Posted: 29 Jan 2010, 14:59
pernai bande kaliega ant sm padanguezhiukas wrote:nemanau kad kas bande. Bet paziurejus kiek darbo reikia ideti kad susisypuoti, tai manau reiktu naudoti maksimaliai geresne padanga.
gaidis gaunas
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
pernai bande kaliega ant sm padanguezhiukas wrote:nemanau kad kas bande. Bet paziurejus kiek darbo reikia ideti kad susisypuoti, tai manau reiktu naudoti maksimaliai geresne padanga.
o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja?storms wrote:pernai bande kaliega ant sm padangu
gaidis gaunas
tai va, kad "važiuoja" ...o driftinant jo niekas nematėtckd wrote:o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja?
vaziuot blogaitckd wrote:o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja?storms wrote:pernai bande kaliega ant sm padangu
gaidis gaunas



