Page 12 of 15

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 07 Aug 2013, 22:09
by tckd
Tas kur revju rase, tai sukure ispudi, kad kur tik galva pasuki, ten moteriskas zavesys. Net uzsimaniau tapt lengtyninku. Apgavo? :argue:

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 15 Aug 2013, 22:51
by RobertasRR
Laba naktis

Artėja didysis Vroom savaitgalis, gal galima daugiau info?
noriu jamt šį renginį...

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 15 Aug 2013, 23:01
by jara
RobertasRR wrote:Laba naktis

Artėja didysis Vroom savaitgalis, gal galima daugiau info?
noriu jamt šį renginį...
Info - smaugiam!

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 15 Aug 2013, 23:33
by RobertasRR
smaugt tai smaugt...

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 16 Aug 2013, 00:45
by jara
RobertasRR wrote:smaugt tai smaugt...
Papildoma info bus kita savaite :)

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 16 Aug 2013, 01:11
by Wobbler
Anonsa prasome pateikit. Kur ir kada?

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 16 Aug 2013, 08:40
by jara
Wobbler wrote:Anonsa prasome pateikit. Kur ir kada?
08.31-09.01 sezono uzdarymas Estijoje. Visiskai atnaujintoje Auto24 trasoje. Smulkmenos jau netrukus :)

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 19 Aug 2013, 21:53
by RobertasRR
laba naktį.

gal yra pas ką laisva vieta priekaboje ar busiuke į estiją? primti žalią RR

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 21 Aug 2013, 20:05
by RobertasRR
laba diena

turiu kaip nuvykt i Vrooooom savaitgali, :wav: smaugsim ar matailinsim, tiesa X faktoriui

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 21 Aug 2013, 22:22
by storms
O, taj aš fotiko nejamsiu. Kapsukas papleškins

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 22 Aug 2013, 00:31
by RobertasRR
storms wrote:O, taj aš fotiko nejamsiu. Kapsukas papleškins
reikia nefotografuot, o matalint su piktute

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 22 Aug 2013, 07:39
by storms
tai ir sakau, kad sotiko neimsiu ;)

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 27 Aug 2013, 10:41
by jara
Sveiki,

kviečiame visus į sezono uždarymo Track Day/VOT 2013 Estijoje, Parnu mieste, kur įsikurusi Auto24 Ring trasa. Tai pilnai atnaujintas žiedas - tiek asfaltas, tiek infrastruktūra.
Buvusieji ten jau įvertino trasos kokybę.
Renginys vyks dvi dienas 08.31-09.01

Daugiau informacijos http://crmoto.lt/lt/blogas/78/sezono-uz ... iu-trasoje" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 31 Aug 2013, 00:11
by storms
Ha. Kamštis iš Parnu.
kas nevarė, tas :ruko:

Re: Vrooam Oil Trophy 2013 / VOT 2013

Posted: 31 Aug 2013, 08:50
by Zuzas
Parnu argentinoj ?