Page 11 of 13

Re: padangos

Posted: 29 Jun 2015, 20:52
by wundis
tai lentyna gali but brangesne uz padangas :fart:

Re: padangos

Posted: 29 Jun 2015, 22:30
by El Traxo
mindaugasa wrote:padangu profesionalas
skambyk romui, sakyk, kad nuo manes, gausi lentynos kaina
Kas? Kur skambinti? :confused:


Tapatok

Re: padangos

Posted: 30 Jun 2015, 09:37
by mindaugasa
nublyn, padarysiu reklama, kadangi turiu kontinentalio padangu akciju
UAB "Padangų profesionalai"

Romas Vitkus
Mob. tel.: +370 612 95 474
El. paštas: [email protected]

su kontinentaliu dirba 100metu, bet tik ne motorcyklu padangu klausimu
siusk modelius, atsius kainas
be abejo, vietoje motorcyklams nieko neturi

Re: padangos

Posted: 17 Jul 2015, 12:07
by El Traxo
Pareitinguosiu pardavėjus.

Rekomenduotas Romas. Jo, labai entuziastingai įvyko pirmas pokalbis. Duomenys, užklausiu ir t.t. duosiu žinot. ..dar nežinia, dar neatsakė, dar... kol visai dingo iš ryšio zonos. Klijanto blogiausias variantas - nei taip, nei ne, tik laikas prakakotas.

Tada kolegos pasufleravo kreiptis į Dainių guminį. Ne Continental atstovas, bet mol padės. Penktadienį pavakare skambutis ir užsakymas on-the-go. Ketvirtadienį padugnės jau ant ratlankių :mp1:

Re: padangos

Posted: 17 Jul 2015, 12:35
by mindaugasa
romui -1
dariui +1
continentaliui +1
traxui +1
tsiprui -1

Re: padangos

Posted: 10 Aug 2015, 12:00
by Zuzas
skaitau daug gerų atsiliepimų apie Continental TKC70

EDIT: renkamės už nofros (Aleksoto prekybininkai parūpino tokią pačią '13 tik su mėsa už 19€)

Re: padangos

Posted: 13 Jan 2016, 19:23
by jara
Kolegos, gal kas turite mainomą į alų padangą R18 120/90, skirtą Husabergo galui, kuri bus dygliuojama ledui?

Re: padangos

Posted: 13 Jan 2016, 19:39
by storms
Patikslonu, reikia tiesiog 18

Re: padangos

Posted: 13 Jan 2016, 22:13
by irmantas
jara wrote:Kolegos, gal kas turite mainomą į alų padangą R18 120/90, skirtą Husabergo galui, kuri bus dygliuojama ledui?
kazkur metesi mito ef07 protektoriau like kokiu pora mm, tai turbut nelabai tinkama..

Re: padangos

Posted: 13 Jan 2016, 23:07
by M`BaubZ
Galimas daiktas, kad pašilu garaze yra. Tik kad pašiluos niekas nebegyvena...

Edit: dar ten dafiga koldkutterių yra.

Re: padangos

Posted: 15 Jan 2016, 14:13
by Dzuku_Briedzis
Reik i garaza uzsukt. Bet ble toli jis


tapšnatak iš pIžofono

Re: padangos

Posted: 15 Jan 2016, 14:16
by jara
Nu, jei reikia, tai reikia! Vistiek į tą pusę lėksi savaitgalį :)

Re: padangos

Posted: 15 Jan 2016, 17:27
by Dzuku_Briedzis
Ok paziuresiu ;) arba vovere paziures. Ans gi garazo ukvedys ;)


tapšnatak iš pIžofono

Re: padangos

Posted: 17 Jan 2016, 15:01
by zil130
Pas mane gali būti darbe, tik nepamenu su šypu ar su šypais (2vnt.)

Re: padangos

Posted: 17 Jan 2016, 21:35
by tckd
O tai maž m+s uztektu?

Image