Page 12 of 13
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 01 Feb 2013, 11:47
by Arvis
Dalys ne musu, mes tik skelbima idejom

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 08 Feb 2013, 22:32
by tckd
Kada kromelis uzsives
Produkto?
Dirtbaikeriu laukia sviesi ateitis?
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 08 Feb 2013, 23:19
by alias
tckd wrote:Kada kromelis uzsives
Produkto?
Dirtbaikeriu laukia sviesi ateitis?
pataisyk linką į
http://www.youtube.com/watch?v=IPM8OR6W6WE

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 08 Feb 2013, 23:47
by zil130
tckd wrote:Kada kromelis uzsives
Produkto?
Dirtbaikeriu laukia sviesi ateitis?
-Sakyk formulę;-išvebleno Miškinis.
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 09 Feb 2013, 00:08
by storms
pirmadieni susisieksiu.
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 09 Feb 2013, 08:33
by Dzuku_Briedzis
kazkoks kosmosas.. neatrodo patikimai
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 10 Feb 2013, 23:08
by Proxas
Dzuku_Briedzis wrote:kazkoks kosmosas.. neatrodo patikimai
Tokio pikto <vandenui ir tepalui nedraugishko> dar neesu ciupinejes, bet meginau kazhkoki purshkala ant langu tai efektas gan linxmas - greit lekiant nefik nereikia valytuvais mojuot - viskas nubega i tuos lashiukus susikaupe.
Labai norejau pamegint ant shalmo stikliuko ale baisu buvo nes ten spirito berods sudetyje yra, o ant shalmo stikliuko buvo griezhtai parashyta - "Nedaryt nesamoniu su valymu!"

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 11 Feb 2013, 00:37
by Dzuku_Briedzis
kiek susidures, visa laika nevalingai perbrauki moliu aplipusia ranka.. ir nabier to mikromolekulinio stebuklo
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 11 Feb 2013, 00:57
by wundis
o kas butu jei b*bi pasiteptum situo nanostebuklu?
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Feb 2013, 18:26
by Woo
ar baikshopas prekiauja renthal zvaigzdem?
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Feb 2013, 18:50
by storms
Nope
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Feb 2013, 19:14
by Zuzas
A grandines tik komplektais, ar galima ir -1+2 su ciepka gaut ? Ačiū ir prašom, turėsim omeny
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Feb 2013, 19:20
by storms
Galima gaut ką tik nori kaip tik nori. Rašyk, skambink ir viską išspręsim
Nesenei procesinom užsakymą žvaigždei berods 65 dantų... Katras žiedui ruošiatės???
Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Feb 2013, 19:57
by sai
taigi pirmininkui! estijos kartodromuose su delta traukos kad uztektu

Re: Bikeshop atidarymas (kad mindaugasa turetu kur replajint
Posted: 28 Mar 2013, 12:35
by El Traxo