Page 12 of 27
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 10 Aug 2010, 09:25
by storms
tavo zinutes pakisamos po storu sluoksniu vyrisku pezalu
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 10 Aug 2010, 11:05
by tomasn
axujetnivstat, sestadieni pranesa plius tramseptyni
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 10 Aug 2010, 13:41
by wundis
hehe. dar girdejau stichija vel zada. hehe. istorija kartojasi tik biski karsta bus

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 10 Aug 2010, 15:59
by Woo
meteo rodo viso labo varganus +32

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 10 Aug 2010, 18:30
by Ziune
Atention - komandos ieshko Saulius R. ish Klaipedos, motociklas Suzuki DR800 (soft klase). SAULIAUS TEL- 8687 88736
Shiandie uzsakeme taures - nerealaus grozio taures!!!!
Ir viena diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidele diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidele taure komandai nugaletojai bendroje iskaitoje.
Pastaroji taure Jusu komandos "buveine" puosh lygiai metus, tai yra iki kitu metu M9 varzybu.
Tai lyg pereinamas prizas ateities kartoms :mrgreen:
Kitais metais nugaletojams taure iteiks shiu metu nugaletojai, dar kitais, kitu metu nugaletojai, dar dar kitais, dar kitu ir dar dar dar dar...... t.t. kol riedesime :lol:
taure nesveikai grazi! :win:
Buhalteriniai reikalai. Tie kas planuojate atlikti mokejimus uz startini pavedimu, prashome tai padaryti iki
rytojaus (treciadienio (08.11))
vakaro imtinai! SkaitOu nuo ketvirtadienio ryto mes ishvykstame gyventi i "Kauno rajUona" ir Jusu pervestu pinigeliu nebematysime, tad jei pareikalausime susimoketi antru rozu starto vietoje, nepykit
Orai, orai nusimatosi juodai karshti. Gali buti ir audru. Bukit pasiruose palapines, pavesines, daug geralu!
Maistas - mus maitins "Marceliukes Kletis", kas Vilniuje yra buve Juju restorane ir pazine virtuve, supranta jog tai real thing!
Atvykimas/nakvyne - dalyviu laukiame penktadieni nuo pietu ir ishleidziame tik sekmadieni :mrgreen: Nakvyne palapinese ant precizishkai "nudroztos" pieveles.
Registracija vietoje 07:00 iki 09:00 valandos ryto. NEVELUOKITE.
09:30 baigiasi technine komisija (turbut nereikia priminti kad pyrdos turi buti kai ledaz). 09:35 paskutinis instruktazas. 09:40 bandomojo rato vaziavimas. 09:55 rikiuot, ramiai, pirmais antrais skai....... 10:00 Pyksht!
Musu telefonus zinote, jei ne primename
Mantoshka - 8615 47303
Marioshius - 8652 15566
Ezis - 867205435
Emaz - 8614 - 94903
Voras - 8686 67800
Ziune - 8698 83307
SkaitOu IKI SUSIBIRBIMO!!!!!!!!!

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 08:26
by zil130
Oficialus pranešimas.
MF vienai iš komandų trūksta vieno riderio. Nusirašiau aš, (kažkokia nugaros išvarža, nu kažkas panašiai) galvojau pasitaisysiu, bet jokio pagerėjimo nėra.
Todėl, kad nesusikomplikuoti reikia skubiai susikomplektuoti.
Gal bus savanorių?
Labiausiai tinka Rashyds arba Gedas.
Gal koks Gedmis dar.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 08:40
by Arvis
Skaitau reiks prelekt ant more-alinio palaikymo.

Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 09:14
by storms
axtuble itampa kyla
rashydui geras oras
gedui zmona ir vaikai
gedmiui tusas ir fotkinimas
jie tikrai negales. net neskambinkit
o pala, gal pirminyka pajamtumete?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 09:22
by mindaugasa vol.2
as sitos temos net neskaitau
visiem sekmes!
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 09:57
by Renaz
Tomasn, Gedmio draugelis ten kazkoks buvo, kur kelis kartus kartu vaziavom. Gal anas nori? Kitaip bbs bus, 4,5 val. neistempsiu niekaip... Jau kelinta diena medituoju ant triju valandu, sunku susikaputi nenuklydus ant valandos. O cia 4,5! Niekaip. Raumens tiek ner...
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 09:59
by storms
neverk kaip boba, o priimk issukius tokius, kokie jie yra!
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 09:59
by storms
gal eziukas pasirasys?
traxo?
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 10:20
by ezhiukas
skaitau traxo butu geresnis variantas - ir baikas rimtesnis, ir raideris dazniau vazinejantis. Man tai tik amebint su tamara. Varysiu geriau girtuokliaut i alytu pas kreizus.
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 10:35
by Renaz
storms wrote:neverk kaip boba, o priimk issukius tokius, kokie jie yra!
nevadovauk cia!
Re: BATTERY MOTO DEVYNIOS 2010
Posted: 11 Aug 2010, 10:49
by wundis
Renai, hehe, taigi visks putiom, hod koniom tsakant. uz dalyvavima dviese galima bus iteikti sau paraolimpini diploma.
Bet mf galetu paskirti trecia smaugly
