Page 12 of 17

Posted: 22 Aug 2009, 17:30
by efk0nas
didzhej wrote:as ciprasau, uz nuomone, bet nepatinka man japonai.
nesvarbu kokie jie geri/blogi
Adaptuota citata iš Taxi 1:
- Sveiki, bavarai! Vis dar tankais važinėjat?

Posted: 22 Aug 2009, 19:15
by Vito
Zakon podlasti - niekad nepatiko, bet dabar noriu bûtent HD.

Posted: 22 Aug 2009, 20:04
by Abbath
efk0nas wrote:HD tiesiog tokie antikiniai, kad nėr ten kam gest. O va kai Kryžius ir jo chebra pradeda kišt nagus prie kiek naujesnių unitazų, prasideda gedimai, bėdos ir kiti stebuklai! #-o
Kas svarbiausia, kad Harliu gedimais skundziasi visi kurie jais nevazineja.
Kurie vazineja tiem viskas gerai. Kaip cia taip? :-k
Gal baikit viena diena paskalu klausyt bei jas skleist?
Nes HD dazniausiai genda kalbu lygije.

Posted: 23 Aug 2009, 09:39
by Teo
grizau po atostogu, o cia stai tokia karsta diskusija isiplieskus :) net nediskusiija, o visas fleimas (lietuviškai - taškymasis šūdais) kažkaip galvojau, kad mf jau išaugo iš bites malalietku pezalu HD vs neHD. ber pasirodo kad klyfau...

kad netuščiažožiaut, Yvelui siulau pamislyt apie Bueli. aš pats pasvajoju apie ulysesą. privalmai:
a) dvasingas (V2, HD, etc)
b) galingas (100 ag, dx Nm)
c) tinkamas kelionėms
d) gražus (čia tas grožis kaip ir pas citrona - kuo bjauriau, tuop gražiau :)

o ir kainos ju nekosminės. vat kaip tik už panašu biudžeta:
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-280407
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/mo ... a/id-46040

Posted: 23 Aug 2009, 12:26
by Abbath
Tedi ulytka tikrai neblogas matasoklas, o bet taciau....
NERA PRIEKINIO STIKLO!!!!!!!!!!! :chain:
Ir kogero jo net kaip aksesuaro nera, o gal klistu?
As pats masciau apie ulytka, bet pravazioavus atsoko noras.
Sedesena tokia kad pats gaunies kaip bure, visos muses- i mane... vakar sapnavau sapne...
Visa kita seip labai neblogai, 130mph lekia be problemu :)

Okay paziurejau skelbimuose kazkoks nedidukas stikliukas matau pridetas... Idomu kaip su juo? :-k

Posted: 23 Aug 2009, 19:44
by El Traxo
grįžau po atostogų - o čia privemt..tfu, prifleiminta #-o

toj, tik sulakstau iki maximos (šaldytuvas sulysęs) - irgi noriu prisidėti prie temos "renkam Yvlui motociklą - moka Yvlas" :D

Posted: 23 Aug 2009, 20:11
by Dzuku_Briedzis
Kryžius wrote:Tedi ulytka tikrai neblogas matasoklas, o bet taciau....
NERA PRIEKINIO STIKLO!!!!!!!!!!! :chain:
Ir kogero jo net kaip aksesuaro nera, o gal klistu?
As pats masciau apie ulytka, bet pravazioavus atsoko noras.
Sedesena tokia kad pats gaunies kaip bure, visos muses- i mane... vakar sapnavau sapne...
Visa kita seip labai neblogai, 130mph lekia be problemu :)

Okay paziurejau skelbimuose kazkoks nedidukas stikliukas matau pridetas... Idomu kaip su juo? :-k

http://www.buell.com/en_us/gear/accesso ... uctID=4059

Posted: 23 Aug 2009, 21:45
by El Traxo
Tai va - sugalvojau:
variants 1. jei nori vtx'o - tegu perka :D kaip suprantu, pasirinkims turi atitinkti damos ir bagažo lūkesčius, todėl reikia ištaigingos vietos keleiviui. O bet čia HD kruizeriai atpisa japonus :P todėl:
variants 2. šiemet skaityk sezonas baigtas - škias per žiemą gali spakainai padabot aukcionus, žiūrėk kokį HD papigiai ir uždabotum.
variants 3. žiūrėt didesnį ofrouderį - ta pati "klasikinė" sedėsena, patogu keleiviui (vietoj atlošo galima naudoti čemodaną), padidina kelionių spektrą, dvasinga technika, valit ir t.t.

Posted: 24 Aug 2009, 07:45
by Yvl
Kryžius wrote:Kas svarbiausia, kad Harliu gedimais skundziasi visi kurie jais nevazineja.
Kurie vazineja tiem viskas gerai. Kaip cia taip? :-k
Gal baikit viena diena paskalu klausyt bei jas skleist?
Nes HD dazniausiai genda kalbu lygije.
nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!

Posted: 24 Aug 2009, 07:48
by ezhiukas
mano vakar irgi vos nesugedo. Bent jau pampersas tai pilnas buvo...

Posted: 24 Aug 2009, 07:49
by Yvl
El Traxo wrote:Tai va - sugalvojau:
variants 1. jei nori vtx'o - tegu perka :D kaip suprantu, pasirinkims turi atitinkti damos ir bagažo lūkesčius, todėl reikia ištaigingos vietos keleiviui. O bet čia HD kruizeriai atpisa japonus :P
zinom
El Traxo wrote:todėl:
variants 2. šiemet skaityk sezonas baigtas - škias per žiemą gali spakainai padabot aukcionus, žiūrėk kokį HD papigiai ir uždabotum.
panasiai ir blevyzgojom su arviu zhiaumodami nekalto eriuko lavoniena..
El Traxo wrote:variants 3. žiūrėt didesnį ofrouderį - ta pati "klasikinė" sedėsena, patogu keleiviui (vietoj atlošo galima naudoti čemodaną), padidina kelionių spektrą, dvasinga technika, valit ir t.t.
sitas gal bus po to... :)

Posted: 24 Aug 2009, 07:50
by Yvl
ezhiukas wrote:mano vakar irgi vos nesugedo. Bent jau pampersas tai pilnas buvo...
aik papasakokt kokiam tinkamam kampely(gedos stulpo, gandu ar siaip rokeriu)

Posted: 24 Aug 2009, 08:06
by Abbath
Vaikiskas kazkoks stikliukas, kazin ka jis duoda. Morda vistiek bus musese.

Posted: 24 Aug 2009, 08:07
by Abbath
Yvl wrote: nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!
O galima paklausti kokie gedimai?

Posted: 24 Aug 2009, 08:22
by Yvl
Kryžius wrote:
Yvl wrote: nu paklausk arvio. per +/- metus sugedo 2 kartus!
O galima paklausti kokie gedimai?
lankai, tashes ir kiti panashus devaisai...