Page 11 of 194
Posted: 13 Apr 2008, 01:31
by Renaz
chillis wrote:matau kad kai kurie nariai skaityt nemoka,rasiau GAL KADA ZIEDE SUSITIKSIM...o ne kad davai poryt pasitikrinam..skaiciau labai daug motofrakcijos foruma ir galiu pasakyti kad cia yra labai daug dedziu su tokiom nosim

tipo jei turi pirma moca tai esi dar geniu genys,niekam tikes snarglius,man ne 16 kad mane taip kazkas vadintu tuo labiau nepazinodamas ir nezinodamas ka as moku ko nemoku,gali turet kad ir 23 mocus man zemai kabo ir tave gali deti tas piemuo su kazkokiais skysciu misiniais galvoja ir su pirmu savo mocu..

blyn labai noreciau juo pirmas buti..zinociau ka tada tau pasakyti

o koks jaunatviskas genio karshtis! vienos emocijos, ir jokio finansinio pagrindo!
Posted: 13 Apr 2008, 01:37
by chillis
lygiai ta paty galiu pasakyt apie senbuvius,vien pasisakymai kokie mes sustri ir tt bet ne visi gimsta mokedami,viskas su laiku,o cia vien genijai..nieko asmenisko,kalta aplinka

kala minusus patys nelabai zinodami del ko..juk rasiau GAL o is karto raso jaunas ir tt sneka mazdaug vejus..blin atrodo tik iesko aukos sudirbt..tai kaip gali buti ne karstas?m?

Posted: 13 Apr 2008, 09:45
by ezhiukas
kaliau minusa uz verkslenima
Posted: 13 Apr 2008, 10:00
by tckd
ezhiukas wrote:kaliau minusa uz verkslenima
aha tik verk tik verk koks jis jau nemazas.
geriau parasytu kiek benzo zx10r ryj.

Posted: 13 Apr 2008, 11:17
by El Traxo
chillis wrote:matau kad kai kurie nariai skaityt nemoka,rasiau GAL KADA ZIEDE SUSITIKSIM...o ne kad davai poryt pasitikrinam..skaiciau labai daug motofrakcijos foruma ir galiu pasakyti kad cia yra labai daug dedziu su tokiom nosim

tipo jei turi pirma moca tai esi dar geniu genys,niekam tikes snarglius,man ne 16 kad mane taip kazkas vadintu tuo labiau nepazinodamas ir nezinodamas ka as moku ko nemoku,gali turet kad ir 23 mocus man zemai kabo ir tave gali deti tas piemuo su kazkokiais skysciu misiniais galvoja ir su pirmu savo mocu..

blyn labai noreciau juo pirmas buti..zinociau ka tada tau pasakyti

mokam ne tik skaityti, bet dar ir suprasti kas parašyta. Pirmas mocas ar dvidešimtas, ir kokia kubatūra - info naudinga, bet ne svarbiausia. Svarbiau kas sėdi ant jo ir koks jo, kaip sakoma jevrosojuziniuose reikaluose,
attitude.
Nežinau ką moki,

bet matau ko dar nemoki. Duosiu dar vieną minusą - gal padės apsispręsti į vieną ar kitą pusę

Posted: 13 Apr 2008, 11:25
by w919
ezhiukas wrote:kaliau minusa uz verkslenima
o as duodu pliusa jaunuoliui kad nepasiduoda. ir jaunatviskas maximalizmas yra gerai, tai yra toks dalykas kurio seniai nebeturi ir del to pradeda ziureti (auklet) ne saves, o kitu.
keep it up ir aisku laukiam papildant kuklias LT motosportininku gretas.

Posted: 13 Apr 2008, 12:34
by chillis
uz verkslenima?

tada dar gali tris ikalt

Posted: 13 Apr 2008, 12:36
by chillis
w919 wrote:ezhiukas wrote:kaliau minusa uz verkslenima
o as duodu pliusa jaunuoliui kad nepasiduoda. ir jaunatviskas maximalizmas yra gerai, tai yra toks dalykas kurio seniai nebeturi ir del to pradeda ziureti (auklet) ne saves, o kitu.
keep it up ir aisku laukiam papildant kuklias LT motosportininku gretas.

tokia ir buvo mintis,pildyti motosportininku gretas,tikslo link letai bet uztikrintai..

viskas su laiku..

Posted: 27 Apr 2008, 12:24
by Kostas
prisiguldau

kolkas esu peshka, bet galvoju apie 2 ratus labai intensyviai

tikiuosi, bendrausim be piktumu jokiu

Posted: 27 Apr 2008, 15:12
by didzhej
ziaurias geras, manau is kosto dar zmogus uzaugs!
+1 pareina is syk
p.s. komentaras paraso vietoje teisingas.
Posted: 27 Apr 2008, 18:09
by chillis
sutiktuvem -1 kad islaikyt pusiausvyra ir del to kad tik galvoja intensyviai o ne tuo gyvena

Posted: 28 Apr 2008, 09:13
by storms
chillis matau greit pagauna frakcijios dvasia...
ta proga jam nekalu nieko
Posted: 28 Apr 2008, 10:32
by didzhej
as irgi vakar nudziugau, kad ... isisavino!
Posted: 29 Apr 2008, 01:47
by chillis
baikit vyrai juk stengiuosi..

sakiau kad stengsiuosi

Posted: 29 Apr 2008, 11:37
by Yvl
chillis wrote:baikit vyrai juk stengiuosi..

sakiau kad stengsiuosi

ai te turekis pliusa. uz pastangUs
