Page 11 of 17

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 10:26
by mindaugasa vol.2
o jamaha vaziuoja su pneumatiniais ventyliais ar su raspredvalais?

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 10:36
by Wobbler
pneumatiniai

edit; ir su raspredvalais

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 14:00
by Username
Beje, ziurinedamas wsbk irasus (visai geros gonkes, ane? dauguma ziurejo, ane? beabejo . ) isgirdau kaip Vitchemas (cia toks komentatorius, per telika) pasakojo jog Aprilijos komanda puse cilindru (is bendro V4 paketo) valdo per fly-by-wire o kita puse - old schooliniu metodu.

Esme kame?

Ogi tame, kad vairuotojas su savo patirtimi, nori jausti gaza savo rankele kaip moters papa - kada reikia, paspaudzia labiau, kada reikia - nuleidzia, ir visas apsipatenkines suka ratus. Tam reikalui yra paskirti du cilindrai. O kad motas istikruju valintu ir geras sukibimas butu tiek begejantis tiek stabdant, mechanikai ir tiuninguotojai derina likusius 2 cilindrus su IT (hitech) pagalba per fly-by-wire elektronika ir padaro taip kad anie dirbtu pagal trasa taip kaip reikia. Visa sita simbioze ir leido Eugenijui, praeitame etape (spoiler alert) paimti dvi pergales is eiles (/spoiler alert)

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 14:15
by mindaugasa vol.2
tai tas pat principas yra pvz. kad ir 2003 zx6r kwakaly arba intero susukyje (kur jis nuolat knebineja). tik realizuotas per dvigubas droselio sklendes: viena valdai tu, o kita kompiuteris. ir t.t.
aprilia pasirinko atskirus cilindrus, galbut del tam patogios variklio konfiguracijos - v4? idomu, gal yra kokiu nors privalumu, lyginant su dviguba sklende?

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 14:22
by Username
Privalumas yra - jeigu gerai suderini, tada atvarai pirmas.

Bet jeigu kazkas ne taip, tada zhopa - velkiesi viduryje (geriausiu atveju).

Labai siauras diapazonas tiksliai pataikyti.

Re: MotoGP 2013

Posted: 17 Sep 2013, 17:22
by sai
Su tokiais spoiler alertais toli eisim :) viciokas aka vithemas siaip gerai visu trasu duobes ir vietas nusicrashint atsimena. Kas suteikia ikvepimo ir pasitikejimo naujiems zygdarbiams.taipogi ir pirmininkui. Spoiler alert :)

Re: MotoGP 2013

Posted: 29 Sep 2013, 19:50
by Wobbler
Pedrosos crasho piezastis
Traction kontroles kabelis

Re: MotoGP 2013

Posted: 29 Sep 2013, 23:26
by inter
Kazin MM eis Pedrosos atsiprasinet ar pas juos ten santykiai kaip pas Rossi ir Jurgi pirmais metais?
Bet tai vistik kazkiek liudina faktas, kad geriausi MotoGP draiveriai nesugaudo moco galo be TC. Aisku sugrojo netiketumo faktorius, nu bet vistiek, refleksai turetu buti isdirbti.
Kalbant apie netiketumo faktorius - praejusi savaitgali IDM gontkese Hockenheime vienas su S1000rr nuejo tiesiai i betoninius blokus. Liko gyvas ir papasakojo apie tiesiosios gale prapuolusius stabdzius. Forumai raso, kad buta ir daugiau panasiu aveju su S1000rr ir kaltina ABS bloka. Kiek tiesos tame nezinau, bet as uz motosporta be TC ir ABS. Oro pagalves tiek to, tegul lieka :D .

Re: MotoGP 2013

Posted: 30 Sep 2013, 09:44
by Username
Na, refleksai refleksais, bet kai atsuki rankena daug, tai 260Hp apsukas renka taip kad jokie refleksai nepades.\

Taciau as noriu pasakyti kad Honda inzinieriai yra lamos siuo atveju. Deti TC kabeli tokioje vietoje ir dar visai atvira, neapsaugota?? Taigi daznai buna kad susiliecia motai, net stabdziu rankenele greta vaziuojantis tau gali uzspausti (sitoje vietoje aciu dievui isikiso Dorna, ir liepe uzsideti apsaugas pagal reikalavima).

Taip kad tegu daro isvadas. Ir visi kiti irgi.

Re: MotoGP 2013

Posted: 30 Sep 2013, 18:56
by RobertasRR
o yra laimėjęs debiutiniam sezone kas 500cc ar motoGP klasėje? tiek pergalių per sezoną?
na D. Pedrosa turbūt liks visada arti bet 2ras :-k

Re: MotoGP 2013

Posted: 30 Sep 2013, 19:10
by Username
Kenis Robertsas (gal ir dar kas nors)

Re: MotoGP 2013

Posted: 30 Sep 2013, 21:26
by Wobbler
del pergaliu nezinau, bet chempionata laimejo tik KR

Re: MotoGP 2013

Posted: 02 Oct 2013, 17:37
by Username
Idejau idomu onboard irasa is praeito etapo Aragone: visos gonkes nuo starto iki finiso onboard markezas.

Rekomenduojamos scenos pasimegavimui: kuomet Markezas mina uz Pedrosas arba uz Lorenzo. Ypac antroje lenktyniu puseje, kuomet kamera rodo priekyje vaziuojanti Lorenza ir jo moto valdymo technika tiesiai tau pries akis - 'lyg sedetum pirmoje eileje'. Kai pagalvoji (ir paziuri) tai bichai guldo nesveikai. Praktiskai visu kunu braukia per asfalta.... :)

Re: MotoGP 2013

Posted: 02 Oct 2013, 18:10
by Zuzas
Seilejuosi. Kur surast ?

Re: MotoGP 2013

Posted: 02 Oct 2013, 20:22
by RobertasRR
kaip tik trumpas video apie posūkį

o kad būtų žinutė įdomesnė Aragon 2013
o čia dar įdomesnė