Page 11 of 21

Posted: 11 Aug 2009, 11:42
by storms
vidinis batas yra tabulas ne vien fit'o prasme, bet ir batu dziovinima nerealiai palengvina beigi pagreitina

Posted: 11 Aug 2009, 11:59
by gonzas
da nesugadinai tu, kur tau pardaviau?

Posted: 11 Aug 2009, 12:00
by storms
gonzas wrote:da nesugadinai tu, kur tau pardaviau?
dane, bo nevazineju
ale koja be ju jau nekart butu pagedus

Posted: 11 Aug 2009, 12:05
by gonzas
kas juokingiausia, pats tokiu neturiu :)

Posted: 25 Oct 2009, 13:50
by Minde_Kei
kadangi klausimas aktualus permetu sena Velnias patyrima ir kas man gavosi:
Velnias wrote:Kas del drapanu, batu ir kt. tai pavasari kaip tik ieskojau, kur ka galima rasti "geriausia is pigiausiu". Gavosi mazdaug taip:

Batai - AXO Boxer is Moto4U - 389 Lt (dar berods tebera ta kaina);
Sarvai - Acerbis Koerta is Bivako - 420 Lt;
Keliu apsaugos - Acerbic Impact Evo is Bivako - 200 Lt;
Apranga - Acerbis Profile is Motoshop (kelnes + maike + pirstines) - 300 Lt (buvo 50% akcyja, gal dar tebera);
Striuke - Acerbis Profile is Motoshop - 250 Lt (irgi -50% akcyja);
Salmas - Airoh S4 siunciausi is UK - 420 Lt su siuntimu;

Po puses vasaros kol kas tik keliu apsaugos tokios biski "seip sau", visa kita normaliai. Batai buvo murkdyti dumbluose ir upeliuose nemazai - kol kas irgi jokiu nusidevejimo pozymiu nera.

mano:
Salmas airoh s4 - 110 svaru iki namu - is UK (louise akcija buvo uz 100eur, bet dydziu ne)
sarvai - http://www.axo.com/Main/default/Product ... px?id=1603 - akcija moto4u - 339lt
kaklo itvaras EVS RC evo - 160 doleriu ateina is USA
batai axo boxer - ispardavimas 100doleriu - ateina is USA
apranga - msr racing axxis - kelnes 30, dzersis - 13, pirstines 13dol. ateina is USA
akiniai - scott voltage x otg su nosies dangteliu - 30 dol
striuke - greciausiai Hein Gericke tik modeli reiks ishsirinkti is mototuareg.lt 150-200lt

edit: keliu apsaugos pasirodo Thor MX Quadrant http://www.dirtbikebitz.com/2010-thor-q ... -3190.html

gal kam pravers...

kai ateis is usa, prodysiu kiek gavosi ir kas gali padeti su ivairiais siuntiniais is ten

:-k

p.s. beje matavauti Leatt Adveture modeli... overprised stipriai =;

Posted: 26 Oct 2009, 10:17
by cliff
Minde_Kei wrote:kadangi klausimas aktualus permetu sena Velnias patyrima ir kas man gavosi:
Velnias wrote:Kas del drapanu, batu ir kt. tai pavasari kaip tik ieskojau, kur ka galima rasti "geriausia is pigiausiu". Gavosi mazdaug taip:

Batai - AXO Boxer is Moto4U - 389 Lt (dar berods tebera ta kaina);
Sarvai - Acerbis Koerta is Bivako - 420 Lt;
Keliu apsaugos - Acerbic Impact Evo is Bivako - 200 Lt;
Apranga - Acerbis Profile is Motoshop (kelnes + maike + pirstines) - 300 Lt (buvo 50% akcyja, gal dar tebera);
Striuke - Acerbis Profile is Motoshop - 250 Lt (irgi -50% akcyja);
Salmas - Airoh S4 siunciausi is UK - 420 Lt su siuntimu;

Po puses vasaros kol kas tik keliu apsaugos tokios biski "seip sau", visa kita normaliai. Batai buvo murkdyti dumbluose ir upeliuose nemazai - kol kas irgi jokiu nusidevejimo pozymiu nera.

mano:
Salmas airoh s4 - 110 svaru iki namu - is UK (louise akcija buvo uz 100eur, bet dydziu ne)
sarvai - http://www.axo.com/Main/default/Product ... px?id=1603 - akcija moto4u - 339lt
kaklo itvaras EVS RC evo - 160 doleriu ateina is USA
batai axo boxer - ispardavimas 100doleriu - ateina is USA
apranga - msr racing axxis - kelnes 30, dzersis - 13, pirstines 13dol. ateina is USA
akiniai - scott voltage x otg su nosies dangteliu - 30 dol
striuke - greciausiai Hein Gericke tik modeli reiks ishsirinkti is mototuareg.lt 150-200lt

edit: keliu apsaugos pasirodo Thor MX Quadrant http://www.dirtbikebitz.com/2010-thor-q ... -3190.html

gal kam pravers...

