Page 12 of 14

Posted: 11 May 2009, 17:17
by wundis
tik parasysiu kad ir as i toki ziurejau :-k

Posted: 11 May 2009, 17:18
by tckd
gonzas wrote:tai deze belenkam gali pagriut. kas dar idomesnio?
ktm detales brnagios! :surrender:

Posted: 11 May 2009, 18:36
by _heyy
jei tvarkingas, tai viskas ok su juo.

Posted: 11 May 2009, 18:54
by El Traxo
kodėl man akys nuolat krypsta į drz-keturišimtai-s?
Kas su juo negerai - popsovas, nivalit, kažkoks užpisantis tech.sprendimas? Papasakokite, koks pagrindinis minusas??

Posted: 11 May 2009, 18:58
by _heyy
dr-z yra kaip golfas. pigi paprasta eksploatacija. super komjutinimui ir ridikeliams i soda. BET jei perki moca pramogai, su juo mazas fun faktorius del mases ir prislopinto variklio. antra blogybe, ju aukstos kainos.

as pvz uz normalaus dr-z kaina mieliau imciau XT660, kainos daba panasios, variklis galingesnis, tik mase didesne, bet vaziuojant ridikeliu tai yra px.

Posted: 11 May 2009, 19:21
by zil130
hmm :-k galiu kada dot apsukt ratelį.
Skaitau drz minusas pakaba. Visa kita geryr.

Posted: 11 May 2009, 20:27
by Rashyd
nu del nevalinimo, savoak salygine. gal yoshis padeda, bet pasakyti, kad zilo drz nevalina negaliu. nu negaliu ir tiek. va su pakaba yra ka veik, bet gal padaroma - spyruokliu pagelba ir t.t.

Posted: 11 May 2009, 21:15
by _heyy
tai matyt yoshis viska ir duod, nes smaugiau visiska stocka, dar be abkatkes.

Posted: 11 May 2009, 21:33
by tckd
nu blia first pas zila E versija, o ne S (kitas karbas, no kg an starter,akumuliator,bakas plastmaske,etc)

Posted: 11 May 2009, 22:11
by zhaltas
vyruciai, reik nusileist paniatkem ir jamti ccm 404 (visikai naujas 4500svaru UK), gauni drze motora, ktm vaziuokle wp brembus ir dar daug visko, nebent parke kad pravodke gaminta ccm'o ir prietaisu skydelis :D
o ir jsuu visi burimai is tirsciu nieko verti, turiu ir dziaugiuosi :)
beje, registruojant mano pirmas ccm oficialus ant lt, uztruko vos ne valanda nes regitriniai turejo skambyt i vilniu kad suvestu domenis i sistema atai tokiu dar nebuvo :D

Posted: 11 May 2009, 22:17
by Rashyd
anu ,tada viskas stoja i vietas, drz -s nuivalitr, e - valit...
zilai, ko kishi trigrasi nevietoj!
tckd wrote:nu blia first pas zila E versija, o ne S (kitas karbas, no kg an starter,akumuliator,bakas plastmaske,etc)

Posted: 11 May 2009, 22:22
by cliff
Rashyd wrote:anu ,tada viskas stoja i vietas, drz -s nuivalitr, e - valit...
zilai, ko kishi trigrasi nevietoj!
tckd wrote:nu blia first pas zila E versija, o ne S (kitas karbas, no kg an starter,akumuliator,bakas plastmaske,etc)
siap e reiskia su starteriu :) tai varijantas be akumo ir be starterio tiesiog sensnio modelio drz400

P.S. kas ten su pakaba negerai pas ji?, o tai kolkas buriu cia ish kavos tirsciu iki rudenio ziuriu kas gausis drz400e ir paskui noresiu wr450f r ishkar ar nepirkti to geltono.. , o gal dar apziureti zhalto pirkini :)

Posted: 11 May 2009, 22:31
by zil130
Nu gerai tada neduosiu apsukt ratelio, nes rashyds uždraudė.
Ir dar paskui susidarys per gera nuomonė. Pirk eltrax sisiem'a, bus antras Lietuvoj bet pirms Vilniuj.

Posted: 11 May 2009, 22:31
by Rashyd
Tu tai isvis niekur neziurek, o eik varyt su kaitais. prasidesi su hardais, nelaikys raisciai ir kanopos ir t.t.

drz-e yra pagerintas ir kovinis, o pakaba keuliska ir minksta palyginus su hardais, o su kroselkem lyginant - sofa/lova. drz-s yra supermotinis ir is prigimimo neenduras, dr 650 - lileikio keulinis hardas.

cliff wrote:
Rashyd wrote:anu ,tada viskas stoja i vietas, drz -s nuivalitr, e - valit...
zilai, ko kishi trigrasi nevietoj!
tckd wrote:nu blia first pas zila E versija, o ne S (kitas karbas, no kg an starter,akumuliator,bakas plastmaske,etc)
siap e reiskia su starteriu :) tai varijantas be akumo ir be starterio tiesiog sensnio modelio drz400

P.S. kas ten su pakaba negerai pas ji?, o tai kolkas buriu cia ish kavos tirsciu iki rudenio ziuriu kas gausis drz400e ir paskui noresiu wr450f r ishkar ar nepirkti to geltono.. , o gal dar apziureti zhalto pirkini :)

Posted: 11 May 2009, 22:34
by zil130
supermotinis tai SM o S tai kaip Štandarts