Page 12 of 31

Re: BMW R1200GS

Posted: 02 Sep 2013, 10:39
by wundis
tai is ko gyventi 3 konkuruojantiems dyleriams?

Re: BMW R1200GS

Posted: 02 Sep 2013, 11:30
by Arvis
bet tai kay ka... Vistik sazine yra pas zmones. Kiti butu kitaiska filtra uzsuke bei kitaisko tepalo pripyle...ir paeme kaip uz OEM.

Re: BMW R1200GS

Posted: 02 Sep 2013, 12:02
by Username
wundis wrote:tai is ko gyventi 3 konkuruojantiems dyleriams?
Is 3x didesnio klientu skaiciaus nes dabar nemazai zmoniu i tokia kaip krasta tiesiog ne(be)vaziuoja. A kai normalus aptarnavimass tai ir klientu bus daugiau.

Re: BMW R1200GS

Posted: 04 Sep 2013, 21:51
by mindaugasa vol.2
alio, bmw komraden: zr. lenkai specializuota kioskeli uzkure: http://www.boxer-parts.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
kanka?

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Sep 2013, 16:13
by storms
Bet tai pala, ko rammstas tyli?

Re: BMW R1200GS

Posted: 16 Sep 2013, 16:16
by mindaugasa vol.2
o tai ramstas=gandas bmw?
:lopinys:


edit: hehehe :krastaauto: :blia:
:occasion4:

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 12:29
by mindaugasa
labadiena,

isaiskejo priezastis, del kurios draugas siemet nestartavo i magadana: nebuvo kruizo kontroles!
va, tau boba, ir bmv!
viskas yra, o kruizo kontroles - ne?
ir negali nieko pasakyti pries argumenta toki
atsieit, iki moletu davaziuoja, laikydamas gaza, o toliau, jau niekaip - riesa maudzia. lopas.
na, paziuresime, ka kitamet sakys, bo maciau, kad parsivilko is pasto anoduoto liuminio gabala aka kaoko kruizo kontrole.
lopas oem
kazin, be kondicionieriaus vaziuos??

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 12:42
by tckd
draugui +1
turinant cruisas tai oj kaip neblogai, desine pakratyt
pvz tas kur po 1000km n dienu dare tai jajabal (nebent riesas gerai uzdrocintas)

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 13:00
by mindaugasa
tckd wrote:draugui +1
turinant cruisas tai oj kaip neblogai, desine pakratyt
pvz tas kur po 1000km n dienu dare tai jajabal (nebent riesas gerai uzdrocintas)
mmmmjjoooo... laikai atejo... siandieniniu vyru riesai nebelaiko

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 13:20
by tckd
kadangi siandieniniai vyrai cia amzinai jauni seniai tai parasau formule

R = r/B

R-riesas dabar
r-riesas vakar (teorinis)
B-boba (boobs)

Isvada: papolei po bobos padu neuzvares rieso, taupyk cruisecontrol. :gay:

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 14:19
by wundis
labai idomi formule. +1 tckd.

taip iseina, jeigu B(boba) didesni - Riesas dabar yra mazesnis. Heh. Sveikinimai draugui.

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 14:20
by wundis
EDIT: o tiesa, sito onanistinio irankio niekas nenaudojat?
Image

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 14:48
by storms
Nu jūs gal retardai
Dar bobai vairuot duokit....

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 16:06
by ezhiukas
pernai bandziau ta suda i gruzija vaziuodamas, bet labai greit nuemiau, nipatogu

Re: BMW R1200GS

Posted: 23 Sep 2013, 16:20
by tckd
tai pirstus ir taip gali istiest. sudo plastmase te.
dar vienas variantas gazuot kaire. dideliu greiciu ir posukiu piest nebandziau, bet gal prasivaziavus imanoma :teeth: