Page 11 of 17

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 30 Aug 2010, 14:53
by jara
hehe, yra kur tobuleti :albino:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 30 Aug 2010, 18:08
by jara
na, praejo moto ziedo lenktynes kacergineje, tad siulome Jums isvaziuoti ir pasimegauti vaziavimu Kacergineje Rugsejo 5 diena! Nors ir oru prognozes savaitei i prieki yra tas pats kas burimas ir kavos tirsciu, taciau ateinanciam sekamdieniui numatomi puikus orai!!!! Nepraleiskite galimybes pasimegauti paskutiniuoju Coffee Racers renginiu si sezona!
daugiau info bei registracija cia http://coffeeracers.club.lt/13/rugpjuci ... treniruoci" onclick="window.open(this.href);return false;
u-grafikas-ir-salygos

p.s. Dalyvaujanciuosius prasome uzsiregistruoti is anksto, nes susirinkus 15 zmoniu rato iveikimo laikai bus chronometruojami!!!!

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 30 Aug 2010, 18:27
by storms
jei oras geras - ajmin

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 30 Aug 2010, 19:51
by rprznt
asai irgisai veikiausiai in

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 30 Aug 2010, 23:51
by gonsaless
as irgi in jai tik padanga koke galine gausiu

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 31 Aug 2010, 13:38
by jara
Smagu,kad nemazas susidomejimas paskutinemis treniruotemis :)
Taciau norintiesiems dalyvauti rekomenduoju uzsiregistruot pas mumis tinklalapyje, kad zinotume,ko konkreciai laukt ir ar uzsakinet laiko matavimo iranga ar nebe :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 01 Sep 2010, 03:29
by devil_racer
gonsaless wrote:as irgi in jai tik padanga koke galine gausiu
+1

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 02 Sep 2010, 14:55
by jara
na ka, jei uzsiregistruoja dar 4 dalyviai, tai si sekamdieni Kacergineje bus chronometruojami ratu iveikimo laikai!!! Nepraleiskit progos paskutini karta siemet pasimegauti vaziavimu Kacergineje kartu su Coffee Racers!!! :)
beje, orus numato puikius http://www.gismeteo.ru/city/daily/4202/2/" onclick="window.open(this.href);return false;

kvieciame registruotis iki rytdienos!! :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 02 Sep 2010, 21:52
by prodriver
As jauciu jungsiuos prie jusu ir dar kokius tris atsitempsiu

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 09:36
by storms
visus noriuncius dalyvauti perspeju: garso lygis trasoje bus gerokai didesnis nei iprastai!
BUTINAI pasiimkit ausu kamstukus, nes negirdesit kur vaziuojat!
:albino:
:kneel: :kermit: :kermit: :kermit: :kermit: :kermit:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 09:37
by nitruxa
ajaja stormsas varo?? ;) hie...
nu tai reiks aprangela pasiimt, maz atmaskis kwaka paskolins porai ratu... :) pravaziuosim draugiskai kolonoje :))

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 10:14
by jara
Informuojame, kad susirinkus nemazam norinciuju dalyvauti paskutineje treniruoteje kiekiui, gali buti, kad neuzsiregistravusiems asmenims vaziuoti nebus leista del per didelio motu kiekio trasoje.

Taip pat atkreipiame demesi, kad pradet vaziavimus laiku, rekomenduojame i kacergine atvykt ne veliau nei 10.30, nes reikes supildyt sutartis, uzsidet laiko matavimo iranga. Taip taip, supratote teisingai - ratu iveikimo laikai bus chronometruojami!

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 10:31
by storms
o galima chronometravimo neimt?

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 10:44
by tckd
storms wrote:o galima chronometravimo neimt?
tigi daviklio nesidedi ir smaugi nesinarvuodamas :br:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 03 Sep 2010, 10:58
by jara
chronometravimo galima neimti, bet del to kaina nesikeicia :)