Page 11 of 17
Re: Salmas
Posted: 08 Jul 2013, 15:59
by wundis
+1 voble'rui
Re: Salmas
Posted: 08 Jul 2013, 16:06
by mindaugasa vol.2
laastairas, tas kuris yr kolumnistas fast bike'uose? tai tas turbut aplamai be salmo lektu, jeigu leistu, nia?
o kad magazinai intensyviai parduoda viska, tai nieks neabejoja. tam jie ir yra
Re: Salmas
Posted: 09 Jul 2013, 09:42
by sai
komisija kuri tikrina salma ir kombeza priez gonke pasako ar gali su savo apibraizytu kevalu lekt. neleidzia jei jau macnai ireztas, atima ji ir atiduoda po gonkiu. yzi
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 21:38
by RobertasRR
laba diena,
gal yra kokios naujos šalmų tendencijos? 2014?
pats važinėju su SHOEI xr1000, jau ne vieną sezoną kaip laiko mechanizmai, užsegimai ne menkiausio nusiskundimo. reikėtų atsinaujinti. turėjau kadaise proga išsimatuot daug šalmų smagiausias buvo Arai rx7gp, po to nieko buvo: X lite vienas iš 800 serijos, (shoei toks gaila nėra). būtų galimybė jamčiau tik arai, bet deja, reikia ko nors už mažiau. Pagal aprašymus patiktų bet nesimatavęs: Scorpion EXO 2000 Air, uvex carbon kuris tai, Shark Race-R Pro. ar gal dar kokį gamintoją atkreipti dėmesį? pavarčius platųjį netą, foto, žiūriu kuo matalina svetur. kuo giliau į išką tuo daugiau medžių...
trumpai ko noriu:
* šalmas būtų skirtas savaitgaliams į track day
* DD užsegimas
* min 4 žvaigždės iš sharp
* nenoriu akinių
kad laikytų visi mechanizmai ilgai jokiu halturų vėliau
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 21:47
by storms
Pirmą kart girdžiu, kad kažkam vienodai tinka Shoei ir Arai.
Shoei - arijų firma, pritaikyta pailgoms galvoms
Arai - visiems likusiems apvaliagalviams
O man geriausiai ant galvos sėdintis šalmas Schuberth SR1
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 21:51
by RobertasRR
rašiau Arai smagesnis yrrrrr, shoei gaila toks nėra... todėl ir noriu kitoooooooo.
čia labiau klausiu ne kas smagiau, o kas geriau į ką kreip dėmesį. gal koks gamintojas?
smagus nesmagus kiekvienam kitaip, nėra ką diskutuot smagumo tema...
nes reik matuotis
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 21:53
by storms
šalma reikai rinktis pagal tikimą, o ne pagal brandą
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 22:00
by tomasn
na man patogiai gula tiek arai (krosinis ir tour x), tiek shoei neotec. lazerai- cystai kakalai visi is eiles.
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 22:01
by tckd
Salma kaip ir visa kita reikia rinktis pagal grozi

Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 22:02
by storms
arba pagal kainą
Re: Salmas
Posted: 23 Oct 2013, 22:04
by mindaugasa
sitoje vietoje noriu pasidziaugti, kad esu teslagalvis, minkstakiausis, t.y. kiausas turbut deformuojasi pagal salma?
viena karta gyvenime esu uzsidejes salma, kuris spaude: 2numeriais per maza baltarusiska agv, vyresni uz mane, kai viduje jau svieciasi stiklo audinys. spaude taip, kad nebaigiau vaziuoti zboru kolonoje.
o toliau, ar nauji, ar naudoti, nei vienu turimu (turetu) negaliu skustis. visi tiko.
kaip tai gali buti?
o cia negali buti variantas karalaite ant zirnio?
gal virai, bukime viriskesni?
Re: Salmas
Posted: 24 Oct 2013, 08:05
by ezhiukas
blin, senam pirdziui minusas - kas zboru kolonoje vaziuoja su salmu?
Re: Salmas
Posted: 24 Oct 2013, 08:51
by M`BaubZ
he, pas senolį, matomai, galva vien iš mėsos.
arba žandai tokie dideli, kad jeigu jau jie telpa, visa kita nebesvarbu.
rrroberrrtui: realiai kaip storms etc ir sakė - rinktis reikia pagal tikimą ant puodynės, nes skirtinų brandų šalmai, jeigu jau atatinka atatinkamus standartus ir gauna žvaigždžių iš šarpo, saugumo požiūriu bus panašūs. daugiau ten skiriasi interjero medžiagos, barškėjimas ir švilpimas važiuojant. dar stiklas be pinlocko, tai tas spats kas nestiklas.
galiu rekomenduoti xlite 802/803, jei galva nelabai plokščia iš šonų. jei plokščia tai kiti pasiūlys shoei.
Re: Salmas
Posted: 24 Oct 2013, 09:05
by mindaugasa
:karalaiciai ant zirnio:

Re: Salmas
Posted: 24 Oct 2013, 09:48
by Wobbler
Taip, karalaiciai
Dar ausis megstam uzsikimsti kamstukais, nes nuo didelio triuksmo galva pradeda skaudet.
Galvos skausmas yra baisus dalykas. Dar baisiau uz uzluzusi naga.