Page 12 of 13

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 22:25
by El Traxo
Siūlyčiau brėžti ribą ir mest visus senesnius nei 2000m. nx, nebent norisi projekto.
1100 GS tuo pačiu keisti į 1150. Skaitau tuoj lips į mažiau 10k ribas ir metai ok

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 22:31
by tomasn
na tai nematau reitingavimo. mazum reik pool'a uzkurt

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 22:37
by Zuzas
Taip. Zemiau 2000 metu reik isbraukt. Iš realesnių ale Adventurerių zuskis DL650 bet i ji ziuriu ir ir kazko man jame truksta. Gal tikrai cento produkcija. Triumph 955 irgi variantas, bet poslykstis dezainas (kaina at3.14sa). Ir dar coparte yra vfr 2005, kolei kas stavke 1550... Skaitau reik varyt i dakara ir atkirst motika nuo pargriuvusio nelaimelio...

@mobile

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:04
by tomasn
koks da vfras kiek ten kausu? jau tigeris vos vos pralindo po nustatyta kartele.

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:15
by tckd
Tai ka ten reitinguot tas senas ir baisias lupenas, visos gi aiskios, arba mazas, arba baisus, arba centas, arba karve, visi vaziuoja, toliau perki kas maziau vimdo :fart: pirk kewesekla w650 du cilindrai :cheers:

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:16
by ezhiukas
apsispresk ar tau reikia asfalto, ar purvynu. Labai skirtingi pasirinkimai gaunasi

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:26
by tckd
ezhiukas wrote:apsispresk ar tau reikia asfalto, ar purvynu. Labai skirtingi pasirinkimai gaunasi
Tai nenori inline4 ar vienkiausiu kevalu niekas ten labai nepasikeicia?
Svukas dar kox max (kas yr dlas kitoj rankoj) ir koks nors dukaki?

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:31
by tomasn
nu kur jums is SVuko all rounderis? blat.
all rounder ir miesta pasimat, ir i kelione nulegt, ir zvyriukais prasilekt kojom tabaluojant

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 28 Dec 2013, 23:48
by mindaugasa
eziukui uzdejau pliusa

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 00:19
by Zuzas
ezhiukas wrote:apsispresk ar tau reikia asfalto, ar purvynu. Labai skirtingi pasirinkimai gaunasi
reikia kad viskam tiktu.
vfr is kosepsijos sportas + enduras.

@mobile

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 09:47
by ezhiukas
tomasn wrote:nu kur jums is SVuko all rounderis? blat.
all rounder ir miesta pasimat, ir i kelione nulegt, ir zvyriukais prasilekt kojom tabaluojant
zvyriukais as ir su harliu pralekiu kai man reikia. Geras zvyras nera purvas.

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 10:09
by tckd
Tai ka tomasenas priprase tai sekmingai gali daryt su belekuo, kad ir britva. Viskas priklauso nuo proporciju, jei zvyrkelis 80% tai aisku, kad harlis su britva nekazka :blackeye: tikru offraudu tomasenas nei ten su afrika nei su kita kuvalda nevaziuos. Todel imho geriau ziuret kitus reikalus pvz. svori (kuo lengvesnis tuo daugiau fun? = ktm :albino: )

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 10:32
by Zuzas
Sarasa papildom Aprilia Caponord, kawa KLE500.

Zvyrkeliais ir senuoju vfr palakstydavau + keleivis. Tik liezuvy reik laikyti ne tarp dantu.

Didieji litrai smagu kol i degaline neatvaziuoji. Pilti po 7ltr simtukui.. gal ne.

Stromas 650 pats vidurys, nuo 3,5ltr/100



@mobile

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 11:39
by El Traxo
Zuzas wrote:Didieji litrai smagu kol i degaline neatvaziuoji. Pilti po 7ltr simtukui.. gal ne.
Kuris jau čia septynių šimtui nori? Advtureriai ima apie 5

Re: Sezon nr. 2013

Posted: 29 Dec 2013, 11:44
by storms
Kažkokias pievas pezat. Jei jau baiką renkatės pagal kuro sąnaudas, geriau jau sėskit ant 4 ratų.