Page 12 of 21
Posted: 27 Nov 2007, 11:14
by Yvl
Arvis wrote:a kodel yvl prie vairo ?
Ladies and genltemen, Elvis has left the building!

Posted: 27 Nov 2007, 11:17
by El Traxo
Teo wrote:tai bus tam leine kur nuo 0 iki tarkim 2000? bet ne nuo 2000 iki 4000 ?
jo, 0-2000 leine
Posted: 28 Nov 2007, 10:15
by El Traxo
Žiūriu variantą....

Rašo, kad lenktas rėmas -
http://www.qcsa.com/index.php?fuseactio ... id=2219015#
pagal nuotraukas/pažeidimų lygį nepanašu, kad rėmas būtų nukentėjęs. Kaip skaitot? Ar įžvelgiat dar yra kokių blogybių?
Posted: 28 Nov 2007, 10:45
by Teo
ten prie daugelio rašo kad rėmas lenktas...
o beja, kaip ten tam qcqua pirkti? nieko nesuprantu

Posted: 28 Nov 2007, 19:58
by ezhiukas
kaip manot prie kiek parasytu kad lenktas remas jei ir coparte butu tokie uzrasai?

Beje, vakar is nehuy delat vienam veikejui nupirkau 2007 roadkinga. Uz brangiai, bet sveika praktiskai.
Posted: 28 Nov 2007, 21:30
by Teo
ezhiukas wrote:
Beje, vakar is nehuy delat vienam veikejui nupirkau 2007 roadkinga. Uz brangiai, bet sveika praktiskai.
gal šitą 12927487 ? gerulis... kaina nemaža, bet už tokį autopliuse gali paprašyt nuo 40 iki 60 k lt

o tai jau netoli dvigubai

Posted: 28 Nov 2007, 22:24
by ezhiukas
sita. Galesit laistyt tam savo garaze

Posted: 29 Nov 2007, 13:05
by El Traxo
ezhiukas wrote:kaip manot prie kiek parasytu kad lenktas remas jei ir coparte butu tokie uzrasai?

Beje, vakar is nehuy delat vienam veikejui nupirkau 2007 roadkinga. Uz brangiai, bet sveika praktiskai.
Tai skaitai, kad mano paminetas daiGtas pagal rėmą ir kitus požymius yra ok?
Posted: 29 Nov 2007, 13:42
by Teo
ezhiukas wrote:sita. Galesit laistyt tam savo garaze

kas paėmė? Giga?
Posted: 29 Nov 2007, 14:31
by ezhiukas
tas kas paeme pats gal pasigirs
Posted: 29 Nov 2007, 17:04
by ezhiukas
siandien dienrasciu lyderyje skaiciau kad priimtas naujas saugaus eismo istatymas, kuriama dede pydaras pavarde brunza inpiso pataisa del dauzytu auto (moto irgi) registracijos. Taip suprantu nuo nauju metu risasi visi salvage title ir lieka tik clean title? Matyt del to sia savaite pastebetas toks kainu kilimas coparte. Gal kas noretu pasidometi daugiau pas visokius kaminskus ir kitus informuotus zmones? Bijau per anksti kelti panika, bet itariu kad nieko gero is sito nebus...

Posted: 29 Nov 2007, 17:18
by didzhej
a to ble.. aisku bus hujovai ir kuo toliau, tuo labiau.
anyway, jie galvoja, mes apgalvojam per nauja.
delto visada bus lazeika
Posted: 29 Nov 2007, 18:56
by ezhiukas
va radau tokia huinia:
27 straipsnis. Transporto priemonių registravimas
2. Motorinės transporto priemonės, priekabos, kurios dėl jų sugedimo ar susidėvėjimo baigtos eksploatuoti užsienyje, kai kompetentingos institucijos paima jų registravimo dokumentus ....... Lietuvos Respublikoje neregistruojamos.
idomu kaip traktuojamas "salvage title". Papuola i sita kategorija ar ne?

Posted: 29 Nov 2007, 20:03
by Teo
ezhiukas wrote: Taip suprantu nuo nauju metu risasi visi salvage title ir lieka tik clean title?
"Šis įstatymas įsigalios nuo 2008 m. liepos 1 dienos."
taip kad dar yra šiek tiek laiko prisipirkti visko daug

be to per tą laiką autoimportuotojai iš jav daug triukšmo ir pataisų gali padaryti.
kam įdomu, čia visas įstatymo projektas
http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaiesk ... ry=&p_tr2=
Posted: 29 Nov 2007, 20:22
by El Traxo
ezhiukas wrote:siandien dienrasciu lyderyje skaiciau kad priimtas naujas saugaus eismo istatymas, kuriama dede pydaras pavarde brunza inpiso pataisa del dauzytu auto (moto irgi) registracijos.
kodėl ant Brunzos viskas? Projektą teikė Sabatauskas.
Numesk linką į strapsnį