Posted: 22 Aug 2009, 17:30
Adaptuota citata iš Taxi 1:didzhej wrote:as ciprasau, uz nuomone, bet nepatinka man japonai.
nesvarbu kokie jie geri/blogi
- Sveiki, bavarai! Vis dar tankais važinėjat?
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
Adaptuota citata iš Taxi 1:didzhej wrote:as ciprasau, uz nuomone, bet nepatinka man japonai.
nesvarbu kokie jie geri/blogi
Kas svarbiausia, kad Harliu gedimais skundziasi visi kurie jais nevazineja.efk0nas wrote:HD tiesiog tokie antikiniai, kad nėr ten kam gest. O va kai Kryžius ir jo chebra pradeda kišt nagus prie kiek naujesnių unitazų, prasideda gedimai, bėdos ir kiti stebuklai!
Kryžius wrote:Tedi ulytka tikrai neblogas matasoklas, o bet taciau....
NERA PRIEKINIO STIKLO!!!!!!!!!!!![]()
Ir kogero jo net kaip aksesuaro nera, o gal klistu?
As pats masciau apie ulytka, bet pravazioavus atsoko noras.
Sedesena tokia kad pats gaunies kaip bure, visos muses- i mane... vakar sapnavau sapne...
Visa kita seip labai neblogai, 130mph lekia be problemu
Okay paziurejau skelbimuose kazkoks nedidukas stikliukas matau pridetas... Idomu kaip su juo?
nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!Kryžius wrote:Kas svarbiausia, kad Harliu gedimais skundziasi visi kurie jais nevazineja.
Kurie vazineja tiem viskas gerai. Kaip cia taip?![]()
Gal baikit viena diena paskalu klausyt bei jas skleist?
Nes HD dazniausiai genda kalbu lygije.
zinomEl Traxo wrote:Tai va - sugalvojau:
variants 1. jei nori vtx'o - tegu perkakaip suprantu, pasirinkims turi atitinkti damos ir bagažo lūkesčius, todėl reikia ištaigingos vietos keleiviui. O bet čia HD kruizeriai atpisa japonus
![]()
panasiai ir blevyzgojom su arviu zhiaumodami nekalto eriuko lavoniena..El Traxo wrote:todėl:
variants 2. šiemet skaityk sezonas baigtas - škias per žiemą gali spakainai padabot aukcionus, žiūrėk kokį HD papigiai ir uždabotum.
sitas gal bus po to...El Traxo wrote:variants 3. žiūrėt didesnį ofrouderį - ta pati "klasikinė" sedėsena, patogu keleiviui (vietoj atlošo galima naudoti čemodaną), padidina kelionių spektrą, dvasinga technika, valit ir t.t.
aik papasakokt kokiam tinkamam kampely(gedos stulpo, gandu ar siaip rokeriu)ezhiukas wrote:mano vakar irgi vos nesugedo. Bent jau pampersas tai pilnas buvo...
Vaikiskas kazkoks stikliukas, kazin ka jis duoda. Morda vistiek bus musese.Dzuku_Briedzis wrote: http://www.buell.com/en_us/gear/accesso ... uctID=4059
O galima paklausti kokie gedimai?Yvl wrote: nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!
lankai, tashes ir kiti panashus devaisai...Kryžius wrote:O galima paklausti kokie gedimai?Yvl wrote: nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!