Page 12 of 45
Posted: 28 Nov 2008, 18:14
by sai
nzn kaip del dilerystes, bet jais prekiauja prosport elte, kur turi parda sebarenoj naujoj
Posted: 23 Feb 2009, 21:19
by mindaugasa vol.2
tai jau radau tobula laikrodi bet kuriam motosporto entuziastui stormsui.
prasom:
http://www.apexspeedtech.com/mytach.html
Posted: 23 Feb 2009, 21:51
by didzhej
nu tikrai nieko tox!
Posted: 23 Feb 2009, 23:47
by storms
fycherai geri
dezainas kakalas
reziumuojant - nenoriu
Posted: 24 Feb 2009, 00:39
by nepykit
storms wrote:fycherai geri
dezainas kakalas
reziumuojant - nenoriu
Rasydamas tokius zodzius kaip "kakalas" atkreipk demesio y prietaisiuko gamintoja ir pagalvok kas to gamintojo atstovai in da LT

Posted: 24 Feb 2009, 08:47
by tckd
storms wrote:dezainas kakalas
dezains tai jami dviracio kompiuteriuka ir dedi an rankos

Posted: 30 May 2009, 11:25
by storms
naka, negaliu nepasigirti naujuoju laikroduku-divekompiuteriu
laikroduku-divekompiuteriu
solid daigtukis.

raik nertj ir taipogi pratestint naujus
lastus
Posted: 30 May 2009, 15:03
by tckd
storms wrote:naka, negaliu nepasigirti naujuoju laikroduku-divekompiuteriu
as ir traxas sakom velkuom y šuunto klab

Posted: 30 May 2009, 19:04
by El Traxo
Storms, db kai viską turi - pls nepamiršk išnert karts nuo karto. ozervaiz ichtiandru pavirsi

Posted: 01 Jun 2009, 14:54
by efk0nas
storms wrote:naka, negaliu nepasigirti naujuoju laikroduku-divekompiuteriu
laikroduku-divekompiuteriu
solid daigtukis.

raik nertj ir taipogi pratestint naujus
lastus
Nekrauna man laikroduko, bet minuso negaliu duot, bo pirminykui daviau pliusą
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 01 Jun 2009, 15:14
by storms
sian suunto saitas under construction
demuske yra cia
http://www.suunto.com/dyn/d6/
Posted: 04 Jun 2009, 00:45
by Kamstis
Kazokie iskreipti jusu supratimai apie laikrodzius.
Va geriausias
http://www.vostok-watches.com/images/bi ... ig_jpg.jpg
Ir sitas
http://www.vostok-watches.com/images/bi ... ig_jpg.jpg bet turi trukumu mazas water rezistas ir svoris 250g

Posted: 04 Jun 2009, 10:30
by xkuza
Laikrodis po konbindzonu nepatogu yra. Net b. kitose kelnese kartais norisi palikt.
Posted: 04 Jun 2009, 13:14
by _heyy
vakar tikrinom laikrodi, laika rodo!
Posted: 04 Jun 2009, 13:31
by gintaras13
ir ne tik, bandem issiaiskinti ar nesiotojo orientacija rodo, savininkas sake kad rodo
