Page 12 of 14
Re: Power Commander tema
Posted: 23 Jul 2013, 18:08
by Username
Tai pradzioje vistiek reikia kazkoki bazini sureguliavima padaryti nuo kurio poto jau darys motas papildomas korekcijas. Arba kad galetum palyginti 'ar veikia' zagatovke pries real time sukurta produkta.
Re: Power Commander tema
Posted: 23 Jul 2013, 18:35
by mindaugasa vol.2
instaliuoji nulini mapa, kuris nekeicia signalo, lyg to pc ir nebutu, ir toliau jau vaziuoju
Re: Power Commander tema
Posted: 23 Jul 2013, 21:20
by mindaugasa vol.2
o dabar pradejau galvoti: tavo kwkas juk turi 8 purkstukus? o PCV valdo tik 4. ar statei FSM - papildoma moduli kitkiem 4, ar dzintarasas suzaide pagrindiniais purskalais visame diapazone?
Re: Power Commander tema
Posted: 24 Jul 2013, 10:19
by Username
O gal neturi 8? Dabar nepamenu....arba kazka suzaide. Vienzo jis man padare, efekta pajauciau iskarto ir pripratau po poros menesiu. Ir tuom viskas baigesi, vazineji ir nesuki smegenu.
Re: Power Commander tema
Posted: 29 Jul 2013, 13:18
by mindaugasa vol.2
labadiena,
o kaip power commanderiu yra reguliuojamas degimas?
ipurskimo gryztamasis rysys aiskus - lambda
o degimo?
ankstini, kol sudetonuoja? nesamone
paankstini ir suki ant dyno: ar pagerejo? hmm..
kas zino?
Re: Power Commander tema
Posted: 29 Jul 2013, 13:41
by storms
Suki kol išlenda. Tada biški atsuki atgal
Re: Power Commander tema
Posted: 29 Jul 2013, 14:11
by mindaugasa vol.2
storms wrote:Suki kol išlenda. Tada biški atsuki atgal
+1
tada priduodi varikli i supirktuve ir uz vyruchke atsiskaitai su dzintarsu.
:tunings:
Re: Power Commander tema
Posted: 29 Jul 2013, 16:10
by mindaugasa vol.2
hmmm?
tai woolich racing, atsizvelgdami i mano ir kitu kuvaldiniu rr'u savininku daugkartinius prasymus, pazadejo iki metu galo isleisti oem ecu flash kit'a (hardwaras+softas).
~400eur su data loggingu?
hmmm?
:powerkommanderis ruko:
?
Re: Power Commander tema
Posted: 30 Jul 2013, 21:38
by Username
Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 09:46
by Teo
pasigirsiu. nupirkau bueliui usb laida ebay. prie laido buvo pridėtas CD su softu. instaliuoju, sujungiu noutbuka su ecm, paspaudžiu knopkutę - tik PUF ir jau galiu redaguoti mapus/šmapus ir visa kita. ir nereikia jokių papildomų pričendalų. viso džiaugsmo kaina - 50 usd iki namų. va teip va

Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 09:56
by storms
Tai kaip ir sakiau - suk viska po ant max, o kai išlys lauk, atsuk per kelis klikus atgal
Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 10:33
by ezhiukas
Teo wrote:pasigirsiu. nupirkau bueliui usb laida ebay. prie laido buvo pridėtas CD su softu. instaliuoju, sujungiu noutbuka su ecm, paspaudžiu knopkutę - tik PUF ir jau galiu redaguoti mapus/šmapus ir visa kita. ir nereikia jokių papildomų pričendalų. viso džiaugsmo kaina - 50 usd iki namų. va teip va

idomu butu pabandyt. As bandziau harlio laida prijungt, fishke kaip ir tokia pat, bet kazkodel man nesisnekejo su ecm spy. Gal del to kad pas mane harlio laidas com ir jungiau per usb-com adapteri...
Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 10:39
by mindaugasa vol.2
jep. biski pavydu. triumfas taip pat leidzia zaisti paprastuoju budu. suzuki - nesudetingai.
yamahai, kwakui jau reikia kit'inio kompo, su kuriuo neaisku ka daryti
honda kaip visada - paslaptis, viskas tamsoje ir po kaldra
Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 10:44
by mindaugasa vol.2
eziukai, jau sakiau, kad com/usb adapteriai neveikia! dar wundziui del to buvo geda, hehe
bet cia ne moto tema, sorry
Re: Power Commander tema
Posted: 31 Jul 2013, 10:51
by ezhiukas
su pcIII tas adapteris man veike be problemu. O su buelliu nesisneka. Nezinau, gal kaltas laidas, gal adapteris, o gal softa kaip nors kreivai sudejau. Del to ir butu idomu pabandyti teo laida