tckd wrote:Striomnas is adventure kanpelio persikelia i perpistu gaidziu uz 5k kanpeli? O raideris is lazdynu raso? Nu nekul.
Reikia pripazint rytas buvo nekazhka. Zhiuresma ka motereles draudimas papasakos apie tai kodel ji vazhioja kur nereikia...
O gaila siaip striomas visai prie sirdies, manau arba sita kelsiu arba kita vel strioma imsiu jei neapsimokes gaivint:)
Heheh dzhiaugiuosi kad svuko dar nebuvau pardaves, su ta salyga keliones planu nekeitem ir persedes ant jo per savaitgali pralekem 1000km:) skaitau puikus adventureris:)
Grizes apzhiurejau gaidi, nieko ten labai baisaus tik prasciau kad spydikas irgi atia padare - tie nepigus... nu bet gal draudimas bobelkos dosnus bus:D
Zodzhiu laukite gaidzhio vol2 atgimimo:)))
Reikalas toks, kad supistas spydas ir spoileris tikėtinai viršys 70% baiko vertės, o tada viskas klostysis taip: draudimukas paskaičiuos likutinę, paskaičiuos žalą, ir gausi 300 eur (iš kurių dar ir pvm pasiims) ir rūkysi kamputy su supistu dl ir 240 eur kišenėj, kuriuos prapisi nesutvarkęs baiko.
Čia transliavo Vanga