Page 11 of 13
Re: padangos
Posted: 29 Jun 2015, 20:52
by wundis
tai lentyna gali but brangesne uz padangas

Re: padangos
Posted: 29 Jun 2015, 22:30
by El Traxo
mindaugasa wrote:padangu profesionalas
skambyk romui, sakyk, kad nuo manes, gausi lentynos kaina
Kas? Kur skambinti?
Tapatok
Re: padangos
Posted: 30 Jun 2015, 09:37
by mindaugasa
nublyn, padarysiu reklama, kadangi turiu kontinentalio padangu akciju
UAB "Padangų profesionalai"
Romas Vitkus
Mob. tel.: +370 612 95 474
El. paštas:
[email protected]
su kontinentaliu dirba 100metu, bet tik ne motorcyklu padangu klausimu
siusk modelius, atsius kainas
be abejo, vietoje motorcyklams nieko neturi
Re: padangos
Posted: 17 Jul 2015, 12:07
by El Traxo
Pareitinguosiu pardavėjus.
Rekomenduotas Romas. Jo, labai entuziastingai įvyko pirmas pokalbis. Duomenys, užklausiu ir t.t. duosiu žinot. ..dar nežinia, dar neatsakė, dar... kol visai dingo iš ryšio zonos. Klijanto blogiausias variantas - nei taip, nei ne, tik laikas prakakotas.
Tada kolegos pasufleravo kreiptis į Dainių guminį. Ne Continental atstovas, bet mol padės. Penktadienį pavakare skambutis ir užsakymas on-the-go. Ketvirtadienį padugnės jau ant ratlankių

Re: padangos
Posted: 17 Jul 2015, 12:35
by mindaugasa
romui -1
dariui +1
continentaliui +1
traxui +1
tsiprui -1
Re: padangos
Posted: 10 Aug 2015, 12:00
by Zuzas
skaitau daug gerų atsiliepimų apie Continental TKC70
EDIT: renkamės už nofros (Aleksoto prekybininkai parūpino tokią pačią '13 tik su mėsa už 19€)
Re: padangos
Posted: 13 Jan 2016, 19:23
by jara
Kolegos, gal kas turite mainomą į alų padangą R18 120/90, skirtą Husabergo galui, kuri bus dygliuojama ledui?
Re: padangos
Posted: 13 Jan 2016, 19:39
by storms
Patikslonu, reikia tiesiog 18
Re: padangos
Posted: 13 Jan 2016, 22:13
by irmantas
jara wrote:Kolegos, gal kas turite mainomą į alų padangą R18 120/90, skirtą Husabergo galui, kuri bus dygliuojama ledui?
kazkur metesi mito ef07 protektoriau like kokiu pora mm, tai turbut nelabai tinkama..
Re: padangos
Posted: 13 Jan 2016, 23:07
by M`BaubZ
Galimas daiktas, kad pašilu garaze yra. Tik kad pašiluos niekas nebegyvena...
Edit: dar ten dafiga koldkutterių yra.
Re: padangos
Posted: 15 Jan 2016, 14:13
by Dzuku_Briedzis
Reik i garaza uzsukt. Bet ble toli jis
tapšnatak iš pIžofono
Re: padangos
Posted: 15 Jan 2016, 14:16
by jara
Nu, jei reikia, tai reikia! Vistiek į tą pusę lėksi savaitgalį

Re: padangos
Posted: 15 Jan 2016, 17:27
by Dzuku_Briedzis
Ok paziuresiu ;) arba vovere paziures. Ans gi garazo ukvedys ;)
tapšnatak iš pIžofono
Re: padangos
Posted: 17 Jan 2016, 15:01
by zil130
Pas mane gali būti darbe, tik nepamenu su šypu ar su šypais (2vnt.)
Re: padangos
Posted: 17 Jan 2016, 21:35
by tckd
O tai maž m+s uztektu?
