Page 12 of 21

Posted: 27 Oct 2009, 11:32
by tckd
Gangas wrote: Cia labai blogas dalykas, kai "ai, cia netoli, nelakstysiu, tai nereikia apsaugu"... kruva pavyzdziu su neigiamom pasekmem, pvz. zmones be apsaugu ramiai vaziuodami iki Regitros su nauju mocu sugeba nusibatonint ir palikt siek tiek savo skuros ant asfalto...
nenu isivaizduoju i darba su full enduro gearu: sarvai, karboniniai triusikai, asteriksai, leatbracai ir tt :eyecrazy: sutinku saugiau bet tai c'mon :154:

Posted: 27 Oct 2009, 11:38
by xkuza
Gangas wrote:<..>pvz. zmones be apsaugu ramiai vaziuodami iki Regitros su nauju mocu sugeba nusibatonint ir palikt siek tiek savo skuros ant asfalto...
Nu amebos, ne kitaip! Naujus motus perka juze ir makenai. Vaziuoji smaugt - vaziuoji smaugt, jei is A i B 10minuciu vaziuoji, tai nakum 15 minuciu visa geara rengtis ir puse tiek laiko nusirenginet atvaziavus?

Posted: 27 Oct 2009, 11:41
by M`BaubZ
Minde_Kei wrote:... galimybiu, atsegti nereikalingus tuo momentu dalykus, pvz i darba vaziuojant alkunnes nusiimciau ir panasiai.
aš tai važiuodamas - tiesa, ne į darbą, o pas arvį - kaip tik verčiau nusegčiau
visa kita, o pasilikčiau alkūnes. skaitau, čia viena iš tų vietų, kurios visai nekaltai
dribtelėjus labiausiai nukenčia. kita tokia vieta yra delnai.

Posted: 27 Oct 2009, 12:52
by zhaltas
skaitau kad jei po miesta vazinejiesi, tai nusiperki kozha su absaugom ir nematai vargo, aisku +salmas ir +batai.
Truputi durnokai atrodytu i kioska alaus vaziuoti su pilna kroso ekipiruote... arba i darba - dar durniau.

Posted: 27 Oct 2009, 12:54
by xkuza
svarbu kaip jautiesi, ne kaip atrodai.

Posted: 27 Oct 2009, 12:58
by gonzas
jojo, su apranga atrodai durnai. zhalta uzh tokia fraze siulau i garbes skyreli ir hanerio awardsa koki.



mano asmenine patirtimi, dar durniau atrodai, kai guli vidury gatves be jokios aprangos.

Posted: 27 Oct 2009, 13:20
by didzhej
durniau atrodai kaip guli pas chirurga "raudonam kryziuj" ir tau sako, vistiek jie megsta skausma, tai kam gydyt su nuskausminamais???

suprask, kad tas kur be apsaugu, pats kaltas, kad neteko odos, kojos, rankos, galvos ir t.t.... ir siaip, jei su mocu - pats kaltas!!!

NAXUI STEREOTIPUS - KUBILIUS BYBYS!
(ar per daug atviras pareiskimas?)

Posted: 27 Oct 2009, 14:23
by juozascc
Image

Rinkites kuria norit puse.

O iki kiosko galima ir taip:

Image[/img]

Posted: 27 Oct 2009, 14:43
by tomasn
bulgarijoje keliu rusiu ARAIju buvau aptikes
Image

Posted: 27 Oct 2009, 14:51
by Vito
didzhej wrote:
KUBILIUS BYBYS!
Iðkart parein pliusas didzhejui.

Posted: 27 Oct 2009, 14:55
by tckd
tomasn wrote:bulgarijoje keliu rusiu ARAIju buvau aptikes
otai ordinai krutines apsaugai nuo akmenu?? :-k

Posted: 27 Oct 2009, 15:13
by tomasn
jei zvynu principu sukabinsi

Posted: 27 Oct 2009, 15:26
by juozascc
Tas baltas zu dideliais vizoriais geras.Hydropak slangos iskart pravestos. Irnetyk. Ta gofruota turbut reikalui esant ir kalaizacijos f-ja atlioktu

Posted: 27 Oct 2009, 16:58
by tomasn
reik pirkt vIru technika, jokiu ordinu isvis nereiks!
Image

Image

Posted: 27 Oct 2009, 21:00
by Renaz
Jus pastebejot, kad Husaberg logas panasus i Megadeth?

Image

Image