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:35
by mindaugasa vol.2
pasirodo i enduro pataikiau. atsiprasau
gal moderatorius storms galetu permesti i kitur?
atsakau storms: panasu, kad 190 netilptu is plocio: grandine per kelis milimetrus nuo padangos
atsakau woblerui: modifikacija -2dantys ant zvaigzdes. jei kal labai jautrus moco siknos pakelimui, tai gal ir reikia kazka derinti. siaip tai tik i nauda uodega pakelt.
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:44
by storms
nebepamenu kaip moderuojasi, tai nemoderuosiu. pameni kaip buvo su mano sliku 120/85 ar keik te?
realiai jis siauresnis uz 120/70 gp reiseri.
tai su galu gali but taspac
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:51
by mindaugasa vol.2
tai reik matuot. a! turiu kazkkoki nudrozta 190 baliona. pamatuosiu. bet skiriasi pagal gamintoja

Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 11:59
by M`BaubZ
tai dar gal priklauso nuo to, į kokį ratą įstatai? nes jei pas varlę biškį siauras,
tai suplos tą 190 ir bus siauresnė ir aukštesnė nei šiaip?
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 12:07
by storms
nesu tikras, bet pas siuolaikiskius sportbaikus berods visada ajn 6,5 colio galinis ratas
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 12:24
by mindaugasa vol.2
kadangi mano minimas kwakalys nera siuolaikinis, tai featurina 5,5inco galini ratlanki.
190padangai siaip raso,kad idealiai tinka 6coliu ratlankis
o 6,5 tai nznzn
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 12:25
by storms
tai matyt busiu apsisikes
ratlankiai vadinas 6
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 15:55
by mindaugasa vol.2
kadangi gyvename atviroje visuomeneje, tai pasidalinsiu abejonimis placiau, ne tik su interu
situacija: dunlopas savo svetaineje raso apie tai kas uztikrina padangos sukibima su keliu. uztikrina - storas gumos sluoksnis. ne mistine silica, ne jezus, bet guma. kuo plonesinis protektoriaus sluoksnis, tuo mazesnis sukibimas. su kiekvienu ratu (cituoju).
tai dabar: ar galime teigti, kad plikai nudroztas reisinginis gp racer laikys prasciau, negu visai mesinga, taciau gatvine pirelli corsa (arba diablo, nepamenu)
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 18:10
by Username
Jeigu nelaiko, tai nesvarbu kas - vistiek nelaiko.
Todel reikia tokios padangos kuri laiko. Semi-racing gatvine, minksta ir riebi, laikys tiek kiek reikia
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 18:19
by mindaugasa vol.2
kolega, pala
as aptariu konkrecia situacija: turiu uzdejes gp raceri. nudrozta. turiu pirelli diablo roso. nenudrozta. dunlopas sako, kad laiko kol gumos daug. klausimas. det pirelli ar varyti su dunlopu iki kordu?
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 18:28
by storms
jamu kordus
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 18:39
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:kolega, pala
as aptariu konkrecia situacija: turiu uzdejes gp raceri. nudrozta. turiu pirelli diablo roso. nenudrozta. dunlopas sako, kad laiko kol gumos daug. klausimas. det pirelli ar varyti su dunlopu iki kordu?
tai ir sakau, dek gera padanga (ta kuri turi mesos) ir vaziuok. Gal uzteks josios pajegumo?
Re: Padnagnos
Posted: 19 Aug 2011, 18:41
by mindaugasa vol.2
gilinuosi i pirelli revjuwus dabar