Page 12 of 23
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 14:15
by Vito
Username wrote:As vis norom nenorom prisimenu praeita BSB sezono finala ir noriu paklausti apie sportininku sugebejimus ir greicius.
Visi kalba visur (ne tik bsb) kaip jie varo ant ribos, spaudzia is moto ka gali ir t.t.
Paskutinese gonkese lyderiai irgi vare ant ribos, vienas paskui kita, niekaip negaledami padaryti lenkimo tarpusavyje.Visus ratus isskyrus paskutini... Kai paskutiniame rate buvo sprendziamas champo klausimas (kuris bus priekyje, tas bus nugaletojas) - buvo padaryti 6 lenkimai per viena rata!
Isvada: kai reikia, tai gali dar ir ne taip varyti. Rezervu yra?
Čia kaip bokse ar kitokiose muštynėse - šoksi anksčiau laiko, gausi į straublį.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 15:10
by Username
Wobbler wrote:Username wrote:Bet kodel tada visu gonkiu metu nepadare lenkimo ir nepabego i prieki su solidzia persvara ir ramia psichika?.
Nes bandydamas pabegti isnaudosi visa padangu zapasa o tada jau joks pabegimas nepades.
Jie zaidzia 'waiting game', kaip tam dviraciu sporte (pamirsau kaip vadinasi. Sprintas?), kur dviese vaziuoja ratu ir laukia kol kitas prades gazuot.
Pradesi gazuot peranksti - iseikvosi jegas anksciau nei varzovas.
Pradesi gazuot per velai - nespesi pagaut varzovo.
Bet pabeges (kad ir su isnaudotu zapasu), tu busi ant tiek priekyje kad jau bus pofig viskas. Pirmas ir baigta? As aisku sutinku su tuo momentu apie waiting game, zinomas dalykas, bet atrodo kad tos padangos ar taip ar taip dyla ir vistiek i gonkiu pabaiga jos jau buna nuejusios.
Kiek stebejau tai WSBK ir BSB gumos per visa distancija devisi daugiau maziau vienodai, ne taip kaip F1 (praeitais metais).
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 16:10
by Wobbler
Vito wrote:Username wrote:As vis norom nenorom prisimenu praeita BSB sezono finala ir noriu paklausti apie sportininku sugebejimus ir greicius.
Visi kalba visur (ne tik bsb) kaip jie varo ant ribos, spaudzia is moto ka gali ir t.t.
Paskutinese gonkese lyderiai irgi vare ant ribos, vienas paskui kita, niekaip negaledami padaryti lenkimo tarpusavyje.Visus ratus isskyrus paskutini... Kai paskutiniame rate buvo sprendziamas champo klausimas (kuris bus priekyje, tas bus nugaletojas) - buvo padaryti 6 lenkimai per viena rata!
Isvada: kai reikia, tai gali dar ir ne taip varyti. Rezervu yra?
Čia kaip bokse ar kitokiose muštynėse - šoksi anksčiau laiko, gausi į straublį.
Dar yra variantas jobstelti pirmam nieko nelaukiant ir KO'tuoti.
Taip megsta daryti Stoneris.
Edit: vakar Sepange Stoneris pravaziavo apie 0.4 sek greiciau nei sekantis varzovas (Lorenzo) ir tai buvo jo antras lap'as. Ir cia po praleistos pirmos testu dienos del problemu su nugara.

Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 16:31
by mindaugasa vol.2
man liudna, kad crt baikai taip smarkiai atsilieka. pala, ar jie tures atskira iskaita?
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 17:55
by Username
netures. bet jeigu matys kad smarkiai atsilieka, bus jiems duodama boost'o.
beje stoneris siek tiek primityvus, jis seda ir varo maximaliu greiciu. Cia nothing special, nes kiti irgi galetu pavaryti ant ribos bet jie to nedaro. Jie zino kad reikia gudriai testuoti ir ruosti mota ne kvalai o gonkems. Ziuresim kaip sezonas vyniosis.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 18:29
by Wobbler
Man atrodo jis ir per gonkes taip pat vaziuos: atsises an moto ir nuvaziuos, o kiti net nepamatys i kuria puse jis pasuko.
Tik sekanti sezona bus idomu ziureti kaip lenkdamas CRT backmarkerius mojuos kumsciu kad is kelio nepasitrauke.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 02 Feb 2012, 23:07
by Username
dar neaisku kas kur nuvaziuos. praeito sezono pirma trecdali turejo ka veikti su pedrosa ir lorenzo, tik poto kai visi uliteli anas nuvaziavo tolyn. Jeigu (visiems) traumu nebus, gali tekti jam nustebti kaip kad buvo 2008 ar 2009 ar 2010m
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 11:46
by Wobbler
NOBODY gets a free ride. The more money you have, the better ride/team you get. That's all fair enough, but a lot of people are still of the opinion that when you make it to BSB it's all about talent.......... Wrong!!!!............ it's all about how much money you have to buy your ride and it's all kept very secret. Nobody ever wants to admit how much they paid for a ride or how much teams are asking. I still come across people (racers) who are shocked to learn that riders at BSB (and WSB, MotoGP) pay for their rides. Why is it all so hush hush?
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 12:16
by Wobbler
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 12:36
by storms
heh
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 12:51
by Username
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 12:59
by Yvl
tai visi perspektyvus motolenktyninikai pobiski cliponus keicia i vezimeliu rankenas ;)
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 17 Feb 2012, 13:59
by Username
Nieko, ateina nauja karta visuomet. Sviezio kraujo paduoda reguliariai.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Feb 2012, 14:21
by mindaugasa vol.2
laba,
paloju: vienas is kieciausiu roadraceriu rajanas farqua vis tik yra verksnys.
tai yra keista
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 06 Mar 2012, 10:47
by mindaugasa vol.2
labadiena,
vakar paziurejau motogp lagunaseca gonkes. patiko! kas dar mate?
bet kalbant apie neteisybe, tai reikia pasakyti: stoneris buvo geresnis motolenktynininkas, o laimejo rossis.
kay neteisybe?