Page 12 of 17
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 03 Sep 2010, 13:52
by didzhej
tada imam po du! gal tris

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 03 Sep 2010, 16:04
by nitruxa
aga aga ;)) "дайтедве!"

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 18:26
by marazaz
kas is VLN vaziuja su motu gal norit susitikti prie kebabu maxima baze apie 9:15? ko tai liudna vaziuoti vienam, nes kiti sisikrove i busus, priekabas ir .t.t
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 21:42
by tckd
marazaz wrote:kas is VLN vaziuja su motu gal norit susitikti prie kebabu maxima baze apie 9:15? ko tai liudna vaziuoti vienam, nes kiti sisikrove i busus, priekabas ir .t.t
kaip supratau nepykitas vaziuos vienas an mano priekabos, tai 'gal' jei jam paskambintum padangos sutaupytum

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 23:02
by marazaz
nepykitas hm , pm 37069025105 Marius
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 23:09
by storms
nepykito baikas ant priekabos, ale priristas gaiddirziu
marazai, jei turi dirzus gali lipt i priekaba. deje, salione vietos nera...
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 23:12
by marazaz
px vaziuoju savo hodu, iki 150 galine nedyla ...

ir siaip sezonas i pabaiga kas norit junkites 9:15 kebabai MAX baze
ps. aciu uz rupesti
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 04 Sep 2010, 23:18
by nitruxa
grafas su rizzla prisijungs. gausi pridengt

nes ans be draudimo, o galinis stopas - nuimtas nuo garazo kaimyno dviracio mirksius....

:D:D gal dar aras su gsxr juodu litru prisijungs

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 05 Sep 2010, 17:37
by mindaugasa vol.2
gryztant grafo garazo kaimyno mirksius neveike arba pamestas.
o aplamai be draudimo tai herojiskai drasu. pasakyk anam
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 05 Sep 2010, 20:10
by jara
na ka, CR uzdare savo organizuotu renginiu sezona triuksmingai!
dalyviu buvo daugiau nei galejom tiketis, nuotaika puiki, o ir oras tobulas!
pamatavom laikus, pafotkinom, dideliu accident'u nebuvo!
viskas buvo tiesiog super!
Aciu dalyviams!

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 05 Sep 2010, 20:20
by storms
aciu kafimolkoms uz galimybe prasmaugt
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 05 Sep 2010, 20:52
by nitruxa
mindaugasa vol.2 wrote:gryztant grafo garazo kaimyno mirksius neveike arba pamestas.
o aplamai be draudimo tai herojiskai drasu. pasakyk anam
kaba jau mirksius ant dviracio kaimynes ;) he
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 05 Sep 2010, 21:37
by rprznt
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 08:47
by gonsaless
gerai prasmaugem ,liuks
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 06 Sep 2010, 11:10
by prodriver
Linkejimai nuo klp sutves, visi liko patenkinti
