Page 12 of 22

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 13:01
by alias
labo eiga draugae
reik pakelt vtro priekį ir galą idant reikia nuimt priekinius irgi galinius ratus

kur užpigiai jamti stovus priekiui ir galui arba gal kas turit nenaudojamus (už ką jums minusas ir jų konfiskacija)?

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 13:10
by M`BaubZ
aš irgi perku. priekinį normalų, t.y. keliantį už tiltelio. kur pirkt?

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 13:37
by Dzuku_Briedzis
Girdejau Akelovic imone turejo Balsiuose. Del lizingo pas pirminyka

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 13:54
by storms
sian siunciu uzsakyma ITR sudeliams
lentynos kaina zemiau
jei domina - pm

priekis 145 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/- ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
galas 188 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/- ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
priekis blatnas 619 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/I ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 13:59
by Qu'est ce que c'est
biudzetinis vietos neuzimantis keltuvas priekiui:

Image
+
Image

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 14:02
by ezhiukas
hehe, turiu tokiu net kelis garaze :)

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 14:04
by Yvl
kadais keulei keltuvas buvo ishrastas anavatoks
Image

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 14:08
by storms
labai visi isradingi. gerai.
taciau sitie sprendimai tinkami tik garazeliui

Re: Irankiai

Posted: 29 Jan 2013, 15:15
by wundis
Image
dar galima anavastaisitaip

Re: Irankiai

Posted: 31 Jan 2013, 01:54
by alias
ne ne tai taip galima ir taip aišku

Image

p.s. neklauskite kas ten prie briedžio, bijau spėti, bet manau pirminykas entuziastingai stebi procesą

bet klausimas išlieka -- ko gero priekį geriausia kelt ne už šakių apačios o už šakių viršaus ane?

Re: Irankiai

Posted: 31 Jan 2013, 08:03
by tckd
man tai gerai ir uz apacios (jei nera reikalu sakiu nuiminet)

ps. jei ne pusei metu tai galiu paskolint abu keltuvus ir tiek reikalu?

Re: Irankiai

Posted: 31 Jan 2013, 23:47
by alias
tckd +1 už suteiktus įrankius

tęsiant temą - o ką apie šituos stovus manoce?

Image

Re: Irankiai

Posted: 31 Jan 2013, 23:50
by storms
4 :gayfight: only

Re: Irankiai

Posted: 07 Feb 2013, 09:55
by tckd
irankis is panieviezio norintiems pradet nuosava versla :aiwebs: :surrender:

Re: Irankiai

Posted: 14 Feb 2013, 00:59
by zhaltas
laba diena

negalejau pamates neydet -cia pradvynutas pakelejas, idant reikejo dar ir sonu paverst kad iskrapsyt is gr dezes ten netycia papuolusia tokia fiksacine saibute greituoju budu, neardant dezes. Pavyko procesas puikiai, kaimynam beje irgi patiko :D

Image