Page 12 of 12

Posted: 29 Jan 2010, 14:59
by storms
ezhiukas wrote:nemanau kad kas bande. Bet paziurejus kiek darbo reikia ideti kad susisypuoti, tai manau reiktu naudoti maksimaliai geresne padanga.
pernai bande kaliega ant sm padangu
gaidis gaunas

Posted: 29 Jan 2010, 15:27
by tckd
storms wrote:pernai bande kaliega ant sm padangu
gaidis gaunas
o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja? :-k

Posted: 29 Jan 2010, 15:48
by M`BaubZ
seni bakelitiniai slikai?

Posted: 29 Jan 2010, 22:18
by El Traxo
tckd wrote:o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja? :-k
tai va, kad "važiuoja" ...o driftinant jo niekas nematė :dontknow:

Posted: 30 Jan 2010, 10:06
by storms
tckd wrote:
storms wrote:pernai bande kaliega ant sm padangu
gaidis gaunas
o tai kaip tada tas zalias r6 vazioja? :-k
vaziuot blogai
kol vaziuoji grynu ledu - visks ore
jei tik pagauna sniego - ragai
+ padangos plotas labai didelis tai geroj pusny jis net nepavaziuoja
beje, primenu, kad sneka eina apie 17 gatvines padangas

Posted: 31 Jan 2010, 15:40
by Dzuku_Briedzis
Trumpas reviu is nauju Guminio padungiu sypavimo. Su salyga, kad siandien oras super, sampes ryte negeriau, o pasikroviau drakona ir spynagryzus i masina ir nulekem iki T Apeliu. Tik atvaziavus pamaciau, kad Guminis moco dar neiskroves, tai isejo nufotkint neapaugusias sniegu padunges:

Galas 1
Image

Galas 2
Image

Priekis 1
Image

Priekis 2
Image

Kaip mielieji skaitytojai matote, galine padanga nera baisiai pikta gumos rastu. O patys diubeliukai - mazyciukai, taciau ju daug.

Tiek vakar, tiek siandien tas padunges testavo Dinas su Guminiu. Trumpai tariant - ant ledo yra ahujet'. Ten kur chebrai nuo ismalto ledo priekis pabeginedavo - Dinas ir Guminis rode sukibima ir alkunem brauke leda.

Taciau ziurint su perspektyva, sitoks sypavimas yra tik ledui.. Siek tiek daugiau sniego, ar neduok die miskas koks ar kas - sedi ir rukai.

Toliau nagrinejant sita reikala, svarbu momenta sugroja kaina. Guminis sake, kad 2 padunges + sypavimas = 1200LT... Skaiciuojant namudines salygas - sypavimas prideda +100LT max prie padungiu. Taigi, sioje vietoje pramoninis sypavimas gauna i klyna smarkiai.
Zinoma, dar yra sansas, patiems tokius diubeliukus susirast, taciau nepaklausiau is kur ju gaut. O gal butu ir nesake.

Savo nuomones neprimetu, taciau nezinau ka rinkciausi... Net jei ir 1200LT atliekamus tureciau. Greiciausiai pasirinkciau namini varianta, nes ziema labai smagu yra miske vaziuot ten, kur vasara nepravaziuodavai.