Page 12 of 13

Re: padangos

Posted: 18 Jan 2016, 09:42
by jara
Su Gaiden Au patys ir važiuokit! :)

Re: padangos

Posted: 02 Feb 2016, 13:03
by Wobbler
mišlanai nelaiko

Re: padangos

Posted: 02 Feb 2016, 13:04
by Wobbler
visai nelaiko

https://youtu.be/on2mgiv4TxA" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: padangos

Posted: 02 Feb 2016, 13:34
by tckd
ajetau kai sugedo. biski an bapkiu papole. kaip bazookos kaulai?

Re: padangos

Posted: 02 Feb 2016, 13:49
by Wobbler
apie kaulus internetas dar nepranese

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2016, 00:48
by tomasn
siandien tckd prarado nekaltybe. ir net be pragnybto prezervatyvo, t.y. kameros :kiaurakakta:
2016-02-05 21.13.21.jpg
2016-02-05 21.13.21.jpg (181.62 KiB) Viewed 5048 times

Re: padangos

Posted: 06 Feb 2016, 11:30
by tckd
Po sekso skauda kakta, nugara ir dar neaisku ka, skaitau penkmeciui vel ramus. Pasakyk montiruotem ne ir tu!

Re: padangos

Posted: 07 Feb 2016, 19:17
by Motowowere
Nemoki p...t,nereik lyst,sako sena patarle.Pavasari bus kursai persimontuok mocui ratus su saukstu,kreipkites i profesionalu megeja.Visureigiu ratu montavimas,balansavimas.

Re: padangos

Posted: 08 Feb 2016, 09:07
by zil130
padangos montavimas - poeto svajonė. Paveldas- ne kitaip, o jei dar ir su pasekmėm...

Re: padangos

Posted: 05 Mar 2016, 13:38
by Motowowere
Ar zinojote,kad per kaziuka galima isigyti geru padangu?Sian ant anglisko uzmoviau anglu gamintas gumas.Visi greit bega pirkt :pagausiu:

padangos

Posted: 07 Mar 2016, 14:13
by El Traxo
Slikas jis ir Afrikoj slikas. Jei dar tiksliau - Kongo Demokratinej

Image


Tapatok

Re: padangos

Posted: 21 Feb 2017, 13:58
by tomasn
Uzejau vasarines riepas susimontuot (tepk riebokslius ziema), ogi ziuriu lentynose britviniu mitas padangu patiekta. Bus Budget ziedo etalonas, kai matakrose?
Image


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Re: padangos

Posted: 17 Mar 2017, 11:56
by Proxas
Ghe ghe - cia atejo Kinziulis ir uzdave klausima:
Kokias padugnes pirkt ant savo gaidzio Vstriomo?
Birzeli lekiu link Rumunijos/Moldovos, tai reikia kad gerai ant asfalto butu ir ne tragishkai ant zhvyro :roll:
Kolkas zhiuriu ka nors ish shitu:
PADANGOS MICHELIN ANAKEE II
CONTINENTAL CONTITRAILATTACK 2
METZELER TOURANCE

kas bandes ir ka gali pasakyt?

Re: padangos

Posted: 17 Mar 2017, 14:05
by storms
Kolega explorino šitą reikalą. Pasirinko anakee.

Re: padangos

Posted: 17 Mar 2017, 14:10
by mindaugasa
Siulau touraca. Kodel? Todel, kad turiu atliekama gala, vidurys ir sonai - kaip nauji.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk