Page 11 of 13
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 06 Sep 2013, 21:36
by mindaugasa vol.2
labadiena,
taible, nepraejo nei pora metu, kai vis tik googles pagalba radau ant savo kitaico rankenele, kuri atsakinga uz liuminio oksido valymo/suvirinimo balansa. daba jau biski galima manipuliuoti
nu, kaledos ir naujimetai ta pacia kovo 8 diena!
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 06 Nov 2013, 08:29
by mindaugasa
labadiena,
turiu prasyma suvirintojo vytauto vaikezams: leiskit teva prie interneto, ka?
tai kai jau leis, tai turiu klausima suvirintojui vytautui: ar yra pastebetas verzles su varztu sukibimo fenomenas, virinant verzle prie ko nors? vakar tariausi privirnsias kelias muterkas prie kronsteino, kad kozna karta nereiketu zabaliot ir butu patogu varzta, -smurkst, ir isukt.
tai pirma prisiverziau varztu taja verzle, ka vietoje butu ir prigriebiau anasias po pori tasku kozna. o jau paskum apvirinsiu.
na ir ka?
issukau tik puse varztu, kiti biski pasisuko ir uzstrigo (nauji varztai, m8, stainles steel), ir nors tu dainuok jiems! nusisuko!
ar tai linijinis pletimosi koeficientas tiek skiriasi, ar cia mokslui nezinoma, ar suvirintojo rankos kreivos? kaip yr?
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 06 Nov 2013, 22:27
by zil130
snargliuoja snargliuoja ble kol metalas parkaista ir pasidaro košė, paprastai tariant reiktų... gal padėk tu tą svarkę ir paimk klijų.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 06 Nov 2013, 22:30
by zil130
Koledžas prie namų
http://www.vjdrmc.lt/suvirintoju-kursai.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 06 Nov 2013, 22:56
by mindaugasa
Ti vos tik prikabinau, ne verzle lydziau, vielos gabaleli uzmeciau? Padek man!
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 10 Apr 2015, 10:20
by Teo
hai hitler suvirintojai! užkliuvo akis interntų paltybėse už welbach pavadinimo. lyg ir ne kinietis, bet pagal kaina su jais rikiuojasi. ką blogo apie konkretų modeli Welbach ALPHA 225 (AC/DC) galima pasakiti? kaina sukasi apie 950 eur. analogiškas pigiausias vienfazis esabas bus kažkur 3000-3500 eur.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 10 Apr 2015, 10:27
by zil130
Aš su aliuminiu darau taip, priduodu viską nx, pinigus išleidžiu alui.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 10 Apr 2015, 10:44
by Teo
zil130 wrote:Aš su aliuminiu darau taip, priduodu viską nx, pinigus išleidžiu alui.
aluminio neturiu, alaus negeriu. tai ka tada daryt?
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 10 Apr 2015, 10:45
by mindaugasa
manau, kad kinietis vis vien
as pirkau "vokiska"
http://www.stahlwerk-schweissgeraete.de ... pulse.html" onclick="window.open(this.href);return false;
o gavau kinietiska

kitajozai maskuojasi
bet kuriuo atveju, patiko 11 ir 12 punktuose featureai. mano sudukas tokiu neturi
butinai imk su pedalu. standartineje komplektacijoje nera
o ar mosfet ar igbt geriau, bbz
va, kas tikrai padeda liuminiui virinti tai staciakampe sinusoide

tokia signalo charakteristika geriau valo liuminio oksida, negu iprasta sinusine sinusoide
bet nzn ar buna hoby tipo tokie aparatai?
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 16:44
by mindaugasa
Labadiena,
kaip motorcyklizmas padeda jums buityje, kaip padeda islikti zmogumi (kopyrait h.daktaras)?
pvz. atliekama jamahos galva ar kitas variklio bloko elementas puikiai tinka fiksuoti smulkias suvirinamas detales.
ir uz tai aciu motociklams ir jamahai asmeniskai.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 21:38
by zil130
Ką vyrinam: aha lūpa.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 22:04
by mindaugasa
jo. nusprendziau pasidaryti padidinimo stikla, kur nesakysiu kam
remeli suvyrinau, dabar galvoju gamintis stikla
pasinaudodamas proga, noriu pasipasakoti, kad kinietiskai-vokiskas tigas pakeite sinusoides
anksciau budavo saudo, saudo, kol nusistovi pastovus el. lankas
o dabar tik, pyst! ir vyrinam!
dabar spejimai, kodel taip ivyko (su salyga, kad metala ruosiu taip pat): uztai, kad duodu daug amperu nesiterliodamas? anksciau kazkaip bandydavau pradeti su mazai amperu ir tik po to padidindavau
elektrodai? bet dabar spjoviau i teorija ir aliumui imu visus is eiles: raudonus, zalius, geltonus (situ gal jau nebeliko, geri buva)
uz tai,kad ismeciau degiklio kinietiskus vidurius ir susidejau kitus-kinietiskus vidurius, t.y. duju linze? bet gal ne todel?
zilai, parasyk, kol vaikai nuo interneto nenuvare?
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 22:46
by El Traxo
Zilui sinusoides px. Ans ant pavasario nauju lektrodu isbande, tie gerai virinasi prie zandu
Tapatok
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 23:38
by tckd
gerai kad nesmato kaip per kelnias el.lankas eina.
Re: Aliuminio virinimas
Posted: 05 May 2015, 23:40
by storms
Zilas papolė ant penegų