Page 102 of 130
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 14:46
by Wobbler
tckd wrote:Priekiniu sakiu sagas? heh cia jau kazkas is nanoteknologiju

ar cia ponai lenktyninkai norejo pasakyt kad is ryto shtoku islindima is tilteliu keitineja, ko pasekoje kazkiek keiciasi sagas.
apie shtoku islindima is tilteliu kalbama nebuvo.

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 14:49
by storms
smaukant shtokus ir kilnojant amortika keiciasi baiko geometrija. man to nx nereikia, nes ir taip valdosi tabulai. cia gi karve
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 15:35
by jara
Wobbler wrote:jara, esu tikras, kad sagas nuo oro temperaturos nesikeicia.
o jei ryte bottomino, tai cia gal del to kad stipriau stabdei. nes buvai gerai issimiegojes ir zvaliai jauteisi.
gal Tu ir teisus, tiesiog, pasidalinau savo patirtimi.
anyways, griztant prie stormso problemos, gal kazkiek paverzti damping'a?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 15:43
by mindaugasa vol.2
Stormso problema jau isspresta pakeitus padanga. Taciau dar galime pabendrauti. Pvz. pasikelus uodega darys moca sustresniu. Idomu, ar tai kompensuos prastesni valdyma su 200 volu? Dar idomu ar dejome didesne zaigzde i gala?
mobile mindaugasa
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 15:50
by jara
na, pas mane priekis buvo nuleistas iki stock pozicijos.
tai tiesiojoje (toje pacioje poznanes) mocas voblino labai.
pakelus priekini tilteli aukstyn (per dvi linijas), problemos issisrende.
bet apie tai jau berods buvo kalbeta ne karta. aisku, idomu buvo pabandyt paciam.
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 16:02
by mindaugasa vol.2
O ko jis woblino, jei viskas stock? Ar neviskas? Ar bmw nestabilus?
mobile mindaugasa
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 16:13
by jara
viskas stock.
stock pritaikytas labai gatviniam vaziavimui.
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 16:14
by storms
ir as sakyciau, kad sago kitimas nuo temperaturos yra briedas. taip, dampingo charakteristikos kinta nuo temperaturos, bet nemanau, kad kinta spyruokles jega. ji gali kist, bet manau cia snekam apie simtus laipsniu temperaturos svyravimus. gal tau botomino, nes pagreitejio damping speedas, nes suskistejo tepalas
anyway, shtokai pas mane issmaukti i OEM lygy, ty jie nebeissismaukia
galinis volas beabejio sikna kazkiek pakels, matysim kiek.
gearingas koleikas yra -1 priekyje. toks pakeitimas teoriskai nesmarkiai itakoja galines vaziuokles darba
anyway kitamet bus -1+2
beje
kaip butu su oem 190/50?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 19:02
by tckd
storms wrote:kur ci ananotechnologijos? pasirenki spyruokles pagal savo svori + isstatai spyruokles iverzimna su spring preloadu
Man tai ir standartiniu spyrokliu uztenka sago pasetupinimui

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 28 Oct 2012, 21:37
by storms
pratestraidinau reservoir capa
jau galiu isaiskint apie greiti ir guldymo kampa
kur vienkartine lekstute ir sakute?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 02 Nov 2012, 09:24
by Motowowere
O,taigi cia eestiskas aalus,nessvarbu,jog letuviskai parasyta.Nu cia buvo ne i tema

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 02 Nov 2012, 09:30
by Abbath
Estiskas alus su kazkokio zyduko vardu ir pavarde taspac kaip nepjaustyta desra kalejime

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 07 Nov 2012, 09:09
by storms
beje, parasysiu, kad po sezono praleisto su distiliofke vietoj ausinimo skyscio (na ok, buvo te beveik litras motulio motocoolo) nuleistas vandenelis nedziugina
jis nera 100 proc skaidrus. turi balzganu priemaisu. fu kaka. supyliau ausinimo skysti, kuri prabirbines nuleisiu (neprabirbinau nes benzas baigesi) ir vel supylsiu ausinimo skysti
vanduo kaka. nedraugiskas karvei
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 07 Nov 2012, 09:38
by Abbath
Otai galvojai ka? Kad visi sitie etilen ar propilen glikoliai siaipsau sugalvoti?
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Posted: 07 Nov 2012, 09:49
by storms
nu buvo 2l vandens 1l motocoolo