kai ateis is usa, prodysiu kiek gavosi ir kas gali padeti su ivairiais siuntiniais is ten

:-k

p.s. beje matavauti Leatt Adveture modeli... overprised stipriai =;
turiu atliekama stikliuka vasarini, silpnai tamsintas + veidrodis . uzsakiau per daug :) perlesiciau uz kokia 50lietuvisku (reik pazet savikaina kokia) ..vietiniai prekeiviai ima po 120lt

apsaugos tai hmm, geriau jau netaupyti ir imti kur dirzelis ir virsuj prilaiko...kai gerai praskrendi ir pasivartai sitos nezinau ar nenuslysta....

Posted: 26 Oct 2009, 20:18
by Minde_Kei
del stikliuko turesiu omeny, reikia sulaukti kol atvaziuos.

o del apsaugu, sakau reikia man suprasti is pradziu kas ten darosi :) esme tame kad kaklui daviau prioriteta NR 1, o po to bus matyt.

Posted: 26 Oct 2009, 22:29
by mindaugasa vol.2
labadiena

sakykite prasau, tieji sarvai buna kaip ir 2tipu: maike su plastmasinemis apsaugomis ir plastmasine maike (dazniau be alkuniu apsaugu). pastaroji hard krosui, o paprastoji maike soft enduro?
ar plastmasine maike bus nepatogi deveti ir tokios nereikia? gal cia aplamai tik vaikisku dydziu buna? nia?
aciu

Posted: 26 Oct 2009, 22:45
by didzhej
Kaip man sake zmones kurie supranta ka kalba, tai ta plastmasine, kur tu sakei, kad net be alkuniu apsaugu, tai jos skirtos, praktiskai nuo akmenu ir kazkokiu teisioginiu smugiu, pvz. vairo ir t.t. - nieko kito nesaugo, nes kritau ir luzau su butent tokia "apsauga", Thor vadinosi.

Posted: 26 Oct 2009, 22:46
by zil130
Perki maikoną su apsaugom, užsidedi ir smaugi krose, enduro, ar softini.
Plastikinis kevalas tai tik krosui, miške nach. nors geriau nei nieko.
Klausimas uždaromas.

Posted: 26 Oct 2009, 23:04
by tomasn
klausimas atidaromas!!! :)
na plastmasines ale MX apsaugos maziau varzo judesius bei geriau ventiliuojasi. taipogi gali ant marskineliu virsaus det, jei po jais netelpa. alkuniu apsaugas bei dirza stuburui gali papildomai nusipirkt. vientisas apsaugas gali ir po endurine striuke det. aisku patogumo maziau MX apsaugas vilktis, bet saugumo, MANO NUOMONE, daugiau nei vientisos endurines apsaugos gali duot.

as, pvz, nusiziurejau FOX Race Frame kietas apsaugas, bet nusiziurejimas kolkas pasireiskia tik naudotoju nuomoniu ieskojimu

Posted: 26 Oct 2009, 23:28
by didzhej
as suvogdamas, kad jos huj ka saugo, naudojau su ducati po miesta vazinet. uztat greitai uzdedamos ir greitai nuimamos. beto, vejas nepucia taip kaip su marskineliais vienais. klausimas lieka siek tiek pravertas

Posted: 27 Oct 2009, 00:22
by Minde_Kei
tinkliukas aka maike su apsaugom tinka vasara naudoti ir be dzersio "maikutes", o kai salciau, dedamasi po dzersiu, striuke ir t.t.

kietos apsaugos visais atvejais dedamos ant virsaus. aisku tada alkuniu apsaugos ir t.t. dedamos atskirai.

mano atveju tinkliuka rinkausi vien del patogumo, plius galimybiu, atsegti nereikalingus tuo momentu dalykus, pvz i darba vaziuojant alkunnes nusiimciau ir panasiai.

is cia ir pagrindiniai skirtumai IMHO

Posted: 27 Oct 2009, 08:44
by tomasn
kietos apsaugas, jei nuimamos peciu apsaugos, galima taip pat po marskineliais det

Posted: 27 Oct 2009, 11:28
by Gangas
Minde_Kei wrote:mano atveju tinkliuka rinkausi vien del patogumo, plius galimybiu, atsegti nereikalingus tuo momentu dalykus, pvz i darba vaziuojant alkunnes nusiimciau ir panasiai.
Cia labai blogas dalykas, kai "ai, cia netoli, nelakstysiu, tai nereikia apsaugu"... kruva pavyzdziu su neigiamom pasekmem, pvz. zmones be apsaugu ramiai vaziuodami iki Regitros su nauju mocu sugeba nusibatonint ir palikt siek tiek savo skuros ant asfalto...