Page 12 of 22
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 13:01
by alias
labo eiga draugae
reik pakelt vtro priekį ir galą idant reikia nuimt priekinius irgi galinius ratus
kur užpigiai jamti stovus priekiui ir galui arba gal kas turit nenaudojamus (už ką jums minusas ir jų konfiskacija)?
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 13:10
by M`BaubZ
aš irgi perku. priekinį normalų, t.y. keliantį už tiltelio. kur pirkt?
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 13:37
by Dzuku_Briedzis
Girdejau Akelovic imone turejo Balsiuose. Del lizingo pas pirminyka
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 13:54
by storms
sian siunciu uzsakyma ITR sudeliams
lentynos kaina zemiau
jei domina - pm
priekis 145 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/- ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
galas 188 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/- ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
priekis blatnas 619 LT
http://www.itrcomponentes.es/producto/I ... index.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 13:59
by Qu'est ce que c'est
biudzetinis vietos neuzimantis keltuvas priekiui:

+

Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 14:02
by ezhiukas
hehe, turiu tokiu net kelis garaze

Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 14:04
by Yvl
kadais keulei keltuvas buvo ishrastas anavatoks

Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 14:08
by storms
labai visi isradingi. gerai.
taciau sitie sprendimai tinkami tik garazeliui
Re: Irankiai
Posted: 29 Jan 2013, 15:15
by wundis

dar galima anavastaisitaip
Re: Irankiai
Posted: 31 Jan 2013, 01:54
by alias
ne ne tai taip galima ir taip aišku
p.s. neklauskite kas ten prie briedžio, bijau spėti, bet manau pirminykas entuziastingai stebi procesą
bet klausimas išlieka -- ko gero priekį geriausia kelt ne už šakių apačios o už šakių viršaus ane?
Re: Irankiai
Posted: 31 Jan 2013, 08:03
by tckd
man tai gerai ir uz apacios (jei nera reikalu sakiu nuiminet)
ps. jei ne pusei metu tai galiu paskolint abu keltuvus ir tiek reikalu?
Re: Irankiai
Posted: 31 Jan 2013, 23:47
by alias
tckd +1 už suteiktus įrankius
tęsiant temą - o ką apie
šituos stovus manoce?

Re: Irankiai
Posted: 31 Jan 2013, 23:50
by storms
4

only
Re: Irankiai
Posted: 07 Feb 2013, 09:55
by tckd
irankis is panieviezio norintiems pradet nuosava versla

Re: Irankiai
Posted: 14 Feb 2013, 00:59
by zhaltas
laba diena
negalejau pamates neydet -cia pradvynutas pakelejas, idant reikejo dar ir sonu paverst kad iskrapsyt is gr dezes ten netycia papuolusia tokia fiksacine saibute greituoju budu, neardant dezes. Pavyko procesas puikiai, kaimynam beje irgi patiko
