Page 12 of 37

Posted: 28 May 2008, 18:56
by wundis
skaitau, noreciau vieno ir as! [-o<

EDIT: su salyga, kad
a) neprisijungsiu iki ritojaus
b) esant teigiamam acakymui is zasiukso (KTM'o ? )
Todel
ipareigoju YVL'a pajemt viena vieneta man. :bootyshake:

EDIT2: nepatenkinus salygos b) isreiksiu nepasitenkinimo minusu lavina ir o bet taciau vistiek isiversiu i minetas rungtynes jei tik surasiu atitinkamo dydzio mitas padanga.
:teeth:

Posted: 29 May 2008, 20:40
by Yvl
zasiuks wrote:Praejimo kaina bus standartinis maironis. Jei busi geras atevaziuok iki manes duosiu iejimo bilieta nemokamai.
ka tik pashventinau pliusu :)

Posted: 29 May 2008, 20:49
by wundis
uzdejau viena ir as, bo girdejau aida kad evil'as pajame ir man. :roll:
EDIT: gavosi idelus balansas

Posted: 29 May 2008, 20:50
by Yvl
tabulai! :)

Posted: 29 May 2008, 22:31
by zasiuks
Tai as jau dvasingas?

Posted: 30 May 2008, 08:14
by zil130
Motofrakcija turi buti viena ish Lietuvoje esanciu grandziu, kurios deka turetu buti remiamas Lietuvos motociklu sportas, todel manau yra zema visaip kaip tik galima papulti i rengini pro shona t.y uz dyka.

Posted: 30 May 2008, 08:26
by tckd
zil130 wrote:Motofrakcija turi buti viena ish Lietuvoje esanciu grandziu, kurios deka turetu buti remiamas Lietuvos motociklu sportas, todel manau yra zema visaip kaip tik galima papulti i rengini pro shona t.y uz dyka.
cia zasiuks savo dvasingumo saskaita ir siaip reklaminiais sumetimais ileidzia du agentus, kurie viska po to graziai aprasys ir apipavidalins. anea vyruciai? :rockwoot:
o tu utenska skura vaziosi maironiu paremt? a??

Posted: 30 May 2008, 08:34
by Yvl
ioble.. busim kaipo ir neetatiney karespondentay. taik va ble fotokameros abjektyvas su drakonu po Busho zheme klajoja... ](*,)

ir o bet taciau, zilai, niekas gi juliaus nekaulyjo kad "e davai duodi xaliavos!" zmogas pats pasiule... ar cia blogai?

Posted: 30 May 2008, 11:50
by zasiuks
Tai as supratau dabar likau as kalciausias.

Vnz nepamirskit atvaziuot ir draugu paimti, cia svarbiausia.

Posted: 30 May 2008, 11:52
by Yvl
zasiuks wrote:Tai as supratau dabar likau as kalciausias.
ne ne, cia as negeras nes xaliavos uzsimaniau :)
preleGsim, nebyjoG! :scooter:

Posted: 30 May 2008, 15:20
by zasiuks
Tai iki susitikimo trasoje.

Posted: 02 Jun 2008, 12:40
by zasiuks
yvl kur foto?

Posted: 02 Jun 2008, 12:55
by Yvl
zasiuks wrote:yvl kur foto?
kadangi fotkinau tik su dankratu - didele nekokibe gavosi...
review galiu parasyt:

Freestyle - nemaciau....
Visa kita - daug dulkiu. Mazai ziuretoju. Patiko. Daug saules.

Posted: 02 Jun 2008, 14:49
by zasiuks
MAstom kaip su dulkem kovot, nes dabar iki 23:30 laistem trasa ispylem su viena masina 50 tonu vandens, su kita 60 tonu, isviso 110tonu, neuztenka dienai. Reiks pabandyt kazkokia laistymo sistema irengti.

Posted: 02 Jun 2008, 15:47
by didzhej
wow.. poziuris!!! sveikintinas.
deciau pliusa, bet tckd vis dar duodu juos.