Page 12 of 40
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 11 Sep 2010, 12:23
by tomasn
taigi vakar vaziavau pirkti jet tipo salma, o grizau nusipirkes deveta SHOEI XR-1000 su dviem stikliukais. taigi, bandymams pasiruoses!
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 11 Sep 2010, 21:33
by tckd
morka salia vogto salmo pajeme skendusi
v storma
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 13 Sep 2010, 21:33
by Renaz
del fz6 naked'o ir man laiks nuo laiko antakis truktelna. sai, gal subjektyvu review'a pritaikyta purviniams?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 13 Sep 2010, 22:05
by sai
purvinio fanams?
tai yra r6 isnuogintas iki gedos. patogus. valit. gerose rankose gali daug. pagal poreiki lengvai eina bortais. jei skaityt, kad supermotai tinka zvyro trasoj vaziuot, kaip jiem per varzybas primeta, tai sitas ta gali taip pat, bet cia mazdaug kaip su analiniu, kad pagal forma tiko. tipiskas asfalto vaikas. jei
sukt rankena iki kvadratuku, reik upgreidint pr.stabdzius ir pr.sakes, ir jamt su spoileriais. galima butu laikyt uz standartini siuolaikini moca, jei ne isisaknijus nuomone, kad standartinis yr banditas. mano nuomone, uz bandita geresnis lygiai du kartus. patvarus, detaliu yra, pilna tiuningo prekiu. atsparus griuvimams. kainos neblogos. "sedi ir vaziuoji" tipo motociklas. nedaug ryja. minusai? akumas nesamoningoj vietoj ikomponuotas.
tiems, kas noretu isbandyt greitesnio moco privalumus, bet nenori britvos - pats tas.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 13 Sep 2010, 22:30
by Renaz
tinka. jamam!
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 00:08
by didzhej
sai wrote:purvinio fanams?
tai yra r6 isnuogintas iki gedos. patogus. valit. gerose rankose gali daug. pagal poreiki lengvai eina bortais. jei skaityt, kad supermotai tinka zvyro trasoj vaziuot, kaip jiem per varzybas primeta, tai sitas ta gali taip pat, bet cia mazdaug kaip su analiniu, kad pagal forma tiko. tipiskas asfalto vaikas. jei
sukt rankena iki kvadratuku, reik upgreidint pr.stabdzius ir pr.sakes, ir jamt su spoileriais. galima butu laikyt uz standartini siuolaikini moca, jei ne isisaknijus nuomone, kad standartinis yr banditas. mano nuomone, uz bandita geresnis lygiai du kartus. patvarus, detaliu yra, pilna tiuningo prekiu. atsparus griuvimams. kainos neblogos. "sedi ir vaziuoji" tipo motociklas. nedaug ryja. minusai? akumas nesamoningoj vietoj ikomponuotas.
tiems, kas noretu isbandyt greitesnio moco privalumus, bet nenori britvos - pats tas.
panasu i bet kurio streeto aprasyma...
isskyrus ta vieta kur apie banditus kalbama. gerumas matuojamas kartais... cia kazkas naujo

Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 10:24
by Username
Zinai tas gerumas yra toks subjektyvus dalykas kad realiai tu jo niekada nepamatuosi, o ir nafig ji matuoti? Bet kokia preke galima bandyti apibudinti skaiciais, ypac su tokiais marazmais kaip simtosiomis dalimis. Bet realiai tai svarbiausia kad nebutu dideliu bedu ir performansas butu tinkamas (jis irgi yra subjektyvus dalykas bet kiekvienas pagal save ji ir prisiderina).
Visa kita dzin, nusiperki, vazineji ir gauni malonuma. Vienu metu vistiek vaziuosi tik su vienu motu ir pirksi tik viena mota, tai ar toki nusipirksi ar kitoki - jausi ta pati satisfactiona.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 10:47
by sai
didzhej wrote:
panasu i bet kurio streeto aprasyma...
isskyrus ta vieta kur apie banditus kalbama. gerumas matuojamas kartais... cia kazkas naujo

teisingai, panasus, bet ir skirtingas. lyginant su tavo brangiu nevalitu, tai zeme ir dangus. suprantu, kad dovana, o pats ar butum issirinkes? dar palygink zodzius patvarus, atsparus griuvimams. matau neisigilinai i teksta is esmes, taipogi sugretini daug visiskai skirtingu baiku i kruva.
briedi butu uzteke minusa duot, o dabar tenka argumentuot, kodel dj nusimano tik 3er bmw. gali atitaisyt ar kaip?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 11:06
by didzhej
apie dovana nesupratau. pirkau ji.
siaip, esminis pamirstama, kam pirkti motocikla gera/patikima ir pigu "nugriuvus" jei jis negrazus?
Sustabdyk forume bet kuri, pasakys, kad rinkosi ir pagal "grozio kriteriju".
Kad skonis skirtingas, tatai ir modeliu gausa parodo.
Bet, idomu net, kuris pasakys, kad moca pirko ne pagal isvaizda, o pagal tai kaip jis pigiai ir gerai vaziuoja.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 11:26
by sai
teisybe, fetisistu priviso nemazai. bet tam ir yra frakcija, kad atsijotu.
is tikro, tai tik situo atveju galiu teigti, kad renkuosi funkcija pries forma, nes monsteris yr tik grazus. bet kitais atvejais gali but modelis ir grazus, ir geras. taipogi asmeninis pigaus suzukio pasirinkimas manau atsako i tavo klausima. tikrai noreciau vaziuot su agusta ziede, bet paleides ja i ora ar upeli, nezinau ka daryciau, a dabar zinau

o kad jaunimas du metai svaigsta forume, bet nesugeba nei r6, nei 09 kawos ipirkti, tai irgi viska pasako. anksti dar pas mus pagal spalva moca rinktis. nebent butum teo ar usernm.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 11:38
by Username
didzhej wrote:apie dovana nesupratau. pirkau ji.
siaip, esminis pamirstama, kam pirkti motocikla gera/patikima ir pigu "nugriuvus" jei jis negrazus?
Sustabdyk forume bet kuri, pasakys, kad rinkosi ir pagal "grozio kriteriju".
Kad skonis skirtingas, tatai ir modeliu gausa parodo.
Bet, idomu net, kuris pasakys, kad moca pirko ne pagal isvaizda, o pagal tai kaip jis pigiai ir gerai vaziuoja.
Siaip kai pirkau kawa(s) tai dizainas buvo px. Is esmes nemaciau net fotkiu (modeliai nebuvo pristatyti) o jau zinojau kad imsiu.
Bet tai yra turbut todel kad jau priestai turejau pora modeliu kuriuos pirkau pagal isvaizda. Ir jau tas dalykas atsibodo ir daugiau i tai demesio nelabai kreipiau(-iu). Tiesa nu jaigu vapsie jau vemti vercia nuo isvaizdos (pirstais nerodysim i pora egzemplioriu) tada jau aisku pirkti nesigautu. Nors velgi, po kurio laiko net ir tai galetu buti px. Manau.
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 12:21
by M`BaubZ
sai, o gal gali fz6 reviuwo šviesoje pareviewint clip-onus v.s. handlebar?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 12:50
by sai
ant fz6? kad neturiu tokio patyrimo. nesupratau klausimo?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 12:58
by tomasn
o fz6 naked nuo fazerio sedejimo, valdymo ergonomika skiriasi, neziurint i svoriu skirtuma bei aerodinamines savybes?
Re: Q: koki muoca pirkti?
Posted: 14 Sep 2010, 13:01
by mindaugasa vol.2
koks nors
http://www.sportrider.com/index.html" onclick="window.open(this.href);return false; megsta paisyti viena ant kitos riderio sedesenos diagramas. gal tures ir fz6 vs. fazeris?