Page 11 of 15
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 16 Jan 2014, 21:04
by Proxas
Del surenkamu tai prisijungsiu - pasijamiau Venhill, panashu kad reikes pirkt kazhka ish naujo - ju tas sukiojamas galas niekaip neuzhsisandarina normalei

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 16 Jan 2014, 21:12
by mindaugasa
Prisimenu, buvo ilgas vokiskas zodis-pavadinimas tu, kurie berods surenka. O vokieciai juk nepaves, nia?
Bet kiek bemastau, i galva ateina tik vienas: hitlerjugend. Hmmm....
mobile
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 16 Jan 2014, 22:00
by Yvl
Hansaflex?
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 16 Jan 2014, 22:30
by mindaugasa
Ne, nelietuvoje. Storms tikrai zino. Wundershliosen?
mobile
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 16 Jan 2014, 22:31
by storms
Jau pirštus skauda nuo typinimo kartojant: visi hidraulistai stabdžių klejentus siunčia nx. Dėl atsakomybės
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 07:03
by Yvl
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 09:21
by M`BaubZ
tai koks iš baiksoapo acctovas, jei negali susižinot, koks gatavųkonkrečiambaikuipritaikytų šlangų ilgis ir užsakyti pritaikytas
kitam konkrečiam baikui, kurių ilgis + keli cm? nepatikrinta? nepritaikyta? neveiks?

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 09:29
by ezhiukas
kiek buvau susirinkes, viskas buvo gerai. Tik karta slangele buvau pratrynes, bet pats kaltas, negerai pritvirtinau
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 09:33
by Arvis
ezhiukas wrote:kiek buvau susirinkes, viskas buvo gerai. Tik karta slangele buvau pratrynes, bet pats kaltas, negerai pritvirtinau
Su HD stabziais net pratrinta slanga pastebesi tik kitam sezonui ipusejus

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 09:46
by storms
To sopo atstovai uzsiima niekiniu PRu ir Kriegos salmu stumimu. Jusu zarnokai visiem giliai px
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 10:14
by Proxas
ezhiukas wrote:kiek buvau susirinkes, viskas buvo gerai. Tik karta slangele buvau pratrynes, bet pats kaltas, negerai pritvirtinau
I ka tu armuota shlangele sugebejai pratrint?

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 17 Jan 2014, 10:42
by ezhiukas
liankai armavo, matyt del to ir prasitryne

Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 13 Oct 2015, 14:03
by mindaugasa
sveiki rokeriai,
prisiminiau renazasa (as ji daznai prisimenu) ir nutariau pasiziureti youtubeje filma apie dvyrku stabdzius
pasiziurekite ir jus:
https://www.youtube.com/watch?v=HekVarmHS2w" onclick="window.open(this.href);return false;
kame idomybe? idomybe man buvo oro pasalinimas is stabdziu skyscio. man kazkaip mistiskai paprastai ir daug to oro istrauke, nia?
siaip visuomet rekomenduoja supylus i bakeli palaukti, kol burbuliukai patys issiburbuliuoja. bet dvyrku stabdziuose (naglesniuose) atskiro tokio bakelio nera.
idomoka ir pati nuorinimo procedura. italjaskos prikuria visokiu stabdziu, kuriems nuorinti reikalingas inzinierinis issilavinimas
gal kai kurie tipsai gali buti pritaikomi ir motorcyklams?
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 13 Oct 2015, 14:41
by zil130
palaukite ponas, tai o stabdžiai pedalais reversą padarius jau per prasti? na tai tuomet prašom pasip...ti.
Re: Stabdziai tik bailiams?
Posted: 13 Oct 2015, 15:28
by mindaugasa
nu. tegu pi..sasi tie su depiliuotom blauzdom
nuorinti galima ir paprasciau
na bet taciau, nunai pedalu reversu stabdo ... tie .. pedalai.
kurie rudimentofilija serga