Page 12 of 26

Posted: 10 Dec 2008, 16:42
by Vito
Man labiau panaðu, kad net ant stendo nebuvo uþkëlæ. Kreives rankutëmis nupaiðë :D

Posted: 10 Dec 2008, 16:55
by tckd
Vito wrote:Man labiau panašu, kad net ant stendo nebuvo užkėlę. Kreives rankutėmis nupaišė :D
net nepaišė,
iš enterneto pajėmė (tiuningoto nerado, primete kad stockinis sueis)
arteja laimingos dienos reik Taupyt.

:loser:

Posted: 10 Dec 2008, 16:56
by Vito
Taip turi atrodyt HD kreivë (nepamena Arûnas koks èia modelis buvo, tik sakë kad apsukos iki 6000 buvo):

Image

Dar klausimas Arviui:
Tik prasuko tau ar ir reguliavo?

Posted: 10 Dec 2008, 17:01
by Arvis
Nu sake raguliavo uzsikele. Dar sake kad smarkiai per liesas pries tai buvo.

konplektas turejo but:

The kit includes Stage II (SE255)cams,3-7/8" bore cylinders, matching flat-top pistons, high performance clutch spring and all mounting hardware and gaskets.

Posted: 10 Dec 2008, 17:01
by Qu'est ce que c'est
nu visai nikashernos krejves. sonata galejo ir labiau pasistengt :roll:

Posted: 10 Dec 2008, 17:03
by Vito
Arvis wrote:Nu sake raguliavo uzsikele. Dar sake kad smarkiai per liesas pries tai buvo.
Kas reguliavo?
Kur reguliavo?

Nes pas tave visiðkai nesureguliuotas. Dabar sëdim su Arûnu ir stebimës.

Posted: 10 Dec 2008, 17:06
by Arvis
Vito wrote:
Arvis wrote:Nu sake raguliavo uzsikele. Dar sake kad smarkiai per liesas pries tai buvo.
Kas reguliavo?
Kur reguliavo?

Nes pas tave visiškai nesureguliuotas. Dabar sėdim su Arūnu ir stebimės.

Reguliavo rygoj HD kromelyje

Posted: 10 Dec 2008, 17:08
by Vito
Arvis wrote:
Reguliavo rygoj HD kromelyje
Pas tave ápurðkimas?

Posted: 10 Dec 2008, 17:08
by Arvis
OK pakomentuok su kokiais argumentais kreiptis atgal pas reguliuotojus ?

Posted: 10 Dec 2008, 17:09
by Arvis
Vito wrote:
Arvis wrote:
Reguliavo rygoj HD kromelyje
Pas tave įpurškimas?
taip

Posted: 10 Dec 2008, 17:10
by Vito
Atvaþiuok pas mus, Arûnas sureguliuos, pamatysi skirtumà.
Argumentas? Na visø pirma kuro kreivë turi bûti praktiðkai tiesi.

Posted: 10 Dec 2008, 17:14
by Arvis
Vito wrote:Atvažiuok pas mus, Arūnas sureguliuos, pamatysi skirtumą.
Argumentas? Na visų pirma kuro kreivė turi būti praktiškai tiesi.
Motociklas dar pas HD. As turiu tik kreive. Jei sakot kad not ok, tai prasysiu kad jie ziuretu is naujo. Noriu kad padarytu gerai.

Posted: 10 Dec 2008, 17:17
by Vito
Arvis wrote:
Motociklas dar pas HD. As turiu tik kreive. Jei sakot kad not ok, tai prasysiu kad jie ziuretu is naujo. Noriu kad padarytu gerai.
Jei sakyt, kad tai blogai, tai nieko nepasakytume. Keista, kad iðdráso tau rodyt tokià kaip galutiná rezultatà.

Posted: 10 Dec 2008, 17:51
by Arvis
Suprantu kad tokia konsultacija mokama, bet gal gali surasyt papunkciui kaip skustumeis jei tau tokia kreive duotu ?

Posted: 10 Dec 2008, 19:35
by ezhiukas
siaip tai arba sita kreive daryta pries sudedant visas dalis i motora, arba jie sumete belekoki visai netinkanti power commanderio mapa ir ant durniaus prasuko nieko nereguliave. Siaip ar taip, faktas kad motobaltike dirba siknarankiai, tik as galvojau kad gal bent pas latvius rankos is kitos vietos auga. Bet kazkaip jau ir tuo pradedu abejoti.