Page 11 of 11

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 30 Jul 2013, 11:22
by mindaugasa vol.2
labadiena,

kadangi dirbu viesuju istaigu prieziuroje neetatiniu korespondentu
tai noriu pasisakyti apie vsi kava reising vadyba: prasta
kodel?
nes nera lojalumo programos, kaip akropolyje
kodel?
nzn
kas turi buti svarbu vsi bookinant trasas metams i prieki?
kad nuolat butu adrenalino vergu
kaip pastovuma uztikrinti?
pasiulyti lojalumo programa: pvz. jei smaugi koznam trekdejui, tai metu gale (link kaledu), gausi prasmaugti viena karta for free
arba jei atsivedi drauga, tai gali smaugti su draugu (dirzas laikymuisi butinas, neklausykite, ka ten tkdc sneka)
ir t.t.
aciu

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 30 Jul 2013, 12:10
by jara
Pala pala, praejusiais metais buvo 5 nemokami renginiai. Is ju trys NZ, o po viena aukstadvaryje ir siauliuose.
Siemet dar nebuvo tokio nei vieno. Taciau, drisciau pastebet, kad vadybos prasme kaina 100 lt yra kur kas geriau nei smaugt uz dyka viena track deju :)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 30 Jul 2013, 12:30
by mindaugasa vol.2
matome, kad jara vadybos paslapciu nekastavojes:
nemokami buvo ne smaugliams, o placiajai visuomenei. lekikui, kuris greitai lekia ten nebuvo ka veikti
100 lt yra gerai smaugliui,
taciau lojalumo vsi kava-reising nepadidina, pasiulys kitas kioskas 99lt ir ku-ku
skaicuok, kas geriau vsi, o ne smaugliui (sita eilute perskaites istrink)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 30 Jul 2013, 15:22
by sai
jara, teks priimt pirmininka pajininku :) kitaip kiek kaina beleisi bus brungu vistiek :)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 08:46
by M`BaubZ
labadiena, tai kas važiuoja kačergon? aš turbūt vėl savoxodu, tik norėčiau daiktų įdėti. atsiliepkit. ačiū.

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 09:05
by storms
Važiuosiu ne iš vilniaus, tad Snoriukas

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 12:06
by Shtrych
įdomesnė informacija apie NZ:
http://sportas.delfi.lt/autosportas/nem ... d=61993029" onclick="window.open(this.href);return false;

labai sveikintinas dalykas:
Trasoje nuolatos veikianti ir visiems viešai prieinama kamera leis pamatyti, koks renginys vyksta trasoje, kokios tuo metu yra oro sąlygos.

galėsime atsikėlę iš Memelstadt pažiūrtėi ar yra balučių, ar zuikučiai bėgioja ir pan :)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 14:53
by devil_racer
šis sakinys mielesnis : "Yra parengtas projektas naujo asfalto dangos paklojimui nuo „Šakių“ posūkio iki starto finišo tiesiosios."

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 17:47
by Username
Gerai kad kazka daro. Pasikeite valdzia, matome kazkoki veiksma.

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 20:08
by Zuzas
Tramplyną reiktų įrengt, kaip TT

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 21:05
by jara
Username wrote:Gerai kad kazka daro. Pasikeite valdzia, matome kazkoki veiksma.
kad daro gal ir gerai, bet tik kad daro ne ten, kur reikia :)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 02 Aug 2013, 22:47
by Username
Geriau negu visai nieko (kaip ankstesnieji, kurie tik sau babkes pasiimdavo). Pastatys tribuna, ateis daugiau ziurovu -> padides populiarumas -> padides finansai / reklama -> atsiras naujas asfaltas. :)

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 26 Aug 2013, 16:32
by inter
Ahoi! Senokai niekas nerase, tai parasysiu as. Iprastinio revjuvso kaipo tokio is Poznanes kolkas nebus (nu nebent Nitruxa arba Marazas parasys). Vietoje to - trajektorijos atminciai, kad nereiketu kaip kad si savaitgali is naujo dviracio isradinet (dvi dienos suniui ant uodegos kol issiaiskintas kas ir kaip). Tiesiog stebetina kiek daug dalyku va taip va pasimirsta per metus-kitus. Skaitau pirminykas ivertins laisvalaikio skaitini :-).

Image

EDIT: arba prasom naudot sita nuoroda...
https://picasaweb.google.com/motofrakci ... 8081765762

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 26 Aug 2013, 16:34
by wundis
prasome pirmininkui akinius nupirkti, nes net as nieko neiziuriu - nors gera melzeja pamatau is 100 zingsniu.

Re: 2013 Trackdėjų Kampelis

Posted: 10 Sep 2013, 19:28
by RobertasRR
laba diena, po superino savaitgalio Estijoje apie kuri visi ir taip žino... :cheers: ...

laikas sugrįžti į Lietuviška realybę ir jamam kacergą pirmadienio vakarą...
taigi kol laukiau kapsuko, vaikštinėjausi su foto aparatu ir pamatau tokį stendą o ten nėra frakcijos lipduko :dontknow:

Image

vIrai nesnaudė ir matalino

Image

Image

Image

darė trumpas pertraukėles
Image

Image

ir vėl matalino
Image

Image

pradėjo rinkis Marijampolė Kazlai Kaunas
Image
vIrai jau važiavo namo

ir pradedam.
pirmą ratą ramiai, antra sukau rankena kaip Estijoj, ir iškarto lygiausia trasos vieta :oops: automatiškai lėtinam tempą, ir bandom mokytis ką vIrai mokino seniau, o ne matalint... ir bandom prisitaikyt prie aplinkybių.

taip 4 kritimai šakių posūkio išvažiavime... vienas rimtas, bet vairuotojui viskas OK. suzas grįžo ne sava eiga

ir įsitikinau kad per Trackdėjų su teisėjais vėliavom ir t.t. 10 X geriau

šiek tiek daugiau nuotraukų