Page 11 of 13
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 14:22
by Wobbler
Arvis wrote:Wobbler wrote:Kazkas sake papai?
cia ne papai o doykes. Jei butum nuodugniai skaites penktadienio skyreli, tai zinotum, kad papai atrodo taip:
(R)(C) DJ
Kuo daugau - tuo geriau. Skonio reikalS...
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 16:28
by mindaugasa vol.2
pasnekam geriau apie tai, kad kiti metai bus idomus del rokiruociu komandose, o dar kiti metai bus idomus naujais baikais.
kas stato uz tai, kad rossi gerai varys su ducu?
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 17:54
by Wobbler
Tu kaip sau nori o as tai nu naxui nesikisiu. Neduokdie mano pamastymai
nesutaps su visazinanciu, Sai'jus tuoj lot prades atejes.
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 18:02
by didzhej
sai (kaip ir likusia mf) ypatingai gerai veikia papu nuotraukos.
p.s. ir taip, as uzsimerkiu i tai, kad tobulus papus pavadinai, cituoju: "Kuo daugau - tuo geriau. Skonio reikalS..."
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 19:05
by Wobbler
Pasiaiskinimas.
'Kuo daugiau tuo geriau' komentaras buvo skirtas merginai su 'doykem'.
Si komentara rasiau neuzilgo pamates nuotrauka kuria atsiunte Arvis.
Tuo metu mano smegenys stokojo kraujo, kadangi visas kraujas buvo
nubeges i klyno sriti, ir jos negalejo dirbti 100%.
Del to ivyko fuck-up ir komentaras atsidure ne ten kur reikia.
Data.....
Parasas.....
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 20:51
by Dzuku_Briedzis
Like!!!
Idealus pasiaiskinimas. Pritaikysiu darbe
Re: MotoGP 2010
Posted: 13 Oct 2010, 22:51
by sai
jau pasiilgai mano lojimo? uzuodziu latentini pomegi. pasipasakosi? juk noretum.
nuomoniu rinka padalinta jau seniai, gali apsieit ir be trigrasiu, jei tik pavyks susilaikyt.
mindaugai: taip, vale pavarys.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 07:35
by mindaugasa vol.2
sai: statau 2pries1, kad iki chempijono nedatrauks. jaunimas uzduchins.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 09:20
by Username
Galvoju kad jeigu nedatrauks tai ne del jaunimo (vale dar jaunas, kas cia yra 31 metai. Da pasakyk kad cia jau skaitosi senatve

) o del Duco performanso arba nesugebejimo jo pakeisti per gana trumpa laika.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 09:34
by mindaugasa vol.2
isdrysiu papriestarauti ir nesutikti: ducas perfomanco turi per akis, o vale garseja kaip geriausiai sugebantis prisiderinti prie baiko (ta ir pasiekimai rodo, ir mineta milijona kartu). tigi, raideris sugebes paskeisti vaziavimo stiliu, baiko pagal vales subine keisti nereikes (apart normalaus developmento)
imho, didziausias pavojus valei yra lorenzo, spiesas ir kt. smarkiai lekiantys, o ne technikos problemos. be to jau senas

Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 10:32
by Username
Kai kalbame apie senuma, iskarto prisimenu doohana kuris budamas 2 metais senesnis negu senas (33) turbut buvo savo karjeros pacioje aukstumoje - 'chempionishiku metu periodas'.
Del Vales - kai jis perejo i Yamaha 2004metais, jis smarkiai pakeite ir apverte aukstyn kojom buvusia Yamahos technika ir visa darbo kultura. Kaip sakant nukreipe judejima teisinga linkme. Netrukus prasidejo ir rezultatai.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 10:42
by mindaugasa vol.2
tai del vales itakos baiko developmentui nesiginciju. sake, kad jis geriausias.
as tik noriu pasakyti, kad net jei ir baikas neatitinka 100 vales porikiu, anas sugeba prisitaikyti ir pavaryti. kazkas sake, gal arvis?
prasau valei neruosti atsarginio atmazkes varianto
doohanas: kai dar duhanas vare, imho, piloto "kietumas" daugiau leme, negu baiko setupas. o duhanas gal net kietesnis negu vale buvo? uztai ir pavare iki pencijos. jis ir dabar kietas. pries kelis metus striptizbari ikale kefyro ir nutare surengti nuosava striptizo show. prisokus apsauginiui, kale tam i rope. tesiejas, matyt pats motogp fanas, labai daug nesibare.
diskutuojam be keiksmazodziuble
edit: ai, dar noriu paklausti, kiek ducati leis burgesui pasireiksti? gal anie turi savo filosofija ir burgesui leis padangose slegi matuot (~1.9 i gala, 2.1 - i prieki)
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 11:07
by Username
Tai vat ir sakau kad jeigu italai darys savo ir neleis naujiems protams pasireiksti - tai gali buti nekas. top speedas bus didelis, bet rezultatas - voblerishkas (kujovas).
kita vertus dukas uzrauke wsbk komanda ir ar tik ne del to kad jie dirbs motogp padalinyje? jeigu dirbs tada gal ir bus kazkas.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 11:15
by Wobbler
sai wrote:jau pasiilgai mano lojimo? uzuodziu latentini pomegi. pasipasakosi? juk noretum.
nuomoniu rinka padalinta jau seniai, gali apsieit ir be trigrasiu, jei tik pavyks susilaikyt.
mindaugai: taip, vale pavarys.
Afrikieciai tegu susilaiko, pas juos Aids epidemija. O is manes dar isgirsit,
negalvok kad taip lengvai atsikratei.
Re: MotoGP 2010
Posted: 14 Oct 2010, 11:16
by Yvl
ale kay naujokas duod dumu! taip ir iki vice-president netoli...