Page 12 of 15

Re: Padnagnos

Posted: 19 Aug 2011, 19:21
by Wobbler
Username wrote:
dek gera padanga (ta kuri turi mesos) ir vaziuok.
:mp1: :plustwo:

Re: Padnagnos

Posted: 19 Aug 2011, 19:55
by tckd
skaitau vistiek teks abi suvaziuot, tai koks skirtumas kokia tvarka #-o

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 22:16
by El Traxo
Su sąlyga, kad crfas buvo grįžęs su galine Michelin cross competition C12, kuri džiugino, paėmiau naują C12 XC.
Skaitot gerai padariau? :greblys:

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 22:18
by tomasn
taip. kur emei?

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 22:27
by tckd
Asmeniskai nesu pastebejes skirtumo ar mitas ar dunlopas ar meslynas. Tai jei nera skirtumo tai kam moketi brangiau? Tai klausimas dabar tik kiek brangiau?

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 22:39
by storms
Na man mitasas su dunlopu skyresi net labai. Dunlopo naudai

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 22:45
by El Traxo
tomasn wrote:taip. kur emei?
reifendirect
tckd wrote:Asmeniskai nesu pastebejes skirtumo ar mitas ar dunlopas ar meslynas. Tai jei nera skirtumo tai kam moketi brangiau? Tai klausimas dabar tik kiek brangiau?
pastebėjau, kad mitas sudyla greičiausiai. Jei miša kainuoja tik 50lt daugiau, tai kodėl gi ne?

Re: Padnagnos

Posted: 31 May 2013, 23:31
by tckd
Matuojant sudilimus ir kitus pojucius manau dar reiktu atkreipt demesi ar buvo pasirinkta identiski terrainai, campoundai ir tt. Ir dunlopai ir michelin ir mitas yr narmalios firmos, toliau plonybes (50 lt viena is ju)

Re: Padnagnos

Posted: 01 Jun 2013, 00:07
by emaz
Mishelin starcross kolkas geriausios turetos, laike ilgai ir gerai, atejus laikui nulakste visi sipai per 1 treniruote. Brangios.
Dunlop mx31 (soft/mud) laiko kaip ir mishelin tik ankciau sipai laksto lauk (dabar uzdetos)
Dulop mx51 mid laiko siaip sau bet sipai neluzta. Greiciau uzapvaleja su laiku.
Zodziu jei trasa ispurenta, minksta kaip priklauso ar siaip smelis tai viskas ok, bet tik atvaziuoji i kieta kaip betonas sudziuvusi smeli ar siaip smeliadvario betonus kabini, veliau kartu su karcheriu skaiciuoji dingusiuju skaiciu.

Re: Padnagnos

Posted: 01 Jun 2013, 01:42
by Dzuku_Briedzis
fakc, kad mx51 del simetriskumo ir tankumo nedziugina smeliuose... bet siaip musek man geriausias set'as endurinant (bet agzfaltas nedraugas joms 200%).. bet kaip ir minejau - smelyje priekis privercia liudet

ka rinkciausi dabar - nezinau, koks skirtumas amebai :)

Re: Padnagnos

Posted: 01 Jun 2013, 09:21
by dirtbiker
Michelin Starcross MS3 tikrai geriausia padunge, kokia teko ridint. Tai minkstam gruntui-smeliui idealus pagal kaina ir kokybe derinukas man Michelin'as priekyje Dunlop MX31 gale. Priekinis Dunlop MX51 visiskas gaidys, kuris nelaiko ir labai lengvai nuslysta. Uzsidejau, dvi treniruotes pagriuvinejau, pardaviau. Galine MX51 laiko neblogai ant vidutinio grunto.

O tuckus lai nemeluoja - skirtumas tarp Dunlop, Mitas ir Michelin tikrai yra ir neveltui kainos skiriasi.

Re: Padnagnos

Posted: 01 Jun 2013, 10:02
by tckd
Tau yra man nera :cheers:
Zilui isvis vieno dancio uztenka :blackeye:
Pozniakui sipai nulaksto per viena uzvaziavima, tomasenui laiko metus.
Nera vienos tiesos visiems..

Re: Padnagnos

Posted: 01 Jun 2013, 20:40
by emaz
Tomasen'as vėl dėmesio centre. Čia tikriausiai už kalbas prie čenakų apie bubius :D
Padangas reik naudot ant jom skirto grunto, ale mes vos turim išvis kur važiuot. :bs2:
Image
Bet kai guldai visvien soniniai nueina :D
Image

Re: Padnagnos

Posted: 04 Jun 2013, 08:50
by tckd
nu kad dunlop nelaiko jau aisku,
vakar paaiskejo kad nelaiko ir vredestein, seniau buvo nusiperki padangas ir vaziuoji visa gyvenima o dabar kas per laikai :vagys:
WP_000507.jpg
WP_000507.jpg (143.91 KiB) Viewed 4141 times

Re: Padnagnos

Posted: 04 Jun 2013, 09:15
by drzet'as
matyt ponas per daug stabdžius naudojat #-o