Page 12 of 18
Re: Projektas FXR
Posted: 02 Feb 2011, 12:49
by Abbath
Seip vel taip pirsta aplaizius pagal veja manau kad apie 27 klt trauks projektas. Jei rimtai tai jau seniai stengiuos neskaiciuot, tada pigiau kainuoja

Re: Projektas FXR
Posted: 03 Feb 2011, 16:35
by Martynas
nuo voztuvu dydzio garsas tikrai nepasikeicia, garsas keiciasi nuo duslintuvu...
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:14
by Abbath
Savaitgali seip netaip pavyko padaryt viena slyksciausiu darbu.
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:20
by ezhiukas
a kam kompensatoriu dangtelius uzdazei? Reikejo palikt biski chromintu akcentu. Kai viskas vien juoda nelabai grazu
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:32
by Abbath
Tai kad jie xromuoti ir nebuvo. O ir ten poto po visais filtrais tiek jie ten matosi.
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:36
by Teo
prisimenu, kaip kazkas pizdavojo balionelinius dazytojus

Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:49
by Abbath
tavo balioneliai po 13 lt mano po 80.
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:54
by ezhiukas
a ko tokie brangus?

Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 09:59
by Teo
Abbath wrote:tavo balioneliai po 13 lt mano po 80.
nenada lialia.
mano balioneliai buvo po 20, o tokius kaip tavo pirkau po ~30

Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:01
by Abbath
trioxala
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:03
by Teo
va prasau
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/VHT-Blac ... ccessories" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:20
by Abbath
Nu vo, kataloge kuriame viskas paprastai pigiau nei ebay si karta dazai brungesni.
VTwin MFG
Price & Stock Check
Part Number:
VHT BLACK WRINKLE FINISH, CHEMICAL
13 OUNCE AEROSOLE CAN
Stock Status: In Stock Now!
Suggested Retail Price(US): $21.94
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:46
by ezhiukas
gal kas zadat uzsakinet? As irgi pajamciau
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:49
by Teo
as dar turiu pusantro balionelio. bet galima susimesti ant keliu balioneliu, nes ju daznai prireikia. o ir juos gal geriau siusti konteineriu (nes sako, kad pastu negalima). as pastaraji karta siunciausi butent konteineriu, tai priekabiu nebuvo.
Re: Projektas FXR
Posted: 07 Feb 2011, 10:59
by ezhiukas
o tai gal geriau is anglu siust -
http://cgi.ebay.co.uk/VHT-BLACK-WRINKLE ... 51938fe8ab" onclick="window.open(this.href);return false;
Kai paskaiciuoji, didesni kiek perkant kaina gausis praktiskai ta pati, o parsius gerokai greiciau